Gå til innhold

Anmeldelse: Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS3, X360)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet-XIQJlAy2KQ
Skrevet

Gud e gooooood!

Nå skal jeg gå og mobbe fanboys i klassen :)

  • Liker 4
Skrevet

Nei, men det er fordi pressfire vil ha flest mulig clicks på siden sin. De har gjort det samma før. De var også VELDIG tidlig ute, og de innrømma at de hadde spilt en versjon som de hadde kjøpt fra noen andre, ikke en som var blitt tilsendt.

 

Når det gjelder MW3, så spiller jeg det KUN for multiplayer, så blir et kjøp på meg uansett. så lenge det kjører på mer enn 30fps, slik som BF3 gjorde på konsoll.

Skrevet

Jeg satt og nikket og sa meg enig igjennom hele omtalen.Ikke av den grunn at jeg allerede har spillet, men av det faktum at jeg følte det samme når jeg spillte MW2 og Black ops.

 

Nei, MW historien avsluttes når dette fås kjøpt billig på Steam.

  • Liker 4
Skrevet

Ingenting nytt under solen her alså..Akkuratt som forventa. IW har gitt faen og kun tenkt raske penger. Folk biter på..

 

Nå har ikke Infinity Ward mye med MW3 å gjøre. Store deler av IW forlot Activision etter kranglen tidligere.

Skrevet

Ingen overraskelse i grunn.

Og helt enig i at BF og MW er to helt forskjellige spill, selv om de kan virke like. Dette er det mange som ikke skjønner tydeligvis. For min del holder jeg meg til Battlefield da den stilen passer meg bedre, med masse kjøretøy etc.

 

Men jeg tror nok folk kommer til å spille dette like mye som forgjengeren og ha like mye morro. :)

Skrevet

Veldig hipt å hate på Modern Warfare har jeg merket.

Jeg som en casual gamer kommer nok til å storkose meg med dette. Eneste minuset jeg kan huske ved serien er de som sprang rundt med 2x avsagd hagle, lightweight++ og knertet hver en jævel.

Ellers er det kjempeflott for min del, spiller det online og offline, med og uten kompiser. Blir nok 2-4 dager i uka â 2-4 timer gaming, og tror det blir tøft :)

Venter bare på at platekompaniet åpner 10.00 så er jeg nede og henter min pre-order!

 

NB: Skjønner at dere kanskje ikke liker at spillet ikke forandrer seg drastisk, men veldig mange misliker spillet uten å ha noen gode grunner og bare følger med strømmen.

  • Liker 2
Skrevet

vel.... etter bare et par timer med online spilling med MW3 har eg kost meg utallige ganger mer enn eg gjorde med BF 3 i flere dager.. BF scorer høyt på mange steder hos meg men på gameplay synes jeg det var rævva... kanskje dette har med at jeg spiller på PS3 og jeg tror jeg ville nytt BF på pc i mye større grad enn på PS3.. ingen fanboy annet enn at jeg liker spillbarheten i cod bedre enn bf

Skrevet

Festlig med Wittgenstein-sitat, og omtalen er veloverveid og godt argumentert. Tror nok ikke jeg kjøper dette da jeg i hovedsak spiller FPS i single player og ikke hadde sansen for det første MW i det hele tatt.

Skrevet

Veldig hipt å hate på Modern Warfare har jeg merket.Jeg som en casual gamer kommer nok til å storkose meg med dette. Eneste minuset jeg kan huske ved serien er de som sprang rundt med 2x avsagd hagle, lightweight++ og knertet hver en jævel.Ellers er det kjempeflott for min del, spiller det online og offline, med og uten kompiser. Blir nok 2-4 dager i uka â 2-4 timer gaming, og tror det blir tøft :)Venter bare på at platekompaniet åpner 10.00 så er jeg nede og henter min pre-order!NB: Skjønner at dere kanskje ikke liker at spillet ikke forandrer seg drastisk, men veldig mange misliker spillet uten å ha noen gode grunner og bare følger med strømmen.

For de som har spilt MW2, så er jo det tydeligvis nok grunnlag, da dette ikke skiller seg nevneverdig fra det. At de ikke har klart å ha bedre grafikk 2 år etter sist utgivelse, sier vel sitt. Blir ikke kjøp på meg, da jeg personlig synes bf2 var bedre enn mw2, og etter hva jeg har lest, så vil ikke det inntrykket endre seg.

  • Liker 3
Skrevet

Kanskje man får ha jagerflyene "sine" i fred nå som alle noobsa drar tilbake hvor de kom fra. :)

 

De jagerflyene kan du ha for min del uansett... Jeg kommer til å eie deg selv med en liten rakett som en liten mann på bakken..

  • Liker 2
Skrevet

Jeg spiller på PC og for min del ble MW2 ubrukelig siden det ikke hadde dedikerte servere. Førte bare til juksing og lagging. Så bare dette pluss nye kart er nok til at det ligger an til å bli et rått spill for min del. Alle andre forbedringer, som fjerning av last stand og commando blir bare en bonus.

 

Jeg har også spilt Battlefield BC2 og Battlefield 3, og jeg mener våpenfølelsen er mye bedre i Call of Duty-spillene. Spesielt BFBC2 hadde nesten kun spredning istedet for rekyl ved ADS, noe jeg synes ødelegger hele opplevelsen. Det virker som Battlefield 3 har blitt bedre her, men så langt er jeg så plaget av bugs at jeg venter et par måneder før jeg gidder å prøve igjen.

Skrevet

Jeg ser det er flere som kommentere at det ikke er mye nytt i mw3.. Og iom det blir sammenlignet med bf3 må jeg spørre er det ekstremt mye nytt i bf3 kontra bfbc3/bf2? Grafikk noen nye duppe-dingser og baner.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...