Gå til innhold

PlayStation-basketak får beta (PS3)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det ser jo klin likt ut som Super Smash. Det må da være flere måter å lage konkurransespill med folk fra mange spillunivers på?

 

Er spent på hvor dypt dette blir? Super Smash er jo en veldig kapabel fighter, spørs om dette blir noe mer enn en brawlersuppe uten mye balanse og gjennomtenkthet.

  • Liker 1
Skrevet

Det ser jo klin likt ut som Super Smash. Det må da være flere måter å lage konkurransespill med folk fra mange spillunivers på?

Bare man lager mange nok identiske spill vil det til slutt gå fra å være kloner til å bli en ny sjanger. ;) Husker alle Doom-klonene vi hadde, for eksempel. I dag er FPS en egen sjanger. Det samme gjelder Diablo-kloner, som nå er vanlige ARPG-spill. ;)

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Hvor i alle dager er Snake!?

 

smash brawls

 

at crash bandicoot ikkje er med og kalle det Playstation allstar følest bare snålt siden han var jo mascoten til ps1 før kom GB ports

Endret av BonBattery
Skrevet

Spillet er morsomt nok og dybden er bra, men har nok for få av de virkelig kjente Playstation-figurene til å bli noen hit. Snake er allerede tatt i Nintendo's spill, så han ville vært en fåfengt addition, men hvor er Crash Bandicoot, Lara Croft, Cloud Strife.

Skrevet

Først vil du ha flere kjente Playstation-figurer, så ber du om Lara Croft og Cloud Strife? Tror det er det største problemet. Har Playstation noen kjente figurer?

Mener du at disse figurene ikke er kjente?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...