Brian Skrevet 8. september 2006 Skrevet 8. september 2006 hei fikk lånt et lydkort av noen, men det virka ikke med battlefield 2 av en eller annen grunn. Så jeg tenkte jeg skulle kjøpe et nytt ett, som er bra og som støtter battlefield 2. Noen forslag? og imens hadde jeg tenkt å bruke det integrerte lydkortet, men det har en tendens til å skurre en del. Hva kommer dette av? har et MSI K8N neo4 hovedkort.
osmoen Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Om du kjører medium quality og hardware acceleration skal det ikke skurre. Mener hardware acceleration er det utslagsgivende her.
PsychoDevil98 Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Kjøp de nye creative-lydkortene. Heter for X-fi-serien eller noe sånt. https://prisguiden.no/product.php?productId=35820
Brian Skrevet 9. september 2006 Forfatter Skrevet 9. september 2006 Om du kjører medium quality og hardware acceleration skal det ikke skurre. Mener hardware acceleration er det utslagsgivende her. 6829747[/snapback] takk, takk det hjalp det. nå skurrer det ikke noe Har også bestilt et creative x-fi lydkort nå, så jeg gleder meg.
Kjekssjokolade Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Jeg tror det bare er med kort fra X-Fi serien du kan stille lyden på 'Ultra'. har selv et x-fi music og er kjempefornøyd
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå