Gå til innhold

Gringorilla

Medlemmer
  • Innlegg

    1 383
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Gringorilla

  • Bursdag 01. okt. 1983

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Gringorilla sine prestasjoner

1,3k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Med andre ord har dette spillet fokus på den kjipeste delen av de originale spillene?
  2. Har vært gira på dette en stund, men føler de bommet litt med denne videoen. Fortsatt forsiktig optimistisk.
  3. Ser meget bra ut, men jeg savner å kunne se antall kommentarer på bildet på forsiden og trykke meg direkte dit.
  4. Kjempebra saus! (Awesomesauce) Elsket begge de forrige Stuntman-spillene, og har lengtet etter en oppfølger. Trodde aldri det skulle komme.
  5. Norsk tekst er jo vel og bra, men hvor ble det av norske stemmer i spill? Playstation sine barnespill var jo alltid med norske stemmer før, men det virker å ha gradvis forsvunnet som fenomen. Sabla irriterende når man må begrense hvilke spill ungene kan spille fordi de ikke klarer å lese menyer eller forstå handlingen i spill. Er det rart ungene bare spiller Minecraft og Fortnite?
  6. Hva mener du egentlig? Er ikke forventningene til GTA 6 så høye at de nesten ikke er mulig å innfris?? To be fair var forventningene helt i taket på både GTA4 og spesielt GTA5, og de innfridde så det holdt.
  7. Snakk om å strippe spillet fra all sjarmen som har skilt det ut til nå.
  8. Jeg også. Elsker de spillene. Er rundt 30 timer inn i spillet, og digger gameplayet, men per nå må jeg innrømme at jeg likte eneren bedre, spesielt historiemessig. Dog virker det som historien begynner å ta seg litt opp.
  9. YES! Da har jeg en unnskyldning til å fiske det frem igjen og endelig komme meg helt gjennom Blood & Wine, som oppvarming. Elsker hver krik og krok av spillet, men ble skikkelig demotivert da jeg mistet sjansen til å få Marlene de Trastamara til Corvo Bianco. Merkelig ting å bli demotivert av, men til det punktet hadde jeg spilt nærmest perfekt gjennom hele spillet og begge DLCene på høyeste vanskelighetsgrad.
  10. Nope, absolutt ikke alene. De begynner å bevege seg inn i "verken fugl eller fisk"-territorie. Jeg har i utgangspunktet ikke noe imot at de utvider horisonten litt, men det virker som det blir mindre og mindre om faktisk gaming. Det er fortsatt STORE hull i hva de dekker, og Gunfreak under her kommer med et meget godt eksempel. Hear hear! Dekning for VR i Norge er bokstavelig talt ikke-eksisterende. Og det til tross for at jeg tør banne på at Norge har suverent størst prosentmessig andel av VR-eiere. What? Har gått meg hus forbi. Totalt uenig, men nettopp derfor er det ekstra viktig å dekke det. Omtrent annenhver uke dukker det opp nye VR-spill jeg mener er verdt tiden å spille det, men nettopp fordi VR-spill ofte ikke har en stor IP i ryggen eller et enormt budsjett, så avviser folk flest spillene. Og nettopp der vil bedre dekning kunne gjøre folk oppmerksom på hva de går glipp av.
  11. Månedspris ja. Men årsprisen gir en månedlig pris på 149 kr.
  12. Men Premium koster jo ikke mer... Ultimate får man ikke som årsabonnement (såvidt jeg har klart å finne i alle fall), men det endrer ikke det faktum at Premium med årsabonnement koster 149 kroner måneden, mot Ultimate sine 209 kroner. Utover det er det, som du så korrekt påpeker, forskjellige behov. Jeg har ingen behov for å spille det nyeste av det nyeste, med unntak av online-spill med forventet kort levetid. Og forøvrig, selv om Xbox markedsfører sine "day one release", så betyr ikke det at Playstation ikke har dem. De bare markedsfører det ikke på samme måten. Jeg trives bedre med å få kuraterte gratis indie-spill som jeg normalt ikke ville oppdaget fremfor å få gratis det siste storspillet jeg ikke engang ville vurdert å spille om det ikke var gratis.
  13. Føler hele greia her både er misvisende, men samtidig nyttig informasjon. Prisen går jo kun opp for de som betaler månedlig eller kvartalsvis, men ikke om man betaler årlig. Føler dermed at ikke prisen øker direkte, men at det er et trekk for å presse flere over til å binde seg over lengre tid. Dog er det forbrukerfiendtlig uansett. Samtidig kunne det vært mye verre, og prisene er fortsatt betydelig bedre enn Gamepass.
  14. Spillet er ikke over etter du kommer ut, så vil anbefale å spille mer.
  15. Jeg var så sykt skuffet over Mile 0. Road 96 var helt fantastisk, og jeg hadde håpet på mer i samme bane. Krysser enda fingrene for en potensiell oppfølger, men får nøye meg med å teste Tides of Tomorrow enn så lenge.
×
×
  • Opprett ny...