Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Jeg har ikke spist det på en stund. Skal du grille i år?
  3. 28 488
  4. I dag har jeg spist pasta arrabiata og baguett med eggerøre og bacon 😋
  5. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for stekte koteletter med stekt løk og kokt potet er nam 😋
  6. Forkjølet passer nok ikke som sammenligning, eg lager jo ikke noe lyd eller snyter meg. Men det må se ganske forjævlig ut, voksen mann med trillende tårer. Tror dette må være noe av det mest tabu eg har opplevd, og glad eg er alene når det skjer. Det er en veldig fin opplevelse, altså eg kan være forandret til det bedre i dagesvis etter en god film. Du blir litt forandret for hver gang. Cloud Atlas var spesiel, for eg forstod ingenting de første 2 timene og forsøkte heller ikke følge med på alt som foregikk. Men de siste 45min så startet det. Etter så mye elendighet begynte noe annet å ta over, og eg synes de mestret det veldig bra.
  7. For de som ikke har tid eller lyst til å grave for å finne ut mer on denne "professoren", her er hva Gemini oppsummerer: En rekke linker til basis for oppsummeringen er vedlagt: (kopi fra nettleser i dark mode, så det ble litt dark mode her.) Og som alltid; AI kan ta feil.
  8. Ikke jeg. Jeg har handlet litt i dag.
  9. Det er eSUN PLA Luminous grønn.
  10. Jeg tar patent på vrangforestillinger.
  11. Gått litt tid nå. Har ikke opplevd noe problemer nå. Takk for hjelp
  12. Cia er nede på havna og burde dere ikke heller lage mat så det freser (i panna)?
  13. 8116
  14. Garasjeport tropejsaraG
  15. 1 time og 19 minutter siden.
  16. Middag. Veggur, armbåndsur eller smartklokke?
  17. Har du besøkt en ekte gammeldags seter?
  18. En kvinne som har hatt sex, frivillig eller ikke, blir utestengt, denne mannen får sjansen etter sjanse https://www.nrk.no/norge/_-jeg-ble-seksuelt-misbrukt-1.10665990 En enorm forskjell i behandlingen av kvinner og menn her
  19. Hva er i så fall alt det gnålet folk og politikere kommer med tanke på matpriser (Rema1000/Norgesgruppen) i så fall? De har jo en bitteliten avanse i forhold til mye/mange andre. Burde ikke de da sette opp matprisene drastisk? Si meg helt ærlig, hvis de driver en bedrift, hvorfor skal de selge varene billigere enn nødvendig?
  20. Grunn Grunnlaget er nettopp at politiet har etterforskningsplikt i mange år etter en hendelse, og vil reagere dersom noe har blitt holdt skjult av Jehovas vitners ledere. Men det er lite poeng for meg å svare når du ikke leser eller forstår det jeg skriver.
  21. Galskap at profitt skal få lov å trumfe alt annet i sånne selskaper som dette.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...