Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Er det planlagt til playstation og switch 2 også eller?
  3. Jeg hadde inntrykk av at offentlig sektor var mer opptatte av formell kompetanse? Stemmer ikke det?
  4. Jo for mange er det nok til hjelp for å komme over dørstokkmila. Hvis man bruker det som et hjelpemiddel for å komme igang vel og merke. Utnytter man motoren maksimalt er det ikke stort mer enn bevegelsestrening, jeg har 3 elsykler selv, de gangene jeg har fått litt kondisjonstrening er når jeg har gått fri for strøm eller stillt ned motorkraften til et minimum.
  5. Det ville vel i så fall vært en definitiv spiker i kista for det norske monarkiet, om et medlem av kongefamilien flyktet fra landet for å unndra seg straff. Jeg utelukker den muligheten, i den forstand at jeg finner det ekstremt usannsynlig at MBH og hans familie vil slå bena under seg selv på den måten.
  6. Noen bør vel fortelle at Iran eller IRGC har et mål og det er å ødelegge Israel. De vet at der er bare en måte å gjøre det på og det er med atom våpen. Om Iran blir jevnet med jorden så bryr de seg ikke om det for da har de nådd målet deres. Total ødeleggelse av Israel er det eneste de er ute etter.
  7. https://www.vg.no/nyheter/i/Gx0GkB/pst-kinesisk-statsborger-paagrepet
  8. Hvis man ikke engang klarer på innrømme eller se at hele dette Morrow "eventyret" var bedrag/svindel/enkeltindividers "moneygrab" fra start til slutt er det null håp. At noen få i befolkningen har vanskelig for å se eller innrømme det er en ting, men jeg forventer at det ikke er en eneste politiker, uansett side, som er uenig og at det minimum må tas en enorm dose selvkritikk fra de involverte. Dersom de (politikerne) lærer av dette (noe jeg ikke tror de gjør) så kommer det i hvert fall noe halvveis bra ut av det (noe jeg ikke tror det gjør)
  9. Er det gøy å bruke tida på kommentere ting som ikke er spennende? Vurderer å begynne med det selv for å se om jeg får noe ut av det. I verste fall går jeg bare tilbake til å spille spennende spill.
  10. trikola

    Tesla - kaféen

    Var vi ikke enige om - 🫤 - at en del har sin hovedårsak i at nye Tesla-biler ikke må innom verkstedet for å opprettholde garantien? PKK er for mange det første 'verkstedsbesøk' overhode. Andre biler får rettet noen feil på merkeverksted før første PKK.
  11. Jeg har skjult en del poster som er OT i forhold til førsteposten. Dette skal som vanlig ikke kommenteres i tråden.
  12. Joda, jeg er klar over det, og jeg er ikke imot det grønne skiftet, men at dette ville bli en fadese var åpenbart for vanlige folk fra starten av. Hvis det grønne skiftet skal ha legitimitet i befolkningen, og det vil jeg det skal ha, så må denne typen prosjekter som kun enkeltindivider har tjent på, avvises fra start, og ressursene brukes på noe som reelt fungerer og er bærekraftig
  13. Banner 75192 for vi sier god dag.
  14. Da må du nesten lese kommentarene hans på nytt. Måten han argumenterer på mer enn antyder at *alt* som har med det grønne skiftet å gjøre er svindel, inkludert premisset om at menneskelige klimagassutslipp endrer klimaet på en måte som på sikt gir oss masse unødvendige problemer (tror også han svarte bekreftende på akurat det ved en anledning) Om akkurat denne saken er svindel vet jeg ikke. Den er et eksempel på at når forutsetningene endrer seg vil en potensiell god ide kunne tryne skikkelig, og muligens at staten ikke er flink til å plukke vinnere.
  15. Vi har drukket Kaffe nå.☕☕😋😋
  16. Ok, da skulle Morrow satset på litium-raffinering (i tillegg). Ville egentlig også passe mye bedre til råvareindustrien som kjennetegner Norge i 100+ år
  17. Har du fløte i kjøleskapet??
  18. Sofa på både Ciaran & Ciara Sofa eller Seng??
  19. Det har vi også Vi har drukket kaffe nå.☕☕😋😋
  20. Vi håper at alle sammen har en god og fin torsdag.❤️❤️
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...