Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Synd at de ikke kjører E6 opp til Minnesund og deretter til Gjøvik. Da får man også testet dem i litt høyere hastigheter.
  3. Ingen hjemløse stemte på Trump, en trenger et permanent bosted til å registrere å stemme.
  4. Hanhijnn

    Elbil-tråden

    Varmeapparat fra Temu? 🤔
  5. jr_605

    Elbil-tråden

    Ser ut som om de har kontroll på temperaturen, her kommentar fra Youtube-visningen:
  6. ♥️♥️ Har du drukket vann nå??
  7. 29 228
  8. Dere, jeg har nettopp fått en PS3 i hus! 😁🎮👌 En konsoll jeg så vidt har touchet ettersom den var svin dyr da + jeg kjøpte 360 i kombinasjon av Wii som den Nintendo fan jeg er. Så spørsmålet er hvilke gode eksklusive bør jeg få tak i utenom Gran Turismo 5 & 6 som jeg allerede har på lista?
  9. Denne US-propagandaen om at de betaler for forsvaret i Europa er seiglivet.
  10. Staten har mye penger, resten av det offentlige er fattige. Problemet er at det kuttes mest for de svakeste, de med minst makt og påvirkning og dette skaper frustrasjon i befolkningen, akkurat det er en drømmepakke for de som ønsker og skape uro.
  11. Det begynner å bli lenge siden Marshall-hjelpen nå. Med mulig unntak for e-tjenestens lytteanlegg i Finnark betaler vi utstyret vårt selv.
  12. Ett virkeølig godt argument når vi snakker om problemstillingen rundt den norske formueskatten, du glemte Røkke i denne visa di.
  13. Vi har absurd mye penger. Vi har også helt absurde forventninger til hva vi kan få av ytelser fra det offentlige. På grunn av olja har vi i prinsippet råd til alt, det fører til at det blir vanskelig å si nei, og da ender vi med å si ja til altfor mye. Dette er en ganske kjapp måte å pådra oss hollandsk syke og drepe økonomien vår med høy inflasjon men siden vi faktisk har noen voksne på jobb på på storting og regjering så kan vi i det minste si at det kunne helt klart vært verre.. Det minner om Parkinsons Lov, 'arbeidet utvider seg til å fylle tilgjengelig tid'. Oljen gjør at vi ikke trenger å spare, da bruker vi altfor mye.
  14. Ja, ikke sant. Du har jo sånne som Elon Musk og Jeff Bezos, og den gjengen. Stakkars. De har også plassert pengene sine slik at de slipper å betale noe særlig skatt på dem, sånn som eiendom og verdipapirer. Det er jo synd at sånne greie folk som har jobbet og stått på skal måtte betale skatt når de har så lav personinntekt.
  15. Neppe tatt seg tid eller bry til det nei. De er sikkert instruert i å bare sette det til f.eks 21 grader å ikke røre det. Teslabjørn nevner jo nesten hver gang han kjører en kinesisk bil at man må ha varmeapparatet på 23-24 grader for å matche 21 grader i andre biler så er nok litt forsjeller.
  16. Selvsagt forstår jeg det, men argumentet står seg og er en gavepakke for Russisk påvirkning av den norske befolkningen.
  17. sverreb

    Elbil-tråden

    Mye futt i varmeapparatet? Noe som leder meg til: Har motor kompensert for feil i termostater i alle bilene. I.e. kjører de med samme kabintemperatur eller bare samme innstilling på varmeapparatet?
  18. Banner @75192 fordi han holder på med metalliske dukker på et eller annet vis.
  19. Er ikke gamer-redaksjonen som fremstår som dust her nei. Hvem er det som framstilles som en dust mener du?
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...