Gå til innhold

Ubesvarte innlegg forsvant


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg slo sammen to tråder.

 

Vi valgte å fjerne "Ubesvarte tråder" og "Blogger", da vi så det blir lite brukt.

 

Personlig mener jeg "Ubesvarte tråder" har noe for seg, så vi kan vurdere å bringe menypunktet tilbake for innloggede medlemmer, men vil gjerne se an tilbakemeldingene først.

 

"Blogger" er en applikasjon med lite aktivitet og som vi ikke ønsker å videreutvikle eller promotere. Mange av blogginnleggene mener vi burde vært tråder i forumet. Vi er ikke tjent med at det stilles spørsmål eller diskuteres i en slik blogg her inne, når det passer mye bedre inn i en relevant kategori, hvor det også er mer aktivitet.

 

Man kan fortsatte besøke sidene:

Blogger: https://www.diskusjon.no/index.php?app=blog

Ubesvarte tråder: https://www.diskusjon.no/index.php?app=forums&module=extras&section=forgot

Skrevet (endret)

Jeg savner ikke bloggene, men ubesvarte tråder var nyttig.

Når man bare bruker "mine innlegg" kommer man jo aldri over nye tråder, og hele forumet virker dødt.

All aktiviteten skjer i tråder som jeg aldri blir oppmerksom på.

"Vis nytt innhold" er ikke helt det samme. Nesten alle trådene der er jo allerede besvart.

"Ubesvarte tråder" er nyttig fordi den promoterer de trådene som ikke allerede er besvart. Uten den er det nok mange som aldri får hjelp til det de lurer på.

 

Fjern heller "Retningslinjer" om dere skal fjerne noe, den er jo uansett linket til nederst på skjermen.

Endret av Mannen med ljåen
  • Liker 1
Skrevet

Fjern heller "Retningslinjer" om dere skal fjerne noe, den er jo uansett linket til nederst på skjermen.

Det er alt for lite synlige nede på siden. Det er folk som allerede ikke ser lenken på siden. Hvis de gjemmer den enda mer så ser folk det hvertfall ikke.
  • Liker 1
Skrevet

Det var synd ubesvarte innlegg forsvant. Da det mange som ikke får svar av meg hvor jeg kanskje kan bistå...

Skrevet

Jeg brukte Ubesvarte innlegg stadigvekk og har allerede rukket å bli irritert på at den er borte. Få den tilbake!

 

Finnes det noen annen måte å finne det enn direktelenka som ble postet i denne tråden?

Skrevet (endret)

Få den tilbake! Unødvendig bruk av ressurser -.- Ødlegger veldig mye dette, for forumet generelt. ;/ Jeg bruker den selv til og sjekke nyttige tråder jeg kan bistå, eller holde meg informert på noe jeg selv er usikker på!

Endret av Heinza7
  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...