Gå til innhold

Elasto Mania pusses opp – slippes i ny versjon til PC og konsoll


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aaaahhh, Across og Elma - takes me back... Har gått med en god del timer til det i løpet av barndommen. Skal lett kjøpes til Switch når det kommer!

  • Liker 2
Skrevet

Åhh, har ikke tall på hvor mange timer jeg brukte på dette herlige spillet! <3 Visste faktisk ikke at var på Steam så dette skal lastes ned nå asap! :D

Skrevet

Snikskryt: Det lisensfylte Simpsons-skinnet jeg lagde finnes enda for nedlasting på moposite!

Snikskryt 2: Jeg holdte WR på bane 32 Steep Corner en ukes tid!

Meløy Across Club fo' life!

Skrevet (endret)

Litt skuffende at de ikke kommer med en ordentlig remastered versjon, i tillegg til den klassiske, når de først skal gi ut spillet på ny. Jeg hadde likt å sett en 3D-versjon med dynamisk lyssetting etc, men som fortsatt spilles på nøyaktig samme måte. De kunne ha tatt seg bryet med å gi oss begge deler.

Får håpe at prisen ihvertfall reflekterer det minimale arbeidet de har gjort.

Endret av Coffey
Skrevet

Håper det blir 4K, HDR, 3D, VR og med støtte for alle knapper og spaker på en Xbox-X-kontroll. Og selvfølgelig så overkomplisert at en må være autist for å klare å spille det! :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...