Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Jeg syns egentlig ikke noe om det når det gjelder skrivefeil. Med tanke på evt brukere som har lese og skrivevansker og syns det er ille å bli korrigert. Jeg skriver også feil noen ganger, fordi det går for kjapt. Men retter meg selv som regel.
  3. Clas Ohlson har en 30 watter til 200. https://www.clasohlson.com/no/USB-C-lader,-vinklet,-30-W/p/39-3933
  4. Bare koselig selv takk vi tenker på dere også ❤️❤️
  5. Så lgene frøtse og ssite bkosatv såtr på rkiitg pslas kalerr du å frostå tketsen! 😉
  6. Venter til den går ned i pris 😀😀🥰🥰❤️❤️😍😍👍👍
  7. sverreb

    Elbil-tråden

    Jeg ser ikke volvo eller toyota på listen din VW og mercedesen later til å være eldre biler, er du sikker på at de i hele tatt er markedsført med relevant utstyr i disse modellene? Kina er et et sted som har lite reguleringer ja, det betyr mindre og ikke mer utstyr i bilene. Se bare hvor de først nå gjør ABS bremser obligatorisk. At biler kommer fra samme konsern betyr ikke at de har sammenlignbart utstyr med andre biler fra samme konsern som selges i europa.
  8. Noen som har eller vet at noen som har pensumbøker for B1?
  9. sverreb

    Elbil-tråden

    Lidar er en mer presis sensor enn kamara som må avlede de samme målingene via stokastisk billedanalyse. Så nei lidar gir mer presise målinger ikke mindre. dette er objektivt feil. Bare fordi du ikke vet at du måler feil (p.g.a. manglende redundans) betyr ikke at du ikke faktisk har målt feil.
  10. Hjernen til leseren blir ødelagt hvis man leser for mange feil og ukorrekte variasjoner. I tillegg er det folk som bruker ord de ikke kjenner den korrekte betydninga av. Dette er svært skadelig. Se her, nå måtte jeg gjøre en edit fordi jeg skrev et ord feil på grunn av dette fenomenet. Svært skrives ikke med e og det har jeg visst i minst 40 år. Likevel skrev jeg "svert". Det var ikke slik da majoriteten av tekst var lest korrektur på. Det går an å skrive teksten i en editor og lime det inn etterpå.
  11. Men jeg kan ikke helt se for meg at dette har skjedd. Sluket var nettopp renset og at ti minutter med vann ville fylt badegulvet. Ergo ville kanskje dør 2 på bad også vært oversvømt? Vet ikke om dette har noe å si. Hørte egentlig mer ang dette bare at dusjen har stått ut mot dør til soverom. Kanskje huseier overdrev og hadde panikk, men det fikk vi aldri se noe bilder på. Anonymous poster hash: 54189...6eb
  12. Hvordan får du det til å stemme?
  13. Du kan alltid reklamere direkte til produsenten dersom du ønsker det. Du har samme rettigheter ovenfor de, som hos din Dewalt-forhandler. Det er regulert av lovverket.
  14. Mat og strøm er dekket inn i skattelette alene..
  15. Nei, den harde kritikken mot USA er ikke kun etter Trump. Dette vet du inderlig godt. Usaklig kritikk mot USA har vært kontinuerlig i norske medier siden Nato ble opprettet. Derimot slipper alle sosialistiske og muslimske diktatur unna.
  16. Det er nynorsk for saksbehandler. Kilde: https://ordbokene.no/nob/bm,nn/sakshandsamar
  17. Ja, delvis er det slik. At de ikke tok høyde for hvor mye og hvor kjapt renta kom til å stige. At de ikke var "smarte nok" til å binde renta da den var så lav. Så hadde man i tillegg situasjonen utenfor Norges grenser, som gjorde at matvarer og strøm bl.a ble mye dyrere enn forventet.
  18. Det kommer an på inntekten, men det har gått ned for folk flest. Mer for de med mindre men selv med for de med mer. Totalt omvendt fra sist periode. skatteetaten har kalkulator tilbake til 2018 eller noe slikt, så enkelt å plotte inn for egen lønn om en ønsker:)
  19. Nivået i tråden - igjen. Hvem er mest vennligsinnet og takknemlige mot vår nære allierte USA? - og hvilke parti/velgere har historisk sett vært vennlige mot Russland og andre sosialistiske land, t.o.m. spionert for dem?
  20. Jeg tenker at skrivefeil er unødvendig å påpeke. Det tilfører absolutt ingenting til diskusjonen. Hvis du finner noe du mener er faktafeil, så kan du vel adressere det i et motinnlegg?
  21. Og sånn apropos FN og NGOs. Nå deler Fransesca Albanese, en aktivist FN i sin visdom har gitt sitt stempel - et stempel hun har brukt under hele krigen for å kamuflere det som er aktivisme, samme type propagandabilder av barn med medisinske tilstander som gjør at de ser underernærte ut. Sorry altså, men det er ikke å være "paranoid" å bevare sin kritiske sans når man ser et klart mønster med egne øyne. Mulig at man bør tolke det som Hamas taper den militære krigen iom at propagandakrigen fyres på alle sylindre nå. Får håpe det er en god ting. IDK. Håper ihvertfall Europeiske utenriksminister lar være å sende flere kjærlighetsbrev til Hamas, de gjør bare vondt verre.
  22. Redusert kostnad til barnehage og økt barnetrygd er fint for de som får ta del i disse godene. Hvor mye er skatten redusert fra 2021 til 2024, tenker i %. Ja, Erna liker å kutte hos de som sitter nederst ved bordet, der er vi enige 🫣
  23. Man skal også huske på at bankene tok høyde for at disse folkene tålte nesten 7% rente, langt i fra der vi er. så svaret er ikke så enkelt så rente selv om en lånte seg til fant på den tiden..
  24. Det er mange. Jeg likte jo også Lost, Prison Break, 24 osv. den gang. Men Arrested Development, The Office og Curb your enthusiasm er vel de jeg fint kan ha gjensyn av igjen den dag i dag.
  25. Vi liker også godt både røkelaks og røkeørret.🐟🐟🐟🐟😋😋
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...