Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Det er jeg har du dere 50 tommer tv
  3. Har du balsam i dusjhylla?
  4. velkommen @SprengeMobil
  5. Ingen rotter her. Er du sprø som potetchips?
  6. 75192

    Bannetråden v3

    Banner @SprengeMobil for nesten brytte regler huff da
  7. Banner N-4K0 for å oppfordre til hæpping og skitting og skætting og skitting.
  8. Ekte bilde av meg på spa
  9. Jan Blachowicz og Joanna Jedrzejczyk har jo vært store i MMA. Tomasz Adamek i boksing. Mariusz Pudzianowski, tidenes strongman-utøver. De er forbi sin prime de også. Men polakker er vell for opptatt med å jobbe til å drive med sport om dagen
  10. Ser på en ny familiefrakter, ei Caravelle som har gått som taxi sidan ny. 2018 modell, gått eit stykke over 400.000km, har ikkje eksakt tal. Den er fint brukt, stort sett køyrt av en voksen fornuftig mann. Bilen ser vanvittig bra ut både utvendig og innvendig. Den har fått ny motor på eit tidspunkt, men det var ikkje motoren sin feil at det gjekk slik. Det er forøvrig 150hk motoren så den har ikkje problem med oljeforbruk. DSG/4motion, lang utgave. Det som egentlig er det største ankepunktet er DSG girkassen, eg synest ikkje noko om desse i utgangspunktet. Det virkar bra under køyring, men igangkøyring føler eg at det er unødvendig mykje sluring. Skal tydelegvis vere slik. Dumt at dei ikkje kom med ei skikkeleg girkasse. Er det nokon måte å diagnostisere ei slik girkasse? Om det evt. går å lese ut parameter på noko som kan gi indikasjonar på slitasje? Ex lamelltjukkelse? Evt. kunne en sendt inn en oljeprøve, men spørsmålet er jo sammenligningsgrunnlaget. Litt usikker på prisen, har ikkje forhandla noko om det endå. Men slik verden er no så er det vel kjøpers marked på store dieselbilar. Eg personleg er ikkje så redd for prisen på diesel. Det er svært rimeleg å køyre diesel for meg som reparerar og vedlikeholde bil sjølv. Lukkar augene ved dieselpumpa, vel vitande om at eg får mykje diesel for verditapet og finansutgiftene på heilt ny bil. I tillegg så finst det jo ikkje ein einaste bra elektrisk bil med 9 seter, bagasjeplass og firehjulstrekk uansett. Her får en med alt, i tillegg til campingvogn uten problem. Nokon som har erfaring med en slik bil som kan dele litt?
  11. Nå er muligens USAs spesialstyrker de aller beste i verden, men å sende disse inn på Iransk territorium via et helikopter raid høres jo ganske så vilt ut, gjør det ikke? Selv om de muligens kan klare å overraske perserne så er de vel i undertall så det holder og det høres jo bare helt sykt risky ut. Men igjen, mulig jeg undervurderer USAs etterretning og «specialforces» her. Blir spennende å følge med de neste dagene, ukene og månedene for å si det mildt.
  12. Tar patent på det virtuelle tastaturet jeg skriver med nå
  13. Byggevareboogie eigooberaveggyB
  14. Enig i det. De kan få noen nedlagte fabrikker som tomter og skaffe strømmen selv. Det må de i USA
  15. Helt enig. Og det bygger egentlig opp under poenget mitt, siden WLTP testen har så lav snittfart slipper "høyreiste" biler altfor billig unna.
  16. Veggkalender popcorn fra rema eller vanlige micro popcorn
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...