Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Ja, da får vel vi andre bare tro deg på det.
  3. Om det er et spill som kan fungere dritbra i PSVR2 ved siden av Flight Simulator.... 🤪
  4. Ikke samme føre da
  5. Mye slurv i dag og enn så lenge. Masse kjempeskumle feilpasninger og utnytter mulighetene i angrep veldig svakt.
  6. 75192

    Bannetråden v3

    Banner Dansken svensken ikke norDmannen as er blitt helt ?????????????? grusete tomseteb ?????? @N-4K0 kjønner litte nå fra deg nå hm lurer hva etyr saaa evirt oooh lyyyyyuoi essssazytrolymt @N-4K0 spøkelse n-4ko lynet mc n+4ko queen 😎 brom brom brom SKRIVE NORSK IKKE DANSK DU ER NORSK FORUM DU ER NORSK PLZ
  7. Sjøkabler kutter ikke seg selv. Men det kan man jo innbille seg om man ønsker Det er norsk policy å ikke utfordre Russland på sabotasjen de bedriver. Selv jammingen som sendes inn i Norge fra Russland i Finnmark blir ikke tatt opp på politisk nivå med Russland. Nei, hvorfor det? Jeg sier at det er slik. Du kan jo påstå noe annet om du ønsker. En kilde på at Norge har policy på å ikke utfordre Russland på hybridkrigføring i Norge? Jeg viser til 77 år med norsk utenrikspolitikk.
  8. USAs kamp med kina om hegemoni er dessverre relevant for oss i vestlige demokratier, og vi bør holde med usa. Jeg satte meg ned for å se på denne påstanden om at Kina har langt mindre enn 1.4 milliarder innbyggere. Det er jo ingen fasitt, men det er mange overbevisende analyser om at befolkningen er betydelige mindre. Blant annet ved å se på mengden bordsalt/kulinarisk salt som landet konsumerer. Det ble for et par år siden slått fast at USA vil gå forbi Kina i innbyggerantall i slutten av dette århundret, med begge landene rundt 500 eller 600 millioner innbyggere. I alle fall at de vil være nogelunde sammenlignbare. Om det stemmer at Kina har løyet seg opp fra 750, 900 eller om så bare 1200 millioner innbyggere, så vil denne demografiske pariteten oppstå langt tidligere. I tillegg behøver ikke USA bruke masse ressurser på å bevokte grensene sine, og overvåke egne innbyggere på samme måte som Kina. Håper vi holder ut, for Kina som en global hegemon eller en Sovjet-type utfordrer med statskapitalisme som backer alle diktaturer i verden er det ingen av oss i den frie verden som ønsker seg.
  9. Ja spesielt Philips OLED 910 65" er godt priset. 20k for G5 panel. Er vel derfor både komplett og Elkjøp er utsolgt.
  10. De er vel koŕrupte land begge to. Netanyahu har jo hatt en anklage mot seg lenge.
  11. I fengslene kommer betjentene og spør om du vil gå på det kristne møtet om søndagen. Når du takker nei, lokker de med gratis brus og søte bakervarer. 😄 Var på Frelsesarmeen noen ganger når jeg var guttunge, på grunn av gratis brus og søte bakervarer.
  12. Bare korrupte og opportunistiske norske karrierepolitikere som Solheim kan like Kina.
  13. Serien om det på Dagbladet.no er jo faktisk bra så langt. Lenge siden Dagbladet har kommet opp med noe bra
  14. Kan det ha noe å gjøre med at det er uhyre vanskelig å bevise hvem eller hva som kutter en kabel mange hundre mil fra land og flere hundre meter under havoverflaten? Her kommer du med en påstand som må støttes opp av kilder. Her gjør du det samme som over, kommer med en påstand uten å kunne vise til noe som støtter den.
  15. 2x karbonadesmørbrød med speilegg.
  16. Nei det er ikke aktuelt Er forbi den alderen at jeg må få med meg ting ved første anledning.
  17. En enkeltkveld med tomahawks mot samtlige russiske oljeraffinerier er nok til å ende denne krigen. Det samme gjelder en 2 måneders kampanje der alle Russlands oljetankere/skyggeflåten settes i arrest, karantere eller bare senkes.
  18. Ukraine is outmatched by Russian forces and requires significantly more infantry and weapons if it hopes to win the war, according to military intelligence and independent battlefield monitors. Although Moscow is paying an extraordinary price for comparatively minimal gains, western officials believe the country can sustain at least another year of war at the current rate of attrition. Bare en massemønstring unna seier.
  19. Og Israel og Argentina har mottatt mye penger fra USA i det siste
  20. Skal dere ligge i sovepose utforbi da? 😄
  21. Hm, høres ut som at kampen om >55" ikke bør være helt over. Mulig jeg må foreslå et lerret, se reaksjonen på det, og så trøste med at 65" kan også gå an. Men ja, for serier og filmer som det går mest av, er jo kinofølelse klart en god ting, og 55" gir begrenset kino må jeg innrømme. Noterer meg Philips 910 og 810 som @OC-Freak nevner. G5-panel frister må jeg si, særlig om jeg slipper bla opp 30k igjen. Tok en kikk på tester på Philips OLED910 nå og det virker jo som alle som tester den er ekstatiske. Med kurant lyd fra B&W blir den audiofile delen av meg også happy. Er det noen grunn til å ikke skulle bestille OLED910 65" nå? Selv om nærmeste levering blir 27.2...
  22. Har troa på teknologien, men den trenger nok en generasjon eller to for å bli kvitt barnesykdommer. Men OLED blir det jo aldri, men man vil ha tilgang til svært høy lysstyrke.
  23. Det er Vegard Ulvang sitt verk. Woke-idioti. Vil også ha tilbake 15 -og 30 km for menn. Intervallstart med lengde 10 km er en vits og har ingenting med utgangspunktet å gjøre. 50km (30 for kvinner) hadde også vært mye mer spennende å se med intervallstart.
  24. Kult at Ebba gikk fortere i dag enn Halfvarsson gjorde i går, da. https://www.vg.no/sport/i/oEW4dW/andersson-fikk-sin-revansje-ble-tidenes-foerste-kvinnelige-ol-mester-paa-femmila
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...