All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
Jeg har ikke sagt noe om Europa eller nato eller hans tanker om europa eller nato, og saken er den at shapiro fremdeles er noe som man skraper av støvelen og det er på hans beste, som du selv sier fakta er fakta samme hva du skriver. Og fakta er at han er ikke egnet til noe annet enn å være enn råtten influenser, hvem som er å foretrekke av disse monstrene er temmelig uinteressant når faktum er at ingen av dem er verdt å følge på noe vis. Du skjønner ikke hva jeg skriver i det hele tatt, premisset ditt er ikke nødvendigvis fasiten, det jeg skriver er at begge disse menneskene hører hjemme begravd under et fengsel. Har du aldri sett en regnbue i ditt liv? Jeg tror det er blitt litt for mye chatgpt på deg.
-
Sviskepotts allsidige tråd for hyggelige folk som liker å prate
Sviskepott svarte på Sviskepott sitt emne i Sosialt
Kan vi håpe at alle her har det ganske ok i denne førjulstid der vi nå holder til? Håper det. -
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Snikpellik svarte i et emne i Politikk og samfunn
Jeg tror det er riktig. Italia har dog også et pro-russisk parti i regjeringssamarbeidet. Visestatsministeren til Meloni er Putin-vennen Salvini. Verdt å nevne. -
Jeg får ikke sett det bildet her, jeg gidder ikke installere noe som helst for å se det heic-bildet. Anbefaler at du poster bilder som jeg eller png. Uansett, don't shoot the messenger. Jeg opplyser deg bare om hva slags skilt det er og etterspør hvor man finner disse påbudsskiltene det først ble fremsatt en påstand om at er over veien på vei inn i rundkjøringer.
-
Ville blitt sjokkert om du bikka 10% totalt. For det første har knottgeneratoren store tap; den utfører jo tørrdestillasjon. For det andre er det få bensinmotorer som bikker 30%, og det kun under optimale forhold. I realiteten vil eg tippe 3-5% av energien i veden ut. Det beste er å bruke ved til oppvarming, og høgverdig energi som elektrisitet der vi har bruk for det, f.eks. til elbiler.
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Mbappe09 svarte i et emne i Politikk og samfunn
Det er her jeg mistenker at Putin vil gamble. Han ser at Trump gir han en åpning, og som den gambleren han er, vil han prøve seg på de baltiske landene først. Trump refererte de områdene som et «tough neighborhood». -
Men det er jo ganske imponerende i så fall. Å voldta 10 stk en etter en uten at det var noe frivillighet fra kvinnenes side..ja det er virkelig imponerende
-
Du ignorer jo glatt alt jeg skriver?
-
Sviskepotts allsidige tråd for hyggelige folk som liker å prate
75192 svarte på Sviskepott sitt emne i Sosialt
riktig good morgen 😀😀😀😀😀 -
-
Jeg skrev "oppegående mennesker"... Amatør? Ja, jeg lever ikke av å diskutere dette om det er det du mener? Er du profesjonell republikaner-fraksjon-debattør, kanskje? På tide å ta et skritt tilbake når en blir så hissig, kanskje?
-
Forlengs/Baklengstråden.
75192 svarte på Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) sitt emne i Lekeplassen
2000 man nam 0002 -
Ikke jeg har tanke på å våkne opp lick it up
-
Bom
-
Bō: Path of the Teal Lotus er gratis nå hos amazon prime gaming / luna (gog key), for de som har prime abonnement. https://luna.amazon.com/claims/home?g=s
-
Banner Harry er nå super trøtt
-
-
Skriv den første setningen som kommer opp i hodet ditt.
75192 svarte på Programvare sitt emne i Lekeplassen
-
Enig, Ukraina er ikke Putins egentlige målet, det er NATO. Det har gjentatte ganger vist seg at hans ambisjoner ligger i en gjenreisning av det sovjetiske imperiet under det russiske flagget. For dette må NATO ødelegges, og Trump hjalp ham sammen med europeernes ufattelige inkompetanse. Men krigstrøttheten i det russiske folket er voksende, det er voksende misnøye ikke bare omkring økonomi, men også omkring Putin som mer og mer oppfører seg som en tsar - en guddommelig konge - som helt ignorere og undertrykke dem uten å ense stemningen omkring planene om å kutte dem ut fra resten av verden på nettet og krig mot NATO som på ingen måte kunne rettferdiggjøres. Ukraina er en ting, NATO noe annet. Det finnes ikke en russer som ikke er klart over vestmaktenes knusende overlegenhet innenfor luftmakt. De også vet at en krig vil ødelegge dem helt; mange er skrekkslagent over kinesisk oppkjøp i Sibir hvor bare olje beskyttes. Ukraina går all-out fordi de er desperat, de vet de kan ikke holde ut i evigheter. Men Putin ser ikke hva det som skje i hans egne land, helt oppslukt av hans ambisjonene under en tro om Trump gir ham åpningen for å ødelegge NATO. Og Trump selv er i trøbbel, kongressen er i harnisk da de innså at han gjør narr av dem, Venezuela er sterkt uønsket, stadig flere og flere går vekk fra ham. I Europa sliter man meget kraftig med resesjon, høyreekstremistene, inkompetanse og manglende graskontakt samt byråkrati og lov som problematisere både opprustning og krigsforberedelse. Alt ser ut til å gå mot et krasj i det neste året.
-
Sladding av bilder og forsinkelser er gjødsel for konspirasjoner, mistillit og fantasier. Er dette en bevisst strategi fra onkel Donald for å slippe å stå til ansvar for kjeltringstreker enda en gang ?
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Kahuna svarte i et emne i Politikk og samfunn
Paul (Combat veteran reacts) har postet en video som indikerer at Putin er i ferd med å bestikke Trump-familien med milliarder av dollar. https://www.youtube.com/watch?v=02K28kGhpB8 Bak ligger en mulig sammenslåing av Trump Media & Technology Group(DJT, de eier Truth Social) og fusjonsforskning-selskapet TAE Technologies. DJT-aksjen har sett et solid hopp som følge av nyheten og trump-familien kan tjene enormt på dette. https://tae.com/trump-media-and-technology-group-to-merge-with-tae-technologies/ TAE har tilsynelatende aldri tjent penger og lever på innskudd fra diverse kilder, inkludert russland.. men også google og chevron. -
Nei. Fakta er fakta uavhengig av hva du skriver. Ben Shapiro er langt mer pro Europa og NATO. Tucker Carlson vil bokstavelig talt ha Europa splittet og legger ikke engang skjult på det. Handler ikke om "min forklaring", handler om hva som stemmer og hva som ikke stemmer. Jeg kan ikke gå inn i en diskusjon med deg når du er grunnleggende uenig i premisset- i dette tilfellet hva som er fakta. Blir litt som å diskutere om det er sol eller regn ute. Spør gjerne ChatGPT selv hvis det blir for mye for deg.
