gihojo Skrevet 26. oktober 2013 Skrevet 26. oktober 2013 Er opprinnelig ifra trondheim. Men bor nå ved kolvereid. Men skal kanskje flytte tilbake om 1oghalv eller 2 år
gihojo Skrevet 26. oktober 2013 Skrevet 26. oktober 2013 Må man gå på ntnu for og være med på ntnui sin paintballgjeng?
-sebastian- Skrevet 27. oktober 2013 Skrevet 27. oktober 2013 I og med at det er en studentorganisasjon, regner jeg egentlig med at den er forbeholdt studenter. Men det skader vel ikke å prøve.
gihojo Skrevet 27. oktober 2013 Skrevet 27. oktober 2013 Hvor gammel er du da? markør bruker du? speedball eller woodsball?
-sebastian- Skrevet 27. oktober 2013 Skrevet 27. oktober 2013 Begynte med en Tippmann A5, men solgte den og kjøpte en brukt Planet Eclipse GEO. Har spilt mest woodsball, men også en del speedball. Er 18 år. Hva med deg?
gihojo Skrevet 27. oktober 2013 Skrevet 27. oktober 2013 Er noob, har mest prøvd speedball for og bare prøve paintball, hvordan det kjennes ut. Er 14 år
gihojo Skrevet 27. oktober 2013 Skrevet 27. oktober 2013 Kan du si ifra om du finner et nybegynner Pb lag i trondheim? Har prøvd men finner ikke i. Skal snart flytte tilbake til trondheim veit du
gihojo Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Hvilke batteri trenger planet eclipse etha? Sende link?
Bruker-163290 Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 De fleste markører bruker standard 9v batteri, kjøp alltid kvalitetsbatterier. 1
gihojo Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Har dere et tips til meg som beveger pekefingeren og rekkefingeren veldig sakte når jeg skyter med markører? En måte jeg kan trene på elns?
turbo911 Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 En måte er jo å ta pekefinger ned samtidig som du tar langefinger opp mange ganger. Jeg har elektro markør og jeg kan skyte mye fortere nå.
-sebastian- Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Som regel, spesielt om du spiller woodsball, går det fint å ha markøren på noe annet enn semi. Sett den på PSP med en maks innen forsvarlige grenser, kanskje 12-13 bps, så er det ikke vanskelig å trykke fort nok. En må vel bare opprettholde tre trykk i sekundet. Med det sagt er det bra at du ønsker å forbedre ferdighetene dine på semi.
lain Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Tren. Enkelt og greit. Beste er om du har tilgang på et gulv til tak speil. Stå litt sammenbøyd utenfor speilbildet, snapp inn og trykk av 4-5 trykk. Trenger ikke å ha markøren på for å trene, men greit å ha på tanken for å trene på riktig holdning m.m. Triggercontrol er det også bare å trene på, prøv å hold markøren ca sånn du skal ved spilling. Prøv å finn ut hvor fort du kan trykke med hver finger for å få gjevn og fin takt. Bytt så til andre hånden. Ligger mange fine eksempler på youtube. Og det er mange meninger om hva du skal gjøre, men det er et greit sted å starte. 1
gihojo Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Som regel, spesielt om du spiller woodsball, går det fint å ha markøren på noe annet enn semi. Sett den på PSP med en maks innen forsvarlige grenser, kanskje 12-13 bps, så er det ikke vanskelig å trykke fort nok. En må vel bare opprettholde tre trykk i sekundet. Med det sagt er det bra at du ønsker å forbedre ferdighetene dine på semi. . Jeg så en plass at etha ikke kan skyte psp? Bare semi
lain Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Trenger ikke bumpe dine egne poster hele tiden. Og om du hadde tatt et raskt google søk, hadde du selv fått bekreftet at den har psp mode. The board does have a variety of firing modes including semi and PSP which is pretty standard for PE and other electronic markers now.
gihojo Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Ja men søkte opp på 3 sider. Der sto det at de ikke hadde
lain Skrevet 28. oktober 2013 Skrevet 28. oktober 2013 Fire Modes - Capped Semi-Automatic, Uncapped Semi-Automatic, PSP (2011)Compliant Ramping, Millennium(2010)Compliant Ramping Det er ifra manualen. http://www.paint-supply.net/wp-content/uploads/2013/06/ET11MVOL3-EN.pdf
o39k Skrevet 3. november 2013 Skrevet 3. november 2013 (endret) Det er nå bygd en Paintballbane på Tjøme (Vestfold) Lagde en promo film. Kom å spill! Tjøme Paintballklubb ønsker alle nære og fjerne velkommen =) http://www.youtube.com/watch?v=fw0dn3gB6hE Av Beasty, GameOn, Rock Star, Beastywear Endret 3. november 2013 av o39k
Bruker-163290 Skrevet 3. november 2013 Skrevet 3. november 2013 Jeg elsker når spillere sitter bak vernet med markøren over vernet og skyter som gale Så ut som en fin utebane da, håper dere får mange gjester!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå