Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Studer grafen litt mer. Norge skiller seg negativt ut...helt tydelig mot slutten der...Det er elendig styring av sentralbanken når de ikke bruker rentevåpenet tilstrekkelig for å løse oppgaven den er satt til...Puslete endringer som ikke er tilstrekkelig for å bremse prisveksten. Jeg kjenner godt til personligheten..de skal finjustere seg inn..men får det aldri til
  3. https://www.bt.no/btmeninger/debatt/i/V6G7p4/hamse-ali-saken-jeg-burde-aldri-trenge-aa-faa-den-foelelsen
  4. nei nixs har du dere tenk koffert noen gang
  5. jeg å jeg venter på en pakke ikke husker hva er da
  6. morgen fugl tran eller tranpiller ???
  7. Dette var da voldsom overanalyse. GTA er det 3 mest solgte spillet i verden, det applerer til alle. Dette er nok bare et billig forsøk på å score noen poeng hos gamere, hvorav alt relatert til GTA trekker oppmerksomthet om dagen i lys at det er verdens mest ettertraktede spill som straks blir sluppet. Det har nok neppe noe med spillets innhold og maskuline verdier å gjøre, "alle" spiller GTA.
  8. https://music.youtube.com/watch?v=1pWkSqRyHaQ&si=rHwvCC6dtVNXmczc
  9. tar pant på meg selv
  10. MR SPEED https://music.youtube.com/watch?v=1pWkSqRyHaQ&si=rHwvCC6dtVNXmczc
  11. Nei, hun har ikke brukt våpenet/verktøyet slik det skal brukes, nemlig på en meningsfull måte som tar ordentlig tak i problemet. Hva gjelder 2024: Du sier bare at renten er hevet, men unnlater å nevne at den er senket fra og med 2024. Ergo er den ikke bare hevet, men også senket igjen. Du fremstiller det som om rentehevingen kun har gått én vei, oppover, men det er feil.
  12. Hen klargjør hva hen sa, siden du tydeligvis misforstod det. Konteksten var hvordan Trump forsøker å vinne på å bruke GTA i sin kampanje. Ikke om GTA er på den ene eller andre måten, slik ditt forsøk på satire så ut til å ta utgangspunkt í.
  13. Fremmede fjerntliggende lands individer er blant de beste statsborgere en kan ha. Ingen burde få lov å kreve statsborgerskap til et nytt land med en gang. Individene må bevise at de fortjener statsborgerskap
  14. Ned på havna leste det du skriver oppløsningen på disney+ er dårlige en på Via play testet med star vars film bedre på via play da @N-4K0
  15. Nettopp, og du sa det selv, overnaturlige ting! Vi kan gjerne diskutere tusser og troll og spøkelser også, og jeg vil ha den samme holdningen. Jeg ser ikke hvordan det overnaturlige skal kunne bringe menneskeheten fremover?
  16. Hvorfor ga isteen deg i og drikke ham? I dag skal jeg stream et spill der det er masse lett kledde damer i.
  17. Nei skal sveise til uka stål 180,- kroner 😀
  18. Sentralbanken gjør en god jobb med å holde renten på riktig nivå ut fra de målene de har. https://www.norges-bank.no/tema/pengepolitikk/Styringsrenten/
  19. Ai ai, Sofia Rana har funnet en utlending som støtter Norgesdemokratene i sak og dermed skal hun umiddelbart finne ut hvem det er for å lage et helvete for han. Slike som Sofia Rana forstår seg rett og slett ikke på norsk demokrati og ytringsfrihet. Mentalt og kulturelt er hun mer pakistansk enn norsk så da er det naturlig å starte klappjakt på folk med avvikende meninger slik det er i Pakistan, men det er ikke det i Norge. Rart at ikke resten av venstresiden reagerer på henne og opplyser om norsk demokrati og norske verdier.
  20. Yes ser X MEN nå har du dere spist snop
  21. For de som liker spennende serier som jeg ikke enda har sett ferdig så anbefaler jeg I Will find You på Netflix med Sam Worthington bla fra Avatar serien og mye annet. Det er en Thriller med stor T. Anbefales på det varmeste, begynner med Prison break, og tar av hele tiden.
  22. kick
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...