Eaan Skrevet 6. august 2010 Skrevet 6. august 2010 Hei ser etter en hobby. Kan ikke tenke på noe som virkelig interesserer meg. Men kan si at sport og musikk er helt uaktuelt. Og jo billige jo bedre. Har tenkt på piperøyking og har litt interesse for DIY elektronikk. Holder på og fikser en lettsykkel utenom så ikke anbefal meg noe i den duren. Takker for svar.
Gunfreak Skrevet 6. august 2010 Skrevet 6. august 2010 Whisky, bruk 1000kr på to flasker, og volla du er i gang, inviter venner eller familie på beøsk for smaks kveld,
Grinchen Skrevet 8. august 2010 Skrevet 8. august 2010 Hei ser etter en hobby. Kan ikke tenke på noe som virkelig interesserer meg. Men kan si at sport og musikk er helt uaktuelt. Og jo billige jo bedre. Har tenkt på piperøyking og har litt interesse for DIY elektronikk. Holder på og fikser en lettsykkel utenom så ikke anbefal meg noe i den duren. Takker for svar. å sage ned lyktestolper og trafikklys er da en morsom hobby
Enceladus Skrevet 11. august 2010 Skrevet 11. august 2010 Jeg har altfor mange hobbyer! Hehe! Hvilken type hobby er du ute etter da? Jeg kan jo nevne noen av mine hobbyer: Brettspill: Meld deg inn i en brettspillklubb. Tegne: Begynn å tegne. Se Film: Ta et dypdykk ned i historiens kommende og beste filmer. Tegnserier Les tegneserieromaner og tegnserier generelt. Ta deg en tur på vedens beste butikk http://www.outland.no/index.cfm? Jeg kunne glatt bodd der resten av livet. Eller jobbet gratis
Filosofi Skrevet 17. august 2010 Skrevet 17. august 2010 Hei ser etter en hobby. Kan ikke tenke på noe som virkelig interesserer meg. Men kan si at sport og musikk er helt uaktuelt. Og jo billige jo bedre. Har tenkt på piperøyking og har litt interesse for DIY elektronikk. Holder på og fikser en lettsykkel utenom så ikke anbefal meg noe i den duren. Takker for svar. har du prøvd fisking ?
nomore Skrevet 17. august 2010 Skrevet 17. august 2010 Hei ser etter en hobby. Kan ikke tenke på noe som virkelig interesserer meg. Men kan si at sport og musikk er helt uaktuelt.Og jo billige jo bedre. Har tenkt på piperøyking og har litt interesse for DIY elektronikk. DIY elektronikk er jo gøy. Hva med å begynne med mikrokontrollere(Arduino, Basic Stamp osv)?
Eaan Skrevet 18. august 2010 Forfatter Skrevet 18. august 2010 Takker for mange gode forslag:) Whisky, bruk 1000kr på to flasker, og volla du er i gang, inviter venner eller familie på beøsk for smaks kveld, Den kan vel nytes alene og? Kan ikke si at jeg har verken familie eller venner som kunne satt pris på en god wisky eller cognac. Blir litt dumt og servere dyr drikke om noe til 200 hadde gjort samme nytten. Orientering Orientering er gøy, men er ikke så ofte det arrangeres slikt i nærmiljøet. har du prøvd fisking ? Fisker i ny og ne, fra land og fra båt. Det er svært avslappende. DIY elektronikk er jo gøy. Hva med å begynne med mikrokontrollere(Arduino, Basic Stamp osv)? Bra forslag. Ikke helt i størrelsen jeg hadde sett for meg, men får se nærmere på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå