Gå til innhold

sedsberg

Medlemmer
  • Innlegg

    28 798
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    2

sedsberg vant dagen sist 12. januar 2019

sedsberg hadde mest likt innhold!

2 følgere

Om sedsberg

  • Bursdag 14. nov. 1977

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

83 522 profilvisninger

sedsberg sine prestasjoner

16,7k

Nettsamfunnsomdømme

52

Hjelpsomme svar

  1. Hvis forgasseren har stått med moderne 95-oktan så kan det gjøre at aluminiumen blir til et slags pulver som kan tette alt mulig. Total rens i f.eks. ultralydvasker kan da være nødvendig. Man må også få ut det røret som går fra der hoveddysa sitter og opp til der gasspjeldet/stempelet står. Der er det som regel masse små hull i sidene som tetter seg. Eks:
  2. Ja. Det er én av metodene. Men velger du privat bruker, noe som teknisk sett er mest korrekt for vanlige brukere, så må du inn med MS-inlogging. Dette var til og med spesifisert veldig tydelig i AI-sloppen.
  3. Nei. Det er korrekt. Du tenker selvsagt på de gamle versjonene. Men for nyeste versjonene av W11 så har de fjernet muligheten for å velge "I don't have internet" og "limited experience". Edit: Noen kommer sikkert til å grine hvis jeg ikke nok en gang nevner at det er mulig, men ikke uten videre. Man må bruke en av de mer eller mindre kjente teknikkene for å få installert uten MS-konto.
  4. Det var en oppsummering. Det var tydelig opplyst at det var AI. Det var i tillegg lagt i spoiler så du selv måtte aktivt trykke for å få det frem. Du har ingenting å klage over. Og jo, oppsummeringen er korrekt. Du kan ikke lengre installere Windows 11 Pro uten MS-konto. (Uten å enten bruke Rufus eller andre metoder for å omgå problemet).
  5. Hvis du ikke liker AI-oppsummeringer så får du logge deg av internett. Dette brukes overalt nå.
  6. Hvilket folk? Russerne?
  7. sedsberg

    Valg av elbil

    Jeg har kjørt ID4 og holdt på å bli gal. Touch-rattkontroller uten ordentlig feedback, lane-assist som konstant drar i rattet, girspak på en utrolig knotete plass, varmeapparat/AC med touchpanel og som er umulig å styre i mørket. Jeg tror noe av dette er fikset på nyere modeller. Og den var ikke spesielt sprek til å skulle ha over 200HK. Golfen min er mye raskere.
  8. Kan godt hende alt av bensinslanger må byttes. Hvis de er gamle kan de begynne å smuldre innvendig og tette dysene når dette når forgasser. Er tanken av metall kan du også ha rust innvendig som kommer seg inn i forgasser. Har du ikke sedimentutskiller ved krana bør du vurdere et filter på bensinslangen.
  9. Du kan legge til lokale brukere som du vil. Det er under installasjonen av Windows man nå må ha MS-konto. Jeg tror OOBE og/eller start ms-cxh:localonly-metodene fremdeles fungerer. Samt bruke Rufus.
  10. Dessverre. MS har fjernet den muligheten. Du må enten bruke en eldre installasjon og koble fra nett eller velge domene-bruker (arbeid/skole). Selv på Pro. Det er bare sånn det er nå. "Limited expreience" er fjernet.
  11. Han har selvsagt ikke folka sine absolutt overalt, men øverste militæret f.eks. så er det jo stort sett bare Maga. Han sparker jo generaler som om det holder på å gå av mote for å sette inn sine egne r*vsleikere. Mest sansynlig.
  12. Det forklarer fremdeles ikke hvorfor han skulle brydd seg. Så lenge han har folka sine på de rette plassene så trenger de jo ikke bry seg. Igjen, hva skal de liksom gjøre? Skyte de?
  13. Jeg ser fremdeles ikke hvordan det skal ha noen praktiske konsekvenser for Trump. Han gjør jo som han selv vil uansett. Problemet med Trump er jo at han ikke følger regler. Om noen sier at han ikke må gjøre noe så gjør han det likevel. Hva skal de gjøre liksom? Skyte ham?
  14. Trump har kortene.... Riktig nok i form av et korthus som kommer til å kollapse hvis han ikke skjerper seg.
  15. Er det noen grunn til at Kong Trump skulle brydd seg om hva puslingene i kongressen mener?
×
×
  • Opprett ny...