Gå til innhold

Duriello

Medlemmer
  • Innlegg

    6 183
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    4

Alt skrevet av Duriello

  1. Vi får se. Hvilken rettferdighetsoppfatning? 🫣
  2. Gjett hvem som er på første fly ut av Norge da, eller over grensa til Sverige, så fly derifra, til ett land uten utvekslingsavtale. 👍
  3. Duriello

    Elbil-tråden

    Joa, men det fungerte nå iallefall. Folk ble engasjerte. 👍
  4. Duriello

    Elbil-tråden

    Overdrivelse, også kalt hyperbel (eller hyperbol), er et retorisk virkemiddel som går ut på å fremstille noe som mye større, viktigere eller verre enn det er i virkeligheten. Målet er å vekke følelser, skape engasjement eller understreke et poeng. Fra wikipedia. 😃
  5. Duriello

    Elbil-tråden

    Jeg for min del liker å kjøre selv, ofte uten noen form for hjelpesystemer, og kommer nok til å gjøre det uavhengig av om introduksjon av systemer som fsd, supercruise, bluecruise etc etc.
  6. Ja så det nå. Bare glem det. 👍
  7. Hva eksakt er problemet? At de snorter ei stripe cola? 🙂
  8. Duriello

    Elbil-tråden

    Flotte greier. 👍👍
  9. Duriello

    Elbil-tråden

    Har det vært noe mer krøll med bilen, eller fungerer alt tipp topp nå? 🙂
  10. Følger lite med på influensers, så det stemmer sikkert. 👍 Påpekte kun at de jeg kjenner ikke treffer stereotypen "blondine". 🙂
  11. De få jeg kjenner av denne typen er deffinitivt ikke det man tidligere ville kalt "blondiner". 😅 Disse har bra utdanning, over gjennomsnittet gode jobber, og mangler helt det som gjorde "blondine" stereotypen det den er. Må påpeke at det her er snakk om en 3-4 stykker, så om det er representativt, det kan diskuteres.
  12. Pasta bolognese ala meg.
  13. For ikke å snakke om at noen må bøte med livet, for at en selv skal få leve. 👍
  14. You be /you do - you. Det er vel poenget bak pride. 👍😄
  15. Er ikke så viktig egentlig, jeg gidder ikke saumfare statistikken for å finne ut av det liksom. 🤪 God tur. 👍
  16. Hvilken by? Til å med på det lille stedet jeg bor har de pride flagg. Dog i en "bydel" jeg ikke ferdes. 😄
  17. Haha! Tror ikke mod er så interessert i at vi gjør det, men enig. 👍😄
  18. Du får slette navnet i siteringen. 😄 Det får uansett være den personens problem. Ha en fin kveld. 👍😉 Med eller uten pride greier.
  19. Fjernet navnet. Så slipper man stress for det i det minste. Men du har vært her inne en god del lengre en det du skreiv. Ellers, ha en fin kveld. Med eller uten pride. 🥳
  20. Jasså? Skrivemåten på de 2 brukerne er jo ganske forskjellig. Tekst og tema ofte lik, men skrivemåten blir feil. (A4 sider med tekst også forsåvidt🫣) Ikke at jeg helt ser relevansen uansett da, da det var Espressivo jeg påpekte det hos. Til og med profilbildet er jo ekstremt likt det h*n brukte dengang.
  21. Nåja, i den brukeren har du nok vært her kun i noen måneder, men du var jo ganske aktiv med en annen. 👍😉
  22. Hvilken slagside? 🤷‍♂️ Vært mye høyre-greier i det siste, men det balanserer seg ut over tid. (Gjort det tidligere iallefall)
  23. Duriello

    Elbil-tråden

    Bare å vente på mod da. 😄
  24. Så den tidligere, og ga en slant. Bra du delte her. 👍
  25. Pff, makan til hykleri. Rules for thee but not for me.
×
×
  • Opprett ny...