All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
Mdg er jo for spesielt interesserte, fullt mulig og produsere mye energi uten og ødelegge naturen, gass og olje legger ned seg selv når markedet endrer seg, Norge er så oljedopet at vi kan ikke legge det ned uansett hvor mye man enn måtte ønske det, og det må være ett veldig lite antall som virkelig ønsker dette.
-
Ok. Denne tråden for meg,en som er ekstremt opptatt av miljø...og ønsker at miljø alltid må trumfe klima..til å faktisk velge å stemme frp. Jeg er møkk lei alle disse MDG spirene gå inn for å ødelegge naturen i mitt nærområde med vindmøller og skyte seg selv i beina mhp velferdsstaten ved å legge all olje og gass næring død. Jeg lenker meg gjerne fast for å beskytte naturen..men jeg vil ikke sitte sammen med disse hjernevaskede klima aktivistene. Takk for at dere hjalp meg å velge ett nytt parti ved dette valget.
-
Ha ha skrive i forumet for full guffe har dere satt inn 9 gir spamme forumet all løst dere har ikke lært det av meg men av dere 2 elsker det dere skriver ❤️❤️ nå 😎😎
-
Ja, og billig energi vil fortsette og gjøre det, i mange land er den tradisjonelle måten og lage energi på rett og slett for dyr. Og vi finner på noe lurt, folk sa sikkert akuratt det samme til de som kastet bort tiden på og prøve og lage bensin og dieselmotorer, vi hadde jo løst alt med kull og dampmaskiner.
-
Woke i moderne underholdningsindustri
Red Frostraven svarte på Reg2000 sitt emne i TV-serier og -programmer
Målet er å hjelpe dem på forumet med å oppnå er minimum av selvinnsikt i hva de deltar i. -
Kanskje de kan bruke pumpekraft opp til månen? Altså, dette problemet er på ingen måte trivielt. Det å håpe på at noen "sikkert finner på en lur løsning", er åpenbart en livsfarlig strategi. Billig energi er hovedgrunnen til at så mange har kommet ut av ekstrem fattigdom de siste årene, virker som det har gått i glemmeboka.
-
-
Woke i moderne underholdningsindustri
herzeleid svarte på Reg2000 sitt emne i TV-serier og -programmer
Det er i alle fall en interessant vridning, og en oppførsel jeg for nærmere ti år siden ville forbundet med ‘alt right’ eller lignende, mye fordi slike angrep på overvektige og/eller mørkhudede skuespillere ble sterkt problematisert fra medier, antirasister og kvinnesaksaktivister. Disse virker nå å enten ha byttet side eller ikke engasjere seg (på kvinnens side). Jeg synes i det hele tatt det er mange interessante bytter det siste året, der den forutsigbare reaksjonen på det mange i dag kaller ‘woke’, også tidvis ligner mye på nettopp ‘woke’ slik vi har sett det de siste ti årene. Den gang var det mye (ofte usaklig) kritikk av ulike medier fra feminister og antirasister. I dag er kritikken fra motsatt side når mange (både urettmessig og rettmessig) oppfatter at film og spill i for stor grad etterkommer aktivistenes krav. Og her tror jeg vi bør være varsomme. Det siste året virker det som de fleste er enige om at en tok litt for mye møllers tran på den ene aktivistiske siden. Vi må for alt i verden unngå å gjøre det samme i motsatt retning, slik vi kanskje ser i USA. -
Så man ville forby Kinesiske lastebiler i Russland, kvaliteten var så dårlig at det var ett problem. Kinesiske produsenter dumper det dårligste av det dårlige i Russland mens de tjener stort på det som ellers er uselgelig i resten av verden, eller de er kanskje så rå at de lager ekstra dårlige og billige produkter og selger i Russland. Det samme med personbiler, kineserne er handelsmenn, og kinesiske handelsmenn gir ikke ved dørene hos en tigger som Russland.
-
Det er velkjente metoder, dette. Det nye er målet.
-
Sak uten veldig mye detaljer, foreløbig: https://www.vg.no/nyheter/i/rPw5oA/danmarks-utenriksminister-kaller-inn-usa-diplomat-etter-groenland-avsloering siste: Danmarks utenriksminister kaller inn USA-diplomat etter Grønland-avsløring Danmarks utenriksminister Lars Løkke Rasmussen kaller inn USAs chargé d'affaires i Danmark etter en DR-sak om forsøk på amerikansk påvirkning på Grønland.
-
31 289
- 68 711 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
145 890
-
Vanskelig? Det er i hvertfall en overgang fra Corolla 1996-modell (eller nyere). Men det er svært enkelt hvis man bruker bittelitt tid på å sette seg inn i hvordan bilen bør betjenes.
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Mr.Narvik svarte i et emne i Politikk og samfunn
-
Liker du aller helst å lage din pizza selv?
-
Sviskepotts allsidige tråd for hyggelige folk som liker å prate
Sviskepott svarte på Sviskepott sitt emne i Sosialt
Det håper jeg at det blir. Er litt tullerusk i hodet i dag og ukedagene går i surr. 😴 -
Skriv den første setningen som kommer opp i hodet ditt.
Sviskepott svarte på Programvare sitt emne i Lekeplassen
Jeg undres på hva jeg kan gjøre for å få mitt eget søvnmønster inn i en bedre rytme. 🤨 -
145 889
-
31 290
- 68 711 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med: