Sjørøver Skrevet fredag kl 06:57 Skrevet fredag kl 06:57 Sjalottløk skrev (10 timer siden): Tok meg et abn på HBO her for noen måneder siden. Jeg ble overrasket over at jeg måtte gå 3 klikk ned for å komme til hva jeg så på sist. Alt jeg bladde igjennom på veien var stort sett ubrukelige forslag. Litt som Youtube nesten. Det var også rekalme for andre show på HBO før videoen jeg valgte begynte å spille. Totalt uakseptabelt når jeg betaler for et nivå uten reklame. Er det bare jeg som reagerer på slikt? Jeg er bare glad jeg slipper å være avhengig av disse tjenestene. Det er jo ikke merkelig at de sliter, synes jeg. De kunne hatt en egen funksjon der jeg kunne se trailere til programmer de tror jeg vil like. HBO er blitt helt tragisk dårlig etter fusjoneringen. Har det vært færre gode serier i år enn i fjor, eller er det bare meg? Merker det er få ting som interesserer meg. Redd for at jeg blir litt som farfar, han var også lite interessert i det meste som var nytt. Mente også at jeg ville bli lik på et tidspunkt.... 1 1
Gouldfan Skrevet fredag kl 12:50 Skrevet fredag kl 12:50 Jeg har sett litt av Invasion som jeg tror er en Alien invasjons sci-fi film på jorden. Med Sam Neill som er en skuespiller jeg har stor respekt for og en egen god stil og bra på det han gjør. Så jeg synest det jeg har sett så langt er bra, men frykter at den ikke avsluttes godt eller er eller blir kansellert midt i... Den går på Apple TV btw.
Wheeljack Skrevet fredag kl 13:13 Skrevet fredag kl 13:13 Kjente at jeg begynte å glede meg litt ekstra til Pluribus nå etter den siste traileren.
Nimrad Skrevet fredag kl 13:36 Skrevet fredag kl 13:36 Wheeljack skrev (19 minutter siden): Kjente at jeg begynte å glede meg litt ekstra til Pluribus nå etter den siste traileren. Det er kanskje en av få serier jeg kommer til å gidde å følge fra uke til uke.
Sjalottløk Skrevet lørdag kl 23:37 Skrevet lørdag kl 23:37 On 10/10/2025 at 8:57 AM, Sjørøver said: Det er jo ikke merkelig at de sliter, synes jeg. De kunne hatt en egen funksjon der jeg kunne se trailere til programmer de tror jeg vil like. HBO er blitt helt tragisk dårlig etter fusjoneringen. Har det vært færre gode serier i år enn i fjor, eller er det bare meg? Merker det er få ting som interesserer meg. Redd for at jeg blir litt som farfar, han var også lite interessert i det meste som var nytt. Mente også at jeg ville bli lik på et tidspunkt.... Eneste gode i år er vel Dexter? Den er derimot ikke noe skikkelig bra synes jeg 1
Malvado Skrevet søndag kl 08:08 Skrevet søndag kl 08:08 Sjalottløk skrev (8 timer siden): Eneste gode i år er vel Dexter? Den er derimot ikke noe skikkelig bra synes jeg Er litt lei av at han prater med "spøkelset til faren sin" hele tiden, men også litt kult at det har skjedd noen endringer om du legger merke til det... Spørsmålet mitt er om han er den klassiske "Dexter" eller om han nå får en annen glede av måten han gjør ting på som en slags ny "Dexter"?
Dubious Skrevet mandag kl 09:33 Skrevet mandag kl 09:33 (endret) Tenkte å se "The Mandalorian", men jeg har bare S2, så da blir det å vente 2-3 timer. Har sett S1 før, men tror ikke jeg har sett S2, oog visste ikke at det var S3. Endret mandag kl 09:35 av Dubious
Filmvenn Skrevet mandag kl 11:33 Skrevet mandag kl 11:33 The Chair Company med Tim Robinson hadde premiere i dag på HBO Max. Fantastisk komiserie for de som liker Robinson, eller litt sånn cringe-humor ala The Rehersal/Nathan For You. Minner veldig mye om filmen Friendship, som kom tidligere i år med Robinson og Paul Rudd.
Jens Kr. Kirkebø Skrevet mandag kl 18:22 Skrevet mandag kl 18:22 Sjalottløk skrev (På 12.10.2025 den 1.37): Eneste gode i år er vel Dexter? Den er derimot ikke noe skikkelig bra synes jeg Slow horses s5 er like genial som de foregående sesongene da.
oOF Skrevet mandag kl 19:22 Skrevet mandag kl 19:22 Filmvenn skrev (7 timer siden): The Chair Company med Tim Robinson hadde premiere i dag på HBO Max. Fantastisk komiserie for de som liker Robinson, eller litt sånn cringe-humor ala The Rehersal/Nathan For You. Minner veldig mye om filmen Friendship, som kom tidligere i år med Robinson og Paul Rudd. Tim Robinson er virkelig ikke min kopp med te.
Sjørøver Skrevet mandag kl 20:33 Skrevet mandag kl 20:33 Sjørøver skrev (På 10.10.2025 den 8.57): Har det vært færre gode serier i år enn i fjor, eller er det bare meg? Kom akkurat på at Andor kom ut i år. Og det var jo helt magisk. Kan ikke huske at noe har brukt så mye av følelesregisteret mitt, noen gang. Så utrolig gode karakterer. 1 1
Filmvenn Skrevet i går, 12:04 Skrevet i går, 12:04 Task er litt undervurdert. Litt så saktegående serie med vilje egentlig, det blir denne miksen mellom True Detective og Mare of Easttown som jeg liker veldig godt. Mark Ruffalo og Tom Pelphrey spiller veldig godt i serien, og serien gjør en god jobb med å vise fram sidene til karakterene. Her er det en serie som tar tro, sorg og tap seriøst, samtidig som det er en serie om organisert kriminalitet, ran og vold. Task, Andor, Slow Horses, The Studio, The Pitt og Serverance blir i min topp 10 i år når det kommer til TV-serier. 17 hours ago, Jens Kr. Kirkebø said: Slow horses s5 er like genial som de foregående sesongene da. Sesong 5 er muligens den mest underholdende, men ikke nødvendigvis den beste sesongen, så langt. Første gang jeg basically binga en hel sesong på forhånd siden AppleTV (nå ikke lengre AppleTV+ siden re-branding), ga oss hele sesongen på forhånd i sommer. 2
DukeRichelieu Skrevet i går, 16:58 Skrevet i går, 16:58 Ferdig med Yellowstone. Ingen stor serie for min del, men en brukbar dramaserie som tenderer mot såpe. Som nevnt før tror jeg det er første gang jeg ser en lang dramaserie som dette hvor jeg ikke fikk spesiell sympati eller kjærlighet for noen av karakterene. Jeg er heller ikke sikker på hvor godt jeg likte slutten. Synes de kunne rodd det i land litt bedre. Nå er det videre på Dexter: Resurrection og Mr. Robot.
Gouldfan Skrevet 22 timer siden Skrevet 22 timer siden The Last Frontier på Apple TV er kul... Mye bedre enn Con Air og mye mer spennende...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå