Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Ja, hvis du utfører seksuelle handlinger på noen som ikke er bevisst, er det selvfølgelig voldtekt. Hva er det som er så vanskelig å forstå med det?
  3. Ja det stemmer det 😀
  4. Når to personer har frivillig sex med hverandre og den ene av dem faller i søvn utover kvelden, er det da voldtekt om den ene av partene begynner å fingre den andre under søvn? Og skal en slik handling straffes med fengsel? I såfall er vel de fleste mennesker her i verden voldtektsforbrytere, så dette handler vel mer om en form for hysteri enn rasjonell tankegang.
  5. Det er vel trådløs betaling på vipps nå, som med apple pay og google pay. Jeg bruker ihvertfall telefonen enormt mye til å betale, siden jeg elsker å bli sporet i alt jeg foretar meg og alle ting jeg kjøper, ikke bare av VISA som er my poison of choice, men også av apple og google. (Jeg har begge, siden jeg ikke kan diskriminere mot en av dem, begge må jo få spore meg, duh..)
  6. Ønsker deg good bedring good helg.... prøve godis skjokolade lakris potet gull cola spis mye du greier, hvis du kommer på do av goodis lakris å det kan hjelpe hadde vont kom ikke på do da gikk jeg amok i godis kom på do etter på
  7. Det er ikke dømt ennå da, men jeg er enig det ser ikke bra ut i media.
  8. Torbjørn Berntsen er 90 år han nå. Samme alder som Gerhardsen ble
  9. … hvor han ruser seg på kokain og voldtar ..
  10. Har aldri hatt jetleg selv med reise 12 soner unna. Jeg klarer det ved å følge et par enkle regler: -Still klokken til destinasjonen når flyet letter og innstill deg mentalt til når på døgnet det er der. -Sov og slapp av på flyet. Da er du ikke sliten når du kommer frem. -Unngå alkohol, kaffe, og alle mulige piller som påstås å fikse jetleg. Effekten blir raskt den stikk motsatte av hva du håper på. -Sjekk inn der du skal bo og kom deg raskt ut i solen om det fortsatt er dag. Spesielt de første dagene er det viktig å følge solen og være mye ute. -Kommer du frem om kvelden ta en liten spasertur så kroppen roer seg ned og skjønner at det er kveld. Her er det lurt å spørre i resepsjonen hvor man ikke bør gå. -Aldri, aldri, aldri legg deg ned for å hvile litt om du ankommer på dagen uansett hvor sliten du er. Gjør du det vil det ødelegge flere dager.
  11. Han bor jo i kjelleren... Det med penger er vel bare sånn det er som bonusbarn av kongelige.... Er akkurat det samme med bonusbarn i Holmenkollen eller andre latterlig rike familier...
  12. Hvis du mener kvinner skal være redde rundt Marius, hva med foreldrene hans? De visste jo godt at han var rusmisbruker og voldelig, hvorfor gi ham konstant pengestrøm ?
  13. Mener du det er naturlig å tro man sover i fred etter sex med en Scarface fyr med ereksjon og en tallerken full av Kokain ved senga? Om jeg var dame ville jeg lagt meg på sofaen kokt en kanne kaffe istedet og binget alt som var av Netflix til han dro igjen.... Hun var på en fest med fult av kokain, da regner jeg med at hun har fått med seg at folk blir gira og våken av det, dvs om hun ikke bruker det selv.
  14. God fredag kveld alle 👍 Selv om jeg er nokså deprimert og har ondt i magen. En venn vil ikke prate med meg mer, mens en annen som jeg helst ikke vil prate med har ringt mye. Det skal ikke være lett.. 🫤
  15. Slike fester? Det er jo helt forskjellige miljø han har vært i, det er ikke en gang samme geografiske område.. Noen av hendelsene foregår i Lofoten, andre i Oslo sentrum? Majoriteten har vel oppgitt at de ikke ruset seg på kokain, da snakker jeg om andre gjester, også de som taler til MBH sin favør. Mener du at alle burde skjønt at Marius var farlig ?
  16. 3 https://no.wikipedia.org/wiki/Vitenskap
  17. Pikant GTA 6-stunt i Oslo går viralt Komplett.no får internasjonal oppmerksomhet med ny kampanje. Les hele saken på Gamer.no»
  18. Det må vel nesten spørres om deres troverdighet. Når det sies at de på fleste slike fester så fløt det nærmest overalt.
  19. På et rehabiliteringssenter freks., er det veldig viktig at beboergruppen fungerer bra, i gruppeterapien, der de er motiverte, bygger hverandre opp, men de må jo kikke på de individuelle, spesielle, behovene også.
  20. Joda, jeg er også av formeningen av "tax the rich" har blitt en paraply man gjemmer mye under og mye av at "de rike skal tas" bunner i alt for stor grad i janteloven/misunnelse. MEN, det er et problem at en stadig mindre andel personer sitter med en stadig mer absurd mengde penger og en stadig større andel sliter økonomisk. Verden er hverken tjent med at folk sliter med å få det til å gå rundt eller at folk sitter med et titalls/hundretalls mrd dollar i formue som de aldri skatter av.
  21. Jepp, det er en god oppskrift for trygge rammer spør du meg 👍 Enten tilgang på cola eller å kompensere ved å drikke ekstra mye Hva kan gå feil..?
  22. I dag
  23. Et felles sett regelverk er jo åpenbart enklare å forholde seg til enn tredve ulike nasjonale regelverk, som i stor grad var realiteten før. Du kan så klart avvise EU, og bruke andre overnasjonale normer, men mengda regulering blir jo lik.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...