Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Har du spist sushi i dag??
  3. Det er jo ikkje å dytte under stolen at eit ikkje ubetydelig antall mennesker tar livet sitt fordi kjønnsnormer gjør dei tragiskt ulykkelige. Ikkje biologi, men sosionomi. Trur dette med å ikkje opne seg for andre er ein vesentlig grunn til at menn tar livet av seg, og det er ikkje biologi som driver dette, men sosiale konstruksjoner om korleis menn bør vera.
  4. Og gi denne filmen terning kast 4 er for snilt. Har ikke sett noe mer tragisk siden jeg så Dragula 3000 en eller annen gang for 19 år sia.
  5. Nå hører vi to på: All My Loving - The Beatles.♥️♥️♥️♥️
  6. Hvis vi går ut ifra at dette stemmer, at noe må ha skapt oss. Hvorfor antar du at denne noe er Abrahams gud, fremfor fks. Brahman, Odin, eller Jurupari?
  7. Jeg er både enig og uenig med deg Simen1. Jeg har hørt om slikt som du forteller om, (kvinners hukommelse ;))og jeg vet at mange menn bare lukker ørene for "pjattet". Men jeg snakker da av egen erfaring selv også. Jeg har aldri "brukt" en sårbarhet til en mann mot han, men har opplevd å få slengt ting mot meg selv. (Ikke av alvorlig grad, som i en skilsmisse, samværsbrudd el.l,, men mer når jeg har vært sammen med personen, og den velger å slenga med leppa. Kanskje var det mest kødd for den personen, men det opplevdes ikke slik av meg. Kanskje erfaringene våre handler mest om hvem vi omgås også, om vi snakker med flest kvinner eller flest menn?
  8. Du får sikkert kjøpe de om du insisterer. De tas vel inn på bestilling.
  9. Den kan umulig være det med tanke på det ideologiske innholdet, den gylne regel hadde vi før abrahamittisk religion.
  10. Det har ikke vi Vi har vasket klær i dag.
  11. -15.000 nivå-poeng ved å fly 10 ganger i perioden 15. januar-31. mars. Uklart om det er segmenter eller hele reiser som telles. Man må altså registrere seg dagen det legges ut for å være med. -dobbel opptjening av nivå- og ekstrapoeng på interkontinentale flighter i Premium og Business i perioden 15. januar-31.mars. Og igjen må man registrere seg dagen det legges ut for å være med. Og den 24. tar man de 100 mest aktive på å bruke tilbudene i julekalenderen og trekker én av dem... som får Lifetime Gold.
  12. Banner 75192 for vi synes at han der på bildet er kul.😎😎🥰🥰
  13. Kjenner meg ikke igjen ser det står 75192 da 😜😜
  14. https://www.motor.no/aktuelt/bilkjoper-kreves-for-129000-kr-etter-at-hun-ikke-fikk-billan/338402?fbclid=IwY2xjawOeb9VleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEew7WurHcWz0qSbdHJ1Vvi1No3i5-mvcgc5LiSuylLON4qga--o1CuDxQ4Ld8_aem_98JOeYl8nymQMv3Q7vMzVw
  15. Det er ein ting å opne seg, dvs vera emosjonelt tilgjengelig, vise emosjonell intelligens, og vera intim med partner, osv, kontra å opne om dypt skjulte hemmeligheter du ikkje har lyst å dele. Det kan vera noko som blei fortalt til deg som du held som hemmelighet rent enkelt fordi det ville vera sårende for nokon om det kom fram. Ikkje alt som treng å nå lyset berre fordi ein er open med nokon. Også er det jo heilt redelig og ærlig å innrømme at det er jævlig skummelt å vera open med nokon du lære deg kjenne enda, for all del, men det er viktig at det kjem fram fordi det sannsynligvis kjem ut før eller sida, og då er det greit å vita kor på landet dei står. Det blir lettere å eige dei tingene og etter kvart.
  16. Tenker selv om det fordrer/oppmuntrer til hat og vold så nei, hvorfor skal man ha det? Hvis man skal bruke en liberal ideologi til tolkning så er det forenklet at min frihet stopper der din starter. Med andre ord så stopper friheten der man oppfordrer til å begrense en annens rett til å leve trygt. Ønsker man absolutt ytringsfrihet er dette anarkistiske tendenser tenker nå jeg..
  17. Vi ønsker dere en fin og god torsdag.♥️♥️
  18. Dere vet ikke hva det er i esken da….tar dere opp de her 2 Ser dobbelt nå 🤪 jeg tar opp de 2 her gjett plz først da svar kommer til slutt
  19. Venuspassasje på både Ciaran & Ciara Solskinn eller Måneskinn??
  20. Slike lastebiler har kjørt rundt i mange år. ASCO har flere. 1000kWh batteri Om økonomien er veldig bra vites ikke
  21. Jeg skal reise 3 ganger de neste ukene frem til 27 desember, så da har de det bedre på senteret. Men dersom noen trenger det kommer de til meg 😁
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...