All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
Annerledestenkende ?
-
Trump angriper nå alle Iranere..det å bombe et helt folk sønder og sammen vil også medføre store flyktningestrømmer som i bunn og grunn vil havne i Nato land. USA er blitt en fiende av Europa
-
Skriv den første setningen som kommer opp i hodet ditt.
Sviskepott svarte på Programvare sitt emne i Lekeplassen
Jeg tilhører dem som tviler på at noen i det hele tatt har vært oppe på den derre steinen oppi verdensrommet. 🧐 -
Jeg tar patent på den verste musikken noe menneske kan forestille seg, som INGEN vil kjøpe om de så blir tvunget til det.
-
Skriv den første setningen som kommer opp i hodet ditt.
N-4K0 svarte på Programvare sitt emne i Lekeplassen
Spaceman, I always wanted you to go into space, man -
Over 30 kr/l for diesel nå! Hva bør gjøres?
Salvesen. svarte på Simen1 sitt emne i Politikk og samfunn
Fra 20ish i dag også... de rævkjører 'dere' dessverre.. Edit: og 'vi' betaler.. -
Banner Cia for at være de bergenske Banditos
-
Cia er nede på havnen og presis det samme tenker jeg, dog jeg må tillegge at jeg også kjøpte en sukkerfri 0,5 Urge til at inntage i bilen, noget som jeg vet befinner seg på Eders hatliste, sukkerfribrushatere som De er forståelig nok, da jeg selv tenker at sukkerfri brus er langt fra så god som vanlig brus, de eneste unntak være seg Urge og Sprite.
-
DU er ei danskepølse men ok, ny Meta Quest 3 ja, jeg så du skrev noe om det, men jeg kommenterte ikke noe aprilspøk på akkurat den biten
-
Sviskepotts allsidige tråd for hyggelige folk som liker å prate
N-4K0 svarte på Sviskepott sitt emne i Sosialt
Hey, stekepanner med egg, morsomme striper og appelsiner igjen jo -
Er vel helst et symptom på feil hjulstilling. Kan være greit å sjekke opp i dette når det byttes til nye dekk.
-
Interessant å se tallene fra Euronews om økningen i varmepumper og elbiler. Det er vel den uunngåelige effekten når prisene på fossilt brennstoff når slike nivåer – incentivet for å skifte blir ekstremt mye sterkere for folk flest. Samtidig er det frustrerende å se så store geografiske forskjeller i pumpeprisene etter avgiftskuttene; det tyder jo på at det er mye tilfeldigheter (eller bevisst margin-justering) som styrer hva vi faktisk ender opp med å betale.
-
Iran truer med knusende angrep på USA og Israel etter Trumps tale hvor han truet med å bombe dem tilbake til steinalderen. https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/irans-military-vows-crushing-attacks-against-us-israel-after-trump-threats/
-
Anmeldelse: John Carpenter's Toxic Commando
Spillredaksjonen publiserte et emne i Diskutér artikler (Gamer.no)
Anmeldelse: John Carpenter's Toxic Commando Toxic Commando byr på grei zombieslakt, men ikkje mykje meir. Les hele saken på Gamer.no» -
Er det kvikkleire der også? Hvordan ser du det? Ser at trappa opp til andre etasje er veldig bratt. Og at det er egen brønn og ikke kommunalt vann.
- I dag
-
hva er egentlig årsaken til at renten heves igjen når det er så mange i Norge som sliter
-
Jeg har sagt det flere ganger enn jeg kan telle nå, det er handlingene hans som gjør han til en fasist, akkurat som trump Fordi det er hva en fanatisk fasist ville gjort, det igjen betyr iikke at alle som jobber med ham er fasist, og det har jeg heller aldri sagt, forstår du det at du ikke bare kan trekke en mening ut fra meninger jeg aldri faktisk har ytret selv, men du har konstruert? Antageligvis ikke, men det er nå ett faktum. Kanskje du skulle begynne å skrive på engelsk har du tenkt på det? Hvilket argument i hvilken kontekst tenker du på da, du har konstruert så mange for meg? Siden du er skaperen av argumentene "mine" kanskje du bør holde orden på dem? Du peker ikke på logikk, jeg tro ikke du vet hva logikk en gang er, det du gjør er å skape tonnevis av stråmenn, og det e r uærlig, like uærlig er det å ikke svare på et eneste spørsmål jeg stiller deg, og bare fortsette å skape stråmenn, som ser ut til å være det eneste du er i stand til. Nei det er stråmannen du skapte, ut i fra denne setningen som en fanatisk fasist ville gjort, men faktum er at en fanatisk fasist ville gjort det, og han gjør det, og han er fasist, og du er ikke i stand til å motbevise det med noen av dine stråmenn, dine stråmenn beviser faktisk det. Nok en argumentasjons feil fra din side, du også argumentasjon også kjent som ad hominem tu quoque.
-
ingedyb ble medlem
-
Er i startgropen selv, en low spec gaming pc for å koble til tven i stuen. Jeg kommer til å installere Bazzite-deck, som er så nært SteamOS man kommer uten at det er SteamOS, laster jeg ned RetroArch inne i Steam for emulering så er alt mulig å kontrollere med en kontroller, mus og tastatur er ikke nødvendig Specs er på den svake siden, men det tyngste spillet jeg kommer til å spille er nok Blue Prince. Ellers vil det gå i masse retro spill og 2,5D spill som fks Bravery And Greed, Stardew Valley osv Tanken er å bare slå på maskinen, så slenge meg i sofaen å spille. i7-6700 16GB RAM AMD Radeon RX 550 4GB
-
Og da definerer de seg som en stat som har rett til å okkupere land, ødelegge naboens infrastruktur, innføre dødsstraff for annerledestenkende, praktisere apartheid, se på seg selv som overmennesker osv osv. https://www.nrk.no/urix/israel-vil-innfore-dodsstraff-for-palestinske-fanger-_-moter-kraftig-kritikk-fra-europa-1.17830228 Alt legalisert ved å synes synd på seg selv og sin historie…..
-
Romfart og astronomi - diskusjon, nyheter og annet som opptar deg
Delvis svarte på Enceladus sitt emne i Naturvitenskap
Er romskipet på vei mot månen nå? -
Nå har ikke jeg behov for å forsvare Hamas' charter, som riktignok kan se ut til å ha en form for muslimsk formålsparagraf. Tenker du på dette punktet? "6. Det palestinske folket er ett folk, som består av palestinere innad og utenfor Palestina uansett hva slags religiøse, kulturelle og politiske tilhørighet de har." (https://snl.no/Hamas’_program) Det du sier om jøder, at "det er opp til dem selv hvordan de definerer seg" stemmer kanskje på et rent selvidentifiserende plan, men det stemmer definitivt ikke for staten Israel. Aliyah-programmet diskriminerer helt klart etniske jøder som har konvertert bort fra jødedommen, eksempelvis kristne jøder, og kristne jøder som ønsker migrere til Israel får avslag og har i beste fall en langt mer kronglete vei for å kunne immigrere til Israel.
-
Jeg tar patent på pikotone gitar som gir null frysninger av når noen spiller på den. Men, noen timer etter på vil kroppen reagere med frysninger og lammelse i årevis. Det hindrer deg neste i og få sove.
-
Her er PlayStation Plus-spillene for april
Spillredaksjonen publiserte et emne i Diskutér artikler (Gamer.no)
Her er PlayStation Plus-spillene for april Les hele saken på Gamer.no»
