Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Er berre for å få tak i bilda frå gamle pc'n pluss eit og anna dokument
  3. Takker då blir det ein slik ein
  4. Dette er en påstand, nå kan du faktisk dokumentere at denne påstanden din er faktisk sann. Du skjønner vi også kan gjøre det samme som du gjør bare påstå helt ville usanne ting og så nærmest forlange at andre debattanter skal fakta sjekke disse usanne påstander, gjør det selv denne gang, om det fremdeles er noe uklart hva jeg sier her, jeg sier at du lyver, og at du gjør det jevnlig fremfor å innrømme at du tar feil om hva som faktisk står å lese i bibelen, jeg synes det er trist at du er nødt til å lyve om din egen tro, men forteller det deg ikke noe? kanskje at det er på tide å legge fra seg denne trua, som du stadig vekk blir tvunget til å lyve for, noe som i utgangspunktet allerede er en synd i din tro, er ikke det litt selvmotsigende?
  5. Litt statistikk om de mest avgjørende sakene for britiske velgere. Økonomi på første. Innvandring hakk i hæl på andre. Så et langt hopp ned til helse og forsvar. https://www.statista.com/statistics/886366/issues-facing-britain/?srsltid=AfmBOooRX7PEvxBaoCpFRkKA8rbfUrhh0cqOyp_mflQKGOUC87wbrp6k Ikke spesielt overraskende. Dette er de viktigste sakene mange steder i Europa.
  6. Hvis du faktisk leser det jeg skrev og ikke det du ønsker at jeg skrev, så vil du oppdage det avgjørende ordet "bidro" i setningen. Men hei, du fikk sporet av tråden så du slapp å måtte svare på enkle spørsmål, så da er du vel fornøyd?
  7. Det er litt av problemet. Ytre venstre er blitt så mainstream at du skal lete lenge for å finne et parti som ikke støtter masseimmigrasjon, strømkrise og destruksjon av samfunnet. Folk føler seg nødt til å stemme på dette partiet mot bedre viten. For eksempel at dette partiet vil privatisere jernbanen, ikke støtter Ukraina eller lignende. Et parti som er kritisk til massinvandring vil kanskje også redusere trygdene. Men hvis man skal beholde dagens trygder kan man ikke ha dagens innvandring. Men det ville være rasistisk å bare gi trygd til nordmenn og ikke til utlendinger.
  8. Slår av meta quest 3 dårlig batteri Hot å godt
  9. Du har rett; dette var svakt og servilt.
  10. Har ikke det nei, er det noen fordeler ved å bruke denne i stedet for Nutridrink? Jeg har jo ikke Chrons, og coloskopien viste ingen tegn til skader. Anonymous poster hash: e010d...92f
  11. Nei det er ikke formueskatt som pusher ts her, det er inntekter der deler kommer fra formue. Noe du vistnok dropper..
  12. Testet demoen for endel måneder siden, kan ikke si dette spillet traff meg helt. Det ble litt for simpelt, med mekanikker andre spill har gjort bedre før
  13. Bra vi har nordisk forsvarssamarbeid! Det er betryggende i en urolig verden. Hva f…dagbladet har en artikkel om dagens «festdag» med følgende tekst; ( gidder ikke lenke til møkkabladet) Seiersdagen I 1941 hadde den årlige militærparaden blitt gjennført til tross for at tyske soldater sto rett utenfor Moskva. Fra Den røde plass vinket og talte Josef Stalin til troppene som marsjerte forbi og direkte videre ut på fronten. Rett under er det en stor reklame for ….kjøttkverner! (Kopierte bildet men det forsvant dessverre)
  14. SE SE, Så lett er det å misforstå og ikke se det som egentlig står i Bibelen, eller hvorfor. Det høres jo teit ut å vende de andre kinnet til? Dvs for en som ikke tror???
  15. I dag
  16. 0%, nada, niks, som konsulent. Er det innafor å spørre kunde om de vil ansette? 🙄 Anonymous poster hash: 41624...dad
  17. Synes at ny PC er en utmerket anledning til "ny windows", slik at det har lite for seg å kompiere den gamle windowsinstallasjonen, for å få med "alt mulig gammelt skrot". Da er det bedre å få en ny windows installasjon, slik at det blir "rent, ryddig og pent" på den nye maskinen. Data kan man der i mot kopiere over, og de bør en slik "USB boks" som er linket opp fungere utmerket. Har nesten samme modell, samme merke men med metallkasse, og den fungerer meget bra.
  18. Vi har nok ikkje noe valg lenger, og vi har ikkje tid til å vente lenger heller. https://www.dagbladet.no/nyheter/det-fungerer-ikke-lenger/84600397
  19. Det slike diskusjoner ofte glemmer er det helt essensielle i det hele og i debatten rundt det man kaller "woke" og flagging av prideflagg; det er en måte kakser og fiffen kan fremstille seg selv som "progressive" på samtidig som man overser helt det absolutte faktum at Stordalen er en sleiping som utnytter folk gjennom å ta inn gratis arbeidskraft fra NAV. Penger tjent er også penger spart ikke sant? Men hey - Stordalen flagger jo med prideflagg så da må han jo være god og en av "oss" og "en av venstresiden". At folk går på sier jeg. Som mange har påpekt og avslørt: "woke" er dydsposerende kapitalisme i de aller fleste tilfeller.
  20. https://www.nrk.no/norge/solberg-kjemper-for-sitt-politiske-liv.-na-moter-hun-fredrik-solvang-i-debatten-1.16567120
  21. Bare for å gjenta meg selv - til læringen fører det etter det hva jeg opplever ikke: Vi produserer sinnsyk mye mat i form av fisk - både oppdrett og fangst. I en krise kunne den (og olje og gass) byttes mot annen mat fra mer landbruksvennlig strøk. Dette gjøres jo allerede nå.
  22. Eksempel der en kan ha disken inne i enheten og tilkoble med USB-C. Lignende finnes for USB også. https://www.proshop.no/SSD/ORICO-TCM2-C3-M2-NVME-to-USB-C-10Gbs-Disk-Drive-Gray/3454566
  23. Hvorfor finnes ikke seriøse partier som tar folk sin misinformasjon om tilstanden -- fra Russland, amerikansk høyrepopulisme og europeiske nAsJoNaLiStEr -- på alvor? Hvorfor er høyrepopulistiske partier korrupte kunnskapsløse manipulative Russisk-vennlige partier bestående av politiske influencere åpenbart blottet for kunnskap om politikk, filosofi, og samfunn -- hvis fremste metode for å vinne velgere er å apellere til vonde følelser som ofte skjer samkjørt som del av kampanjer i sosiale propagandanettverk..? Minner om at "venstresiden", som du kaller det, inkluderer alle seriøse partier på politiske høyre -- og at Donald Trump er eksakt politikken høyrepopulismen ber om, personifisert.
  24. Hmmm....jeg kan ikke huske men isåfall var det svakt. Kanskje fikk han beskjed fra høyere opp om å opptre servilt. Men hvilken av disse to sakene var det?
  25. Vi får gi henne en sjanse. Folk var veldig kritiske til Isalill også, men jeg synes hun gjorde det bra når hun kom inn i det
  26. Intel SSD 670p Er en M.2 Og interfacet er NVMe. (ikke SATA)
  27. Jeg vet ikke om det akkurat er urealistisk å kutte støtten. Det er realistisk at vi ville spart penger. Vi kunne Importert all mat uten tollfritt og den ville blitt mye billigere. Vi ville bli mindre selvforsynt og mer sårbare om det virkelig blir krise. Bygdene og norsk matkultur ville dødd. Det koker ned til hvor mye vi bryr oss om beredskap og norsk matproduksjon/kultur. Med tanke på klimaendringer og befolkningsvekst (som tross alt vil fortsette globalt) tenker jeg det er viktig å bevare kapasiteten til å produsere mat. Det er et basalt behov.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...