Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. De som påstår at nordmenn aldri har hatt en egen kultur prøver å rettferdiggjøre at islam tar over. Noe så elementært som å stole på medmennesker blir tatt for gitt. Alt det gode ved dette landet var faktisk norsk kultur, og men kan ikke ta det som en selvfølge.
  3. Enig. Her har Ståle driti på draget. Hvorfor skal man ville spille mot ett mye bedre lag enn Sverige, og i tillegg måtte reise?
  4. 27 686
  5. Hadde noen kapable spilt offensivt hadde vi scoret flere idag. Frankrike har ikke vært i nærheten av like solide bakover uten Saliba.
  6. Tenker han så negativt, er det bare å gi han sparken og få Pej tilbake. Da hadde kanskje han Juben blitt med på laget også.
  7. Tar alt dette over pakistansk kultur hver dag i uka.
  8. Tenkte akkurat det samme, å faktisk rive det ville vært ekstremt ulogisk. Koster jo ingenting å la det stå uavhengig av om han bruker det eller ikke. Kun fordeler med å la det stå, kun bakdeler med å rive. Å kamuflere det som revet så oppholde seg der kan være en liten genistrek.. Ukraina burde absolutt få sendt droner dit.
  9. Det ligger et norsk mål i luften.
  10. Thelo må jo inn i første 11'er. Og for en sjansesløsing av Norge. Skulle hatt 3-3
  11. Islam forbyr å lyde landets lov om det går i mot troen. Merkelig hvordan du og dine likesinnede alltid skal rakke ned på norsk kultur. Hva med å prøve å se litt tilbake på hvordan dine besteforeldre var . Også ser du hvordan innvandrer bestefaren er i forhold.
  12. Cappo

    FOTBALL-VM 2026

    Fornøyd? Nei. Uavgjort hadde jeg vært fornøyd med. Men når du stiller det laget her mot et toppet Frankrike, da er de fleste av oss realistiske, ikke nødvendigvis fornøyde. Personlig er jeg særdeles misfornøyd med laguttaket generelt og hadde heller sett toppet Norge mot toppet Frankrike.
  13. Jotun

    FOTBALL-VM 2026

    Grusomt første omgang. Og straffebom? Man blir husket for slike.
  14. ^fmj

    Norge i VM 2026

    Tenkte vel at det var kjørt mot Frankrike uansett.
  15. Syns det ser litt bedre ut i andre omgang. Selvik har vært ganske stødig hele kampen. Forsvaret litt i overkant skranglete, som vanlig.
  16. Det var vel ingen som egentlig forventet seier i kveld, men det er litt kjipt å se Norge B bli utspilt.
  17. Jeg har en boks vaniljeis med multer, ditto med kirsebær(?) og 3x 15-pakninger med Sandwich kjøpt på kampanje på Rema tidligere i år.
  18. Det er så patetisk når de holder på med stutter step/stoppe før skuddet, og i tillegg skyter så ræva. Ta fart og skyt.
  19. Kan ikke si at Norge har hatt noen sterk kultur eller slikt, ei heller noen nasjonalfølelse å være spesielt stolt av. Ja vi har noen bunader og slikt, men vil ikke si det er blitt mindre av dette. Savner man norske restauranter med møsbrømlefse og kjøttkaker?
  20. Du bør kontakte NITO. Send dem en e-post eller ring dem. En av NITOs advokater kan hjelpe deg eller gi deg råd om saken.
  21. 27 687
  22. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for å gjette riktig; jeg snakket om fylket Troms og ikke byen Tromsø, men tromsværing/tromsøværing er de "offentlige" benevnelsene, dog folk fra Troms ifølge Wikipedia også kan kalles nordlendinger fordi fylket en gang i tida var en del av grenseregionen Nordlandene.
  23. Helt rett. Larsen har gjort alt feil i hele kampen. Men egghodet ståle vil at vi ska få en vanskeligere vei videre i VM med dagens lag.
  24. Tar jeg feil eller spiller Norge best nå?
  25. Hadde Haaland starta i stedet for Larsaronen på topp tror jeg stillingen hadde sett veldig annerledes ut.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...