All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
148 560
-
28 303
- 71 697 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
Skriv den første setningen som kommer opp i hodet ditt.
N-4K0 svarte på Programvare sitt emne i Lekeplassen
Mac LordVerk -
https://www.mercedes-benz.no/models/mercedes-maybach-eqs-suv-z296-806-2/
-
dere spammer forummet
-
Takk, da lærte jeg faktisk noe i dag 😃 Et google-søk forteller meg at det er svært usikkert når dette ble skrevet, men mest sannsynlig på 2-300-tallet. I så fall er det bare enda en tekst som gjenforteller en historie vi allerede vet var spredt, og sier dermed ingenting fra eller til om kilden til historien er sann.
-
Banner Spre for å bruke 0️⃣
-
Uansett pris. Med god bagasjekapasitet. Jeg ser at Tesla Model Y faktisk har firehjulstrekk og rekkevidde 600km. En annen Model Y har 580 km. En annen model Y har 533 km rekkevidde. Hvorfor er det forskjellig?
-
Hvor lang er en fisk? Det er mange elbiler med AWD...
-
jeg jobbet tidligere med Fiber. Fiber kan brukes til mere enn folk tror. Men føre strøm det klarer det ikke.
-
Jeg synes kjørekomforten er veldig god. Men her må du prøvekjøre for det er en bli som er veldig sportslig / stramt satt opp, så mange vil oppleve den som veldig stumpete. Jeg ville tenkt meg om flere ganger og regnet på bakhjulstrekk vs 4 hjulstrekk. 70% av alle nye biler i norge er 4x4. og enda høyere i familiesuv klassen. Så du kan regne med dertil mindre marked hvis du skal selge en gang og høyere verditap enn om du velger 4x4.
-
Du må ikke legge skylden på Gud for dette,det er vi mennesker selv skyld i siden tidenes morgen har vi vert ulydige og fulgt satan i stedet for Gud. Vi mennesker er selv skyld i dette og da må vi ta lærdom av våres handlinger.
-
Beste bevis på Jesus? Det finnes ikke bevis så det burde være en ganske kort diskusjon.
-
De gjorde jo ikke det. Araberne startet forsøk på folkemord på jødene i Palestina fra tidlig 1900-tall.
- 569 svar
-
- 1
-
-
Jeg hater den norske innvandringspolitikken!!!
Red Frostraven svarte på freedomseeker sitt emne i Politikk og samfunn
Klokken har stått stille i 40 år. At andre partier fører en politikk de anser som nødvendig i dag, betyr ikke at det har vært nødvendig eller riktig i 40 år. Eller riktig for 10 år siden. ... For å dra en annen analogi, siden den første ikke blir forstått; FrP er gutten som roper ”ulv!”. Vi har andre gjetere, selvsagt, da denne er ubrukelig. De andre har ikke har ropt ulv til stadighet i 40 år, uten grunn. At de andre nå varsler om at ulv er observert i områder utenfor beitet beviser ikke at gutten som roper ulv har rett, det beviser ingenting; han er like totalt ubrukelig. Hans advarsler blir ikke mer relevante av at faktiske fagfolk har sett ulv, selv om kvakksalverene i FrP utnytter situasjonen med misinformasjon i sosiale medier til å fremstille det slik. --- FrP sin klokke går ikke i det hele tatt, det er ingen takt. De andre sin klokke vil passere denne tiden, FrP vil finne nye fiender. Slik fremmedarbeidere var fienden før flyktninger, og MENA/islam etter det. --- Hadde FrP rett om arbeidsinnvandring? Eller har innskrenkinger Stortinget vedtar sammenfalt med folk sine reaksjoner etter migrantkrisen -- helt uavhengig av støyen fra populistpartiet? Vi ville ikke hatt innstramminger uten migrantkrisen. Vi ville hatt innstramminger nå, uten FrP. Behovet er ikke akkurat akutt, selv om det fremstilles slik av diverse aktører, som deler propaganda med blant annet MAGA og Russland. Kriminalitet er ikke høy. Økonomisk er det ikke noe problem. Sysselsettingen i den arbeidsføre befolkningen er ikke lav. Kriminelle innvandrere blir sendt hjem såfremt det er trygt. Barnekriminalitet er eksakt som forventet, da Stortinget ikke følger samfunnsvitenskapen/helsevesenet/pedagogikken sine anbefalinger for utsatt ungdom, med konsekvenser som har vært advart mot i 20 år; ikke-norske havner på barnehjem uten faglærte, med tilfeldige og pedagogisk ukvalifiserte ansatte, mens de venter på utvisningsvedtak når de blir 18. https://www.nettavisen.no/norsk-debatt/norge-svikter-barn-som-flykter-alene/o/5-95-1574619 Narkotikakriminalitet og gjengkriminalitet skyldes salg og forbruk muliggjort av krypterings teknologi/internett/smarttelefoni ikke innvandring. ... Grunnet mangel på integrering sakkes raten av asylsøkere/flyktninger ned, selv om det ikke er reelle problemer som er vanskelige å løse over tid. -
ser du skriver om reaksjon på selve duften/stoffene man puster inn. Men, hva med det som suges inn i blodbanen, det fremstår mer alvorlig for min del, hvis det er det som skjer når man f.eks. bruker en roll-on under armene(?) i alle fall ble det påstått blant jevngamle i min ungdomstid: "hvis du dypper en tampong i sprit og legger den i armhulen blir du sørpe full" altså at alkoholen blir sugd rett i blodet. (fremfor via magesekken) med andre ord, hvis stoffer blir absorbert inn i blodet i armhulen, er det mye stoffer i deodoranter som kanskje ikke er spesielt sunne.
-
Det lyset du viser til er jo bare en maktfantasi, en coping-mechanism for å holde ut tilværelsen og gi den en slags mening. Det er en livsløgn, konstruert for å tilføre en slags betydning i en egentlig betydningsløs verden.
-
Hvis jeg blokkerer cookies kan de allikevel bruke min historikk?
- 3 svar
-
- gebyr
- aftenposten
-
(og 2 andre)
Merket med:
-
Rødt ungdoms leder Alexandra Øhrn Fredwall er for abort i uke 39
Markiii svarte på Fatninja sitt emne i Politikk og samfunn
Hva tenker du på da? -
Du sier altså at Gud har rigget verden for maksimal lidelse, og at vi må vi trygle og be denne stormannsgale skurken om å få slippe de lidelser han har rigget til for. Da har man ikke mye begrep om selvrespekt, hvis man skal trygle sin egen overgriper om å få slippe. Gud får gjøre hva han vil. Hans selvforherligende virke er utenfor min kontroll, og det er ikke noe jeg har bedt om å være en del av, og det kommer ikke på tale at jeg skal innlemme meg i hans syke maktutøvelse ved å be han om nor som helst.
-
Du må snu om og bli kristen så du finner menig og glede i livet ditt selv om det ser mørkt ut i verden.
-
The Register: Pro-Iran crew turns DDoS into shakedown as Ubuntu.com stays down. Løpende status for Canonicals tjenester: https://status.canonical.com/
-
https://jewsforjudaism.org/knowledge/articles/517 https://www.sefaria.org/Sanhedrin.43a.21?lang=bi Jesus the Nazarene is going out to be stoned because he practiced sorcery, incited people to idol worship, and led the Jewish people astray.
