-
Innlegg
8 929 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Om sveibuen
- For øyeblikket Viser emne: Mødrekvote og student!
- Bursdag 29. jan. 1989
Profile Information
-
Kjønn
Mann
Nylige profilbesøk
27 116 profilvisninger
sveibuen sine prestasjoner
1,5k
Nettsamfunnsomdømme
8
Hjelpsomme svar
-
Dette var en maktdemonstrasjon uten like. Dette var ekstremt bra gjort(Ikkje misforstå meg her, men selve operasjon er jo gjort med millimeter presisjon) . Hvor var Venezuelas militæret? Ville de at den urettmessige president skulle bli tatt siden de ikke gjorde noe som helst motstand? Slik som man ser med enkelte videoer som florerer, hvor kamp helikopter kan fly uten å bli skutt på. Så får man håpe USA har nok bevis på Maduro til og felle han på en rettskaffen måte i retten.
- 978 svar
-
- 3
-
-
-
Her har du en godt priset 1000w psu! Løp å kjøp!! https://www.komplett.no/product/1323746/datautstyr/pc-komponenter/stroemforsyning/enheter/phanteks-amp-gh-1000w-platinum-black-psu?queryid=f79db3d02d967327dbd55a084938dc2a&sort=PopularityDesc
-
Beste eksterne HDD/SSD til under 1000kr? Trenger 500gb-1tb maks! Svigermor som ønsker å kunne overføre bildene fra telefon og nettbrett i tilfelle disse streiker en dag. Jeg har prøvd å få hun til å laste opp i nettsky uten hell.........
-
Greie psu på tilbud i dag Trykk her
-
tostatsløsning kommer når den islamske terrorgruppen hamas er borte.
-
Heilt enig. HAMAS må fjernes en gang for alle!!!!
- 28 912 svar
-
- 12
-
-
-
Mine tanker: Virker som at Netanyahu gjør alt for å tviholde på makten, da han sikkert ryker i kasjotten den dagen krigen er over. Å stopper han krigen nå, så vinner Hamas terroristene, så jeg skjønner hvorfor han ikke stopper. Men det går alt for mange sivile liv her! Så her burde vanlige soldater trekke seg ut eller sikre, evt hjelpe med sikkerheten rundt internasjonale mat utleveringer. Så her burde heller etterretningstjenesten gå inn å luke ut resten av hamas terroristene samt finne gislene. Etterretningstjenesten sammen med spesial styrken. Å jeg må legge til at jeg støtter Israel sin forsvarskamp mot terrororganisasjonen hamas, å at alle som har vert en del av den terrororganisasjonen blir stilt for retten/skutt(resten av de) men det går for mye sivile liv her pr nå.
-
Får håpe HAMAS snart overgir seg, eller gir gislene tilbake, slik at man slipper mer av denne humanitære katastrofen som hamas har lagd i gaza..
-
Skal gå fint så lenge det er en PSU av god kvalitet, samt du ikke blodklokker!
-
Cybenetics Labs – PSU Efficiency & Noise Level Certifications Er en grei side å sjekke ut strømforsyninger etter JonnyGuru har lagt ned og jobber nå hos Corsair(?)
-
Kia EV6 på det du beskriver!
-
Sandblåsing, men dette er en stor jobb! Så jeg personlig vil anbefale å skrape av løs overflaterust, evt høytrykkspyle, la bilen få tørke, så påføre fluid film. Fluid film stopper rusten.
- 13 svar
-
- 1
-
-
Eg trur også at det er blir et veldig kort angrep fra USA sin side, å de bruker disse bunkersbuster missilene å tar ut de underjordiske bunkerene, spesielt der hvor de anriker Uran. Når dette er gjort, så trekker nok Donalden seg ut å sier at så fint, at nå har han satt en stopper for noe som helst anriking/produksjon av atomvåpen.
-
Usikker på det dette er troverdig i det hele tatt da det kommer fra tiktok. Men der viser de at Kina har sendt mange mange transportfly til Iran siste 24 timene. Noen som kan bekrefte dette?
