Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Et eksempel på demokrati og stemmernes makt? Stemmerne protesterer og MTG reagerer
  3. Det er jeg helt enig med deg i! Mon tro hva som egentlig foregår bak kulissene.
  4. 👎nei bare vann litt iste har dere noe i fargen lilla hjemme
  5. Hva er det folk tenker at de har lyst til å bli innenfor politiet? Spennende å høre og kanskje jeg får noen nye ideer
  6. Zork

    Trump 2025

    mtg er et helt forferdelig menneske. Hun er minst like ille som trump selv. Hun baserer jo heller ikke poenget sitt på at en bør slutte å støtte Israels folkemord og grusomheter - den biten blåser hun fullstendig i. Dette er utelukkende basert på at usa skal gi faen i alt annet enn usa. Og med 'usa' så mener hun maga-usa. Dette er ikke engang et "selv blind høne kan finne korn"-øyeblikk - det er kun et "er man jævlig nok, så er man jævlig uansett.
  7. 😋😋Vi har Kims Potetsticks hjemme Drikker du brus nå??
  8. Barnevernet har plikt til å være objektiv og høre alle parter. Barnets beste skal alltid ha forrang og det kan være vanskelig å forstå alle berørte. Dessuten finnes det alltid ankemuligheter.
  9. 👎nei venter i morgen se bilde har dere du vi oss noe av det i bilde hjemme nå😊😊
  10. Eksemplet mitt viser jo at du faktisk ikke øker skatt med de detaljene(24 til 25). Er du sikker på at lønnen er stabil? Har du prøvd å føre inn detaljene for 24 i kalkulatoren for 25 for å sjekke feks? Ja, jeg betaler også mer skatt i kroner å øre hvert år(stort sett). Men det er ikke på grunn av økte skatter, de er på grunn av økte inntekter. Og slik skal det være. Edit: det er noe som skurrer veldig her da du sier du kunne levd på 'nav' med din livsstil men likevell legger du 'bare' av 400 000 av en lønn på ~1 300 000? Det er ett forbruk på 900 000. Beklager å overraske deg, men det får du ikke av nav altså...
  11. Du kan eigentleg spele Civilization spela på tre måter, som byggesimulator, som krigsspel, eller omtrent på autopilot der du berre ser korleis dei ulike sivilisasjonane spreier seg og til slutt faller. Eit par timar i veka er litt lite for å sette deg fullt inn i alle funksjonar, men særleg i dei nyaste spela så kan du spele veldig casual og berre flytte brikker på kartet utan å tenke så mykje på politikk og økonomistyring.
  12. Vel,jeg betaler økende andel skatt hvert år pga økende formue..lønnen holdes stabil..og prisene går opp. Jeg klarer meg fint,men jeg ser jo at staten tar stadig økende andel av det jeg tjener. Hvorfor jeg gidder dette vet jeg ikke. Har aldri hatt en sykedag,men helsa er så som så og jeg føler meg som en slave av staten. Dagens regjering vil jo oss som tjener godt,og prioriterer jobb foran alt,jeg mener virkelig alt, til livs føles det ut som. Ser i alle fall ikke noe poeng å holde det gående slik som en evig slave som bare jobber og jobber og ikke har tid eller lyst til å forbruke en skitt. Fortsetter jeg mitt liv slik havner jeg til slutt på hall of shame. Å bygge formue er en styggedom i Norge dessverre. For egen del kunne jeg klart meg fint med NAV stødnad da min livsstil er veldig forsiktig mhp økonomi. Selvfølgelig er jeg en ekstrem særing som tjener godt og lever enkelt,men det er noen av oss også der ute.
  13. Eksemplene i tråden kan vel ikke engang kalles tabloidnyheter. Det er heller innholdsløst pjatt som blåses ut av proporsjoner.
  14. En ting er denne saken, men at MTG, den mest rabiate ekstreme av MAGA-gjengen, kritiserer Trump i Epstein-saken, er en diger overraskelse ! Ikke er hun alene om det i GOP, heller... ✌️
  15. 😋😋 Har du potetgull hjemme??
  16. Det har ikke vi Vi har slappet av nå.
  17. 👎nei 5 min har dere saltstenger hjemme nå
  18. Når ble feks dansing med andre enn sin egen livsledsager en verdenssensasjon ? Hvis det å holde rundt en av motsatt kjønn skal betraktes som grov utroskap, er verden virkelig på ville veier…..
  19. 😋😋 Sorterer du Lego nå??
  20. Nimrad

    Elbil-tråden

    EC40 har alt for lite bagasjerom dessverre.
  21. Salvesen.

    Tesla - kaféen

    Oida, ser ikke ut som waymo likte utvidningen til Tesla i Austin 😅 Håper ikke dette blir en uforsvarlig drakamp der begge tyner for mye ut av det hele for å 'lede'. Fokus må være på sikkerhet, ikke vinne.. Ønsker såklart det beste for begge parter, selv om jeg er Tesla fan er jeg en langt større fan av Automasjon/roboter
  22. 👎nei har dere salt snop
  23. Ikke det at jeg er spesielt erfaren i disse spillene, men vil anta at de tar vare på dem som har spilt dem mye før. Vil tippe du vil trenge å sette deg inn i mye bakgrunnsstoff og forstå mange mekanismer for at det skal være tilfredsstillende å spille. Er spillet optimalt laget har de klart å kombinere moro for absolutte nybegynnere i tillegg til å gi oldtimere en god opplevelse.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...