Gå til innhold

Dagens middag


*NORGE*

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En halv kyllingfilét (kuttet på langs) med et strøk Uncle Ben's sursøt over, og pommes frites med en dæsj Heinz ketchup vsa, litt salt på pf-en, valgfritt krydder på filéten. Snadder! :thumbup:

image.thumb.jpeg.328bb0972540f37d0cd184e650bb4110.jpeg

  • Hjerte 4
Skrevet

Skulle egentlig hatt torsk med bacon, poteter og ertestuing, men det var igjen litt rester av gårsdagens gyros. Vi spiste det som en litt raus lunch, så blir det bare ostesmørbrød eller noe sånt senere i dag. Torsken kan vi ta en annen dag.

  • Hjerte 2
Skrevet (endret)

I dag ble det biff, løk, sopp, pommes fritz og brun saus. Ikke veldig sunt, men det kunne vært verre. Antydning til rosa inni, så jeg kunne godt tatt den av litt tidligere. Jeg liker den medium.

 

IMG_20251019_182709669.jpg

Endret av Simen1
  • Liker 2
  • Hjerte 4
Skrevet
Salvesen. skrev (20 minutter siden):

Kjøttkaker å brunsaus med familien i dag, helt nydelig! Lenge siden jeg har hatt en ekte søndagsmiddag så det var helt perfekt!

 

Spanderte på dere kålstuing også vel ? 😀

  • Hjerte 1
Skrevet

Siste andebrystet jeg hadde igjen fra i går og mer fløtegratinerte poteter. Noe av det beste jeg vet om. Manglet bare litt grønnsaker og et glass rødvin, men det får nå være hehe. 

IMG_5996.jpeg

  • Liker 1
  • Hjerte 5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...