nor50 Skrevet 21. oktober 2018 Skrevet 21. oktober 2018 Det var nok fra Telenor og gjaldt et nettkjøp, ja. Virket bare som du ga generell info, og siden jeg ser flere og flere butikker presisere at åpent kjøp ikke gjelder telefoner så ville jeg bare si at angrefrist gjelder telefoner uansett. Her var det snakk om Elkjøp, og ikke Telenor!
Janvik Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Fikk kun 500kr for skjerm. Var det ikke andre som fikk mer med knust skjerm? Fikk 2000kr for en S5 med knust skjerm. (kampanjethingy)
MariusJS Skrevet 22. oktober 2018 Forfatter Skrevet 22. oktober 2018 (endret) Her var det snakk om Elkjøp, og ikke Telenor! Du skrev uansett De kan nok være vrangere med mobil, da det ikke er angrefrist/returrett på det. Som uansett er feil, angrefrist gjelder alltid mobil også. (forøvrig så antar jeg du ikke leste den siste setningen i den forrige posten min som gjorde det helt unødvendig for deg å svare.) Endret 22. oktober 2018 av MariusJS
MisteRolf Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Nå skal det blit spennende å se om jeg har tatt lærdom av dette - aldri mer kjøpe ny Samsung telefon på release dag hos Elkjøp, heller la testesteronet hvile en måned før kjøp og deretter la Elkjøps prisløfte slå til om de setter ned prisen i ukene etterpå. Jeg fikk forresten 1290 kr i rabatt hos Elkjøp da jeg kjøpte min (til 9990) da jeg viste dem kampanjen Samsung hadde på sine nettsider den samme dagen med Mobile Care (forsikring) inkludert i prisen til en verdi av nettopp 1290 kr.
minim Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 De har sikkert brent seg så mange ganger på folk som forsøker å skifte fra iPhone til Android og innser tabben Tror power fortsatt har angrerett på mobil kjøpt i butikk så lenge den er uten ABO. 1
MariusJS Skrevet 22. oktober 2018 Forfatter Skrevet 22. oktober 2018 De har sikkert brent seg så mange ganger på folk som forsøker å skifte fra iPhone til Android og innser tabben Tror power fortsatt har angrerett på mobil kjøpt i butikk så lenge den er uten ABO. Har nok mer med det generelle tapet på å måtte selge en "demobrukt" mobil å gjøre.
nor50 Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Du skrev uansett Som uansett er feil, angrefrist gjelder alltid mobil også. (forøvrig så antar jeg du ikke leste den siste setningen i den forrige posten min som gjorde det helt unødvendig for deg å svare.) kewell79, den 21 Okt 2018 - 19:14, sa: Jo. Skal gå fint. Elkjøp har prisløfte Har flere ganger opplevd lavere pris rett etter kjøp hos elkjøp og fått penger tilbake De kan nok være vrangere med mobil, da det ikke er angrefrist/returrett på det. -------------------------------------------------------------------------------------------------- Kan ikke skjønne hvordan du kan tyde at det ikke gjelder Elkjøp det jeg skrev?
Merko Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Kan ikke skjønne hvordan du kan tyde at det ikke gjelder Elkjøp det jeg skrev? Angrerett på mobil har Elkjøp, jo. 1
nor50 Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Angrerett på mobil har Elkjøp, jo. På nett, men ikke i butikk.
Merko Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 På nett, men ikke i butikk. Ingen butikker har angrerett i fysiske butikker, det er i så fall egne ordninger hvor man kan returnere innen X antall dager. Angrerett er lovpålagt ved fjernsalg (nett, tlf ol).
nor50 Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Ingen butikker har angrerett i fysiske butikker, det er i så fall egne ordninger hvor man kan returnere innen X antall dager. Angrerett er lovpålagt ved fjernsalg (nett, tlf ol). Man kan gå på Power å kjøpe ny mobil, for så å returnere den og få pengene tilbake inn x-dager. Så fort du har forlatt butikken på Elkjøp er det ingen vei tilbake.
Merko Skrevet 22. oktober 2018 Skrevet 22. oktober 2018 Man kan gå på Power å kjøpe ny mobil, for så å returnere den og få pengene tilbake inn x-dager. Så fort du har forlatt butikken på Elkjøp er det ingen vei tilbake. Så fremt forseglingen er inntakt, så kan man returnere hos Elkjøp, men ja, butikkens vanlige åpent kjøp gjelder ikke mobil, ting med abonnement, spill\film osv.
Goodall Skrevet 23. oktober 2018 Skrevet 23. oktober 2018 Ja da var den bestilt Gleder meg til å bytte ut note 3 til de grader hehe
Trene Arnholdt Skrevet 24. oktober 2018 Skrevet 24. oktober 2018 Noe som irriterer meg litt er at Samsungs egenutviklede apper, som Good lock 2018 ikke er tilgjengelig overalt. Men en liten del av Good lock er mulig å bruke her i Norge. Samsung ClockFace gir deg endel ekstra klokkestiler å velge i til AOD og locksreen. Jeg lastet ned APK fra Sammobile.com https://www.sammobile.com/apk/samsung-clockface/samsung-clockface-1-0-04-14/ Enjoy
Goodall Skrevet 25. oktober 2018 Skrevet 25. oktober 2018 Å herre min... Elkjøp send min note 9 nå hehe 1
amiram88 Skrevet 26. oktober 2018 Skrevet 26. oktober 2018 Jeg forhåndsbestilte Note 9 siden samsung hadde kampanje som gikk ut på at du sendte din gammel mobil og skulle da få 2000 kr. Nå har det gått over 1 måned og venter fremdeles på pengene. Kundeservicen er heller ikke villig å hjelpe. Er det noen andre som har opplevd det? Evt hvem kan man klage til når samsung ikke vil hjelpe med denne saken?
snillekim Skrevet 27. oktober 2018 Skrevet 27. oktober 2018 Jeg forhåndsbestilte Note 9 siden samsung hadde kampanje som gikk ut på at du sendte din gammel mobil og skulle da få 2000 kr. Nå har det gått over 1 måned og venter fremdeles på pengene. Kundeservicen er heller ikke villig å hjelpe. Er det noen andre som har opplevd det? Evt hvem kan man klage til når samsung ikke vil hjelpe med denne saken?Prøv å kontakte dem via epost: [email protected] Håper du får pengene snart. Jeg ble kontaktet fra denne e-posten, siden det var lagt inn feil Iban eller noe.
amiram88 Skrevet 28. oktober 2018 Skrevet 28. oktober 2018 Prøv å kontakte dem via epost: [email protected] Håper du får pengene snart. Jeg ble kontaktet fra denne e-posten, siden det var lagt inn feil Iban eller noe. Har brukt samme epost adressen og sendt flere mail uten å få noe som helst svar. Er så drittlei at jeg veit ikke hva jeg skal gjøre.
ray001 Skrevet 28. oktober 2018 Skrevet 28. oktober 2018 Fikk 2000kr for en S5 med knust skjerm. (kampanjethingy)Merkelig jeg skulle få 500kr da....
Janvik Skrevet 28. oktober 2018 Skrevet 28. oktober 2018 Merkelig jeg skulle få 500kr da.... kontakt de som styrer det og hør om det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå