Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Når jeg var 19 år gammel og fikk svennebrevet, trengte de fagfolk i Australia og Canada. Gu, jeg angrer på at jeg ikke reiste.
  3. Fin og god Søndag ❤️❤️
  4. Har tidligere kjøpt kanner med sterk eddik som jeg heller rikelig over. Fungerer greit, lukter et par dager.
  5. Hvordan bli kvitt ugress som vokser opp igjennom grus/singel? Det ble ikke lagt duk eller lignende under singelen som ble lagt i innkjørselen og nå har det vokst igjennom en del ugress… Er det noe middel jeg kan spraye over for å «drepe» hele innkjørselen? Diesel(kan bli lukt?)?, er roundupp nok?, noe annet middel eller en ikke alt for inngripende metode?
  6. Neptun1

    FOTBALL-VM 2026

    Fanden at disse usympatiske slag, spark, holde i trøya og rullelagene er i finalen. Umulig å glede seg over noe med 22 drittsekker ute på banen. Mer blåsing og stopp enn spill. Kunne det ikke vært noen sympatiske lag man kunne holdt litt med, selv om de ikke var Norge.? Sportslige lag som spiller fotball.
  7. Klart det er forskjell på 42 og 82, men det er nå slik vegvesenet har valgt å dele det inn. Ikke noe vi kan gjøre med det. Men 82 åringen er også med i denne statistikken og da er jo spørsmålet hvordan aldersfordelingen er i denne gruppen. Men det vet vi ikke noe om. Poenget med at eldre som tar oppfriskningskurs presterer godt er for å vise at de fortsatt henger mentalt med. Og det er svært lite av trafikkskilt og regler som har blitt tilført siden 70 tallet og det har vi fint klart å følge med på og lære oss, vi er jo ikke mentalt tilbakestående selv om vi har passert 60.
  8. Jeg har ikke blandet inn noen som helst. Har bare diskutert at det er biologisk forskjell mellom kjønnene. At du har din egen teori og oppfatning får du står for selv, maken til forvrenging og misoppfatning, blir jo nærmest komisk.
  9. Den tråden hvor du hevdet at USA ikke går etter sivile mål.. 😅😅😅
  10. 27 453
  11. Det er da en betydelig forskjell mellom en på 42 år og en på 82 år. Det er også en forskjell på folk som frivillig tar oppfriskning av førerkortet og dem som ikke tar noe i det heletatt.
  12. Kakao er ikke noget for meg.
  13. Statens vegvesen har statistikk på teoretiske og praktiske førerprøver hvor man kan filtrere på alder. Fra og med 41 år er statistikken slått sammen og inkluderer alle aldersgrupper over dette. Den viser at aldersgruppen 41+ består 71% førerprøven. Dette er helt på nivå med de yngre aldersgruppene. Tall fra vegvesenet viser også at eldre som tar et oppfriskningskurs presterer like godt som de yngre.
  14. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for å dukke opp når man minst venter det.
  15. jjkoggan

    FOTBALL-VM 2026

    Kommersialisering av sporten skjedde lenge før usa deltok i VM. Bare spør Sepp Blatter og Adidas
  16. Cia er nede på havnen og inviterer til besøk i den bergenske stad, noget jeg takker for
  17. 27 454
  18. Haha, dårlig timing med brukernavnet ja 😅
  19. 47 minutter siden.
  20. 8505
  21. Jeg tar patent på fisdrevet sparkesykkel.
  22. Endelig sett ferdig Stranger things. Synes i og for seg avsluttningen var bra, men de kunne stort sett spart seg for siste den sesongen.
  23. Er det noen som har fått klarhet i hvem trådstarter mener "vi" i tittelen referer til? Både til hvilke menn det er som har dårlige holdninger (og hva trådstarter mener de er) og hvem det er som forsvarer dem?
  24. Du tar feil. Mormonerne gjør det også: Veiledning til Skriftene: Jehova
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...