Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Har musikk verdi? Jeg tenker av og til på livet som musikk. Den kan komme i mange former. Jeg så på en med downs som uttrykte seg via youtube med musikk og det beveget meg. En eksil russer jeg vet om bruker å synge. Han synger objektivt sett ganske amatørmessig, men jeg har bedt han om å aldri unnskylde seg for at han synger. Det kan være helprofft og revolusjonerende. Jeg elsker Angine de Poitaine. (orker ikke skjekke staving). Eller det kan være noe midt i mellom. Å synge sammen er noe som danner fellesskap. Ifølge Tolkiens mytologi i Simarillion, er hele verden en sang. Morgoth sang falskt og resultatet ble en verden med spenning og motsetninger. Livet er flyktig og høyst midlertidig. Energi som vibrerer. Som musikk, som en sang?
  3. Det er unntaket, norske bønder er på gullhest, alle andre kan ofres. Jeg vurderte å nevne det i hi
  4. Enig. Levelig resultat dette, men synd vi ikke fikk gjort mer ut av første omgang.
  5. Ta og sett deg litt inn i norsk landbrukspolitikk og se om du fortsatt mener det du skriver.
  6. Bla bla bla. Man tjener langt mer utenfor fengsel enn innenfor fengsel. Det er derfor kriminelle forsøker å prøve å unngå å havne fengsel når de begår kriminalitet. Men nå har du sporet tråden av så mye at det egentlig holder.
  7. Liv vil leve, men bare på autopilot. Når mennesket begynner å undre seg, må det før eller siden stille spørsmål ved gyldigheten av autopilotens vektor.
  8. Ganske sprøtt at den på Eze blir omgjort. Clear and obvious er rimelig løst som vanlig 😵
  9. Det der er luftinntaket til motoren. På tomgang vil du ikke merke noe som helst der. ALt for lite flow. Hadde det ikke kommet luft inn hadde motoren stoppet. Ellers så må du få lest ut feilkoder. Motorlampa betyr bare at det er registrert feilkode. Den sier ingenting om hva som er galt.
  10. Klart det er farlig. Du kan jo få hjertet i halsen når du minst venter det... Men seriøst. Lyden indikerer ikke brannfare eller elektriske feil.
  11. Fordi liv vil leve og nihilisme er uinteressant. Ingen vil dø. Livet er ikke en tankelek, men opplevelse. Det er vanskelig å argumentere for hvorfor det ikke er galt å ta liv når liv vil leve. Enhver som står overfor en morder eller snart skal dø drar ikke frem filosofiboka for å finne ut om mennesket eller livet har verdi.
  12. 75192

    Bannetråden v3

    Banner CC YES Ble 3 da
  13. Tar patent på flis som ikke brenner
  14. Ned på havns brygge så kan vi 4 fiske krabber
  15. https://www.facebook.com/share/p/1M1no1Ferw/ CNC maskiner stoppet i Tyskland. Garantert tenkt å brukes til våpen/krigsproduksjon. Pengeknipen nærmer seg. Snart er det folkets tur til å bidra økonomisk i krigen.
  16. Nå er det i ferd med å rakne. Så mye for Arteta sin forsiktige HMS-fotball
  17. Så.... alt av Ai og ting hvor det er brukt Ai som hjelpemiddel er slop og burde være forbudt?
  18. Nytt tankskip truffet av Ukraina med sjødroner.
  19. En person ble lagt i bakken og Skambankt av politiet på åpen gate for å ha kritisert Israel i London i går. Hmm..
  20. I dag
  21. 75192 og N-4K0 er på havnen, og vi er her i kveld også.
  22. Vi tar patent på billig verktøy som knekker etter et par ganger vi bruker det.
  23. Mer sånn type lettdrevet, noen år tilbake i tid, arcade, men er åpen for alle forslag Jeg har nesten fullført Horizon Chase Turbo, men fikk skikkelig tunnelsyn av den sinnsyke fartsfølelsen, en liten feil så må jeg restarte level, jævla grind og terping Testet også Retrowave, men kom aldri helt inne i det Så har jeg 10 timer i NFS: Heat, der sitter jeg egentlig fast i save game jeg har, må nok grinde lette races for jeg trenger spenn til å tune bilen riktig Mulig jeg tester Art Of Rally, det har en roligere vibb og kul grafikk, kom ut for ikke så lenge siden
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...