mcgroven Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Sam Fisher er sintere og tøffere enn noen gang, og det liker vi! Les hele saken
eindude Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 er flere moduser i MP delen. blir sweeeeeeet B) husker ikke alle. du får google deg frem
Block_InnleggNO Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Men Spies vs. Mercenaries er ikke med :-(
Ghaundan Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Er det ikke? Synd, var veldig artig å spille online.
spiderman162 Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Utrolig at de ikke har tatt med det. Var jo utrolig morsomt. Det jeg brukte mest tid på i DA.
Ghaundan Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Brukte ikke så alt for mye tid selv, 20 timer kanskje? Hoved problemet der lå i at ingen av vennene mine hadde spillet, og det satt opp til lagarbeid Forresten, singelplayer, vil du si det gikk veldig mye på "1 melee takedown, execute. Rinse and repeat" eller ble det mer variert? Tenker da spesielt på gadgets og stealth. Forresten, er det mulig å spare opp slike poeng eller maks 1?
mcgroven Skrevet 13. april 2010 Forfatter Skrevet 13. april 2010 Henrettelsesangrepet får du når du snikdreper en fyr, men du kan ikke samle på disse. Du har én mulighet, så må du nok en gang snikdrepe en for å få en ny. Jeg synes ikke dette ble en repitisjonsoppgave, og det er slett ikke alltid det lønner seg å bruke henrettelsesangrep i det hele tatt. Det kan avsløre din posisjon for de andre fiendene.
Civilix Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 (endret) Jeg burde ha lært innen nå, men med hver splinter cell håper jeg på at spillet kan bli fullført uten å drepe noen... Husker i første spillet kom jeg fram til Grinko(end boss på mission 11 mener jeg å huske), uten og ha drept en eneste finde. Var virkelig som en skygge gjennom bretta. Også kom det en encounter som man må skyte og drepe Grinko, ingen av gedgeta fungerer på han, du har ingen mulighet til å snike deg bak han(supersyn og superhørsel). Det idiotiske er at kampen ikke engang er utfordrende med skytevåpen, total idioti at han må drepes. Siste oppdrag hadde jeg også sett at de hadde bukt mere tid på å lage en løsning for de som ikke ønsker å drepe. Er litt synd at Agent 47 kan gjøre de fleste oppdrag med mindre dødsfall enn Sam. Endret 13. april 2010 av Civilix
Toman18 Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Dette spillet er sikkert verdt de 210kr jeg kjøpte det for
Gormers Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 (endret) Forhåndsbestilling på gamestop hvor han leverte inn to spill han fikk for.. 209kr tilsammen, sannsynliggis. Spillet er vel ute i overimorra, så du kan fortsatt skaffe deg det for "en krone!" der. Elkjøp selger vel spillet for 400. Uansett så kan jeg hente spillet snart, så jeg drøyer nok med å lese hele den anmeldelsen her ;P Veldig bra at det er coop igjen i alle fall. edit: Litt morsomt å tenke på at forhåndsbestillingen min har ligget framme siden før jul Endret 13. april 2010 av Gormers
Ghaundan Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Henrettelsesangrepet får du når du snikdreper en fyr, men du kan ikke samle på disse. Du har én mulighet, så må du nok en gang snikdrepe en for å få en ny. Jeg synes ikke dette ble en repitisjonsoppgave, og det er slett ikke alltid det lønner seg å bruke henrettelsesangrep i det hele tatt. Det kan avsløre din posisjon for de andre fiendene. Fantastisk, demoen var litt for mye "slå ned 1, skyt ned 2". Godt å høre, er det mange gadgets å leke seg med? Eller er dette i større grad byttet ut med bedre brett design å leke seg med? Fikk inntrykk av det siste i anmeldelsen Noe som i og for seg er helt greit, så lenge variasjonen er ivaretatt. Syns det er greit at de forandret litt på formelen, samtidig som de holder seg til røttene. Får se når jeg får spillet i posten om det holder mål
LarZen Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Påtide det kommer noe "ekslusivt" til X360 igjen etter noe som virker som et år med spill tørke. Forhåndsbestilte dette for lenge siden og etter å ha testet demoen viste jeg at dette blir bra, anmeldelsen får meg bare til å glede meg enda mer! Torsdag kan ikke komme for nok!
Mr. Pants Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Dette blir mitt første SC-spill, så jeg er litt spent på om jeg kommer til å like det eller ikke. Demoen var underholdende, så jeg håper på det beste.
the_joker4 Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 bare 8/10, hadde trodd 9/10, men gleder meg noe helt sykt til torsdag:D
Fi5kuS Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 w00t en tidlig andmeldelse fra Gamer.no Vanligvis har jeg rukket å lest frem andre før deres kommer
Licht Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Demoen overbeviste meg om at dette var et nokså sikkert kjøp, greit å få bekreftet at resten av spillet holder samme kvalitet.
havfal Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 Gleder meg veldig til jeg får satt meg ned med dette spillet, men det blir vel ikke før etter eksamen. Trist.
Avean Skrevet 13. april 2010 Skrevet 13. april 2010 PC utgave og COOP og dere ser ikke meg på lenge Gleder meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå