Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Vår Honda pakker seg ved kram snø. Men den har gått jevnt og trutt i mange herrens år.
  3. 26 864
  4. Banner Blä for å få meg til å flire så ä blir dårlig!
  5. Vet ikke hvordan jeg skal begynne å skrive her. Kan si at jeg har en tapt barndom. Det menes med at jeg har blitt systematisk mobbet siden slutten av barneskolen og gjennom ungdomskole tiden også. Det har knust alt som heter selvtillit og tillit til andre mennesker. Gjør meg også paranoid. Har hatt veldig lite kontakt med det motsatte skjønn. Er hankjønn forresten og nettopp fylt 44. Jeg bor hos foreldrene mine enn så lenge siden økonomien er ganske dårlig. I de siste 8 årene har jeg stort sett vært alene. Har ikke et stabilt sosialt nettverk. De få som jeg har hatt kontakt har flyttet til andre landsdeler. Jeg er også på vei til å bli ufør. Ønsker meg det som alle andre har: Sosialt nettverk og kjæreste. Er det for seint for meg? Anonymous poster hash: 3caee...3d5
  6. Hadde nok ikke dratt på kino for å se den (er ikke mye på kino lengre) men siden jeg er en 80's kid og digget filmen da kunne jeg ha skaffet en BluRay eventuelt for å se hvordan det hadde blitt med dagens teknologi. Men bare om de faktisk hadde giddet å lage den nærmere originalen. Synes dette bare er unødvendig og tullete. Synes og folk må bli flinkere å lage noe nytt og originalt isteden for å ta gode gamle verk å forandre på dem. Og en grunn jeg ikke drar mye på kino.
  7. Må innrømme EFI og hydrostatdrift frister litt mere på de kraftigere modellene. Hva tenker dere om elektrisk rotasjon av utkasterhus? I utgangspunktet ikke noe jeg vil ha men er visst på alle de dyrere utgavene.
  8. Ja det er den jeg fremdeles vurderer. En jeg kjenner hadde denne før han solgte den til en kjenning å gikk over til en Honda 960. Han mente den dra ariens var en kraftplugg i forhold men Honda var litt lettere å brøyte med grunnet de spakene den har.
  9. Den aktuelle 'brukeren' er ikke her for meningsutveksling. Oppgaven er å dra alle oss andre ned i søla. Da oppnår man oppimot 3 ting samtidig. 1. Den fornuftige fredelige diskusjonen og informasjonsutvekslingen drukner i personangrep, flamebait, og diverse meningsløst rabbel, potensielt fra alle sider. Som gjør diskusjonen mildt sagt uvel for alle som leser. En WIN for 'brukeren'. 2. 'Brukeren' holder oss andre nede her i tråden slik at vi ikke bruker andre platformer like mye. Enda en WIN for 'brukeren'. 3. 'Brukeren' kan bevege seg nært inntil grensen for represalier fra nettsiden med sine spydigheter, nok til å trigge oss andre, men ikke nok til å bli straffet eller utestengt. Her er intensjonen å trigge oss andre til en slik grad at vi andre kan få represalier, som blir en fin bonus WIN for denne 'brukeren'. WIN WIN WIN av design. 'Brukeren' er ikke her for å lære noe som helst. Det beste hadde vært å ignorere, men 'brukeren' er svært god til flamebait. Jeg innrømmer enkelt delaktighet på 'brukerens' utspill her. Jeg forsøker hele tiden å bli ett bedre menneske. Andre, ikke så mye.
  10. I dag
  11. Slik henger plassering i Nations League og seeding i neste års EM-kvalifisering sammen. POT 1: A1, A2 og A3. POT 2: A4, B1 og B2. POT 3: B3, B4 og C1. POT 4: C2, C3 og C4. POT 5: League D. Her vil Gibraltar, Andorra, Malta, Litauen, Aserbajdsjan og Liechtenstein være. Og er eneste seedingsnivå som er låst. Bokstavene står for divisjon og tallene bak står for hvilken plassering du får i den ligaen.
  12. Da var det atter en ny søndag rundt hjørnet. Lurer på om noen vil velge spill for meg til i morgen? 🤔🎮🎮 Liten del av Ps5 hylla mi: Rift Breaker Them's Fightin Herds Waifu Impact Overwatch 0,5 Elex 2 Succubus Ghostrunner Godfall The Medium
  13. https://www.noesen.no/produkt/ariens-compact-24-rapidtrak-snofreser/
  14. ChatGPT tror på det. Så da gjelder det å sjekke kildehenvisninger, og vurdere hvilke som har troverdighet. EDIT: IMDB
  15. Neida, dere som finner det underholdende er bare i kraftig undertall...
  16. Får bare håpe de holder lovnaden om å ikke legge til flyvende mounts. Da blir dette knall!
  17. Har alltid angret når jeg har kjøpt noe annet enn basis-viskerene til Biltema. At viskerene etterlater striper betyr ikke at de er utslitte, det kan rett og slett bety at de er skitne. Skrubb av dem med skuresiden av en svamp og noe litt sterkt vaskemiddel. Hjelper ikke det er de utslitte. Å holde ruten ren hjelper også. Du kan også løfte en av dem av glasset, og stryke en finger langs hele bladet. Blir det sort, oljete belegg på fingeren? Hvis ja så er det et lag av "trafikkfilm" på den. Da spiller det ikke ikke noe rolle hvilket fabrikat det er, de vil vært like dårlige uansett. De rimeligste variantene varer gjerne "bare" 2-3 år, men om man bytter dem i stedetfor å holde dem rene må man gjerne bytte en gang i året uansett hvor fancy merke man kjøper. I det tilfellet ville jeg ihvertfall ikke betalt ekstra for noe premium.
  18. Min er over 400cc hvis jeg ikke husker helt feil, har en eldre versjon den tror den tilsvarer det som heter pro 28 idag.
  19. Sitatjuks når uredigert innlegg står er ganske spesielt Simen1. Du er spesiell Jeg sa "få lov å holde på" et helt vanlig norsk begrep her eksemplifisert av "Nils Gunnar Lie"
  20. Gjør jeg også, de er verdt prisen mener jeg
  21. Blir litt feil å sammenligne en proff modell mot en normal modell.
  22. Ja takk til spill med mange års levetid, det tyder bare på kvalitet hvis en spillutvikler lager et spill som kan fenge en stor mengde spillere over flere år. Jeg tror vi kommer til å se en flere mmo'er bli populære igjen, merk mine ord.
  23. Her ble det Honda da vi måtte ha en freser for noen år siden. Vi bruker den sjelden da, kanskje 3-8 dager i løpet av en vinter og da stort sett for å ta relativt hardpakket kald snø. Honda HSS 970A ETD ble det på oss, en flott sak som gjør jobben på et svært godt vis. Har foreløpig ikke synlige sår i lakken engang.
  24. Bare for å ta et anekdotisk eksempel. Min mor jobber på en skole (har gjort i lang tid). Da hun startet var det én undervisende rektor, og to (2) andre i administrasjonen, som også underviste et fag hver. I fjor var det 13 i administrasjonen hvorav ingen som underviser Samme antall klasser, samme antall elever, samme fag/tilbud, samme skole, samme bygning.. Så kan jeg spørre deg, på den gitte skolen.. tror du det er mulig å gjennomføre kutt uten at det går ut over eleven/undervisningen? Neste spørsmål, tror du den skolen/institusjonen er unik?
  25. Det er vel gjerne slikt du vil greie å hale i land om du har betalt for ein månad, men neppe vil bli trudd på om du har betalt for fire år?
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...