Gå til innhold

Luke 24: Vinn Apple Iphone 3G


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet+56132
Skrevet

iPhone. Jaja, det endte med iFail :no:

Skrevet

kalenderen har jo vært storslagen, klaging hører ikke hjemme på forumet i år! Håper jeg vinner, har endt opp med å "låne" fatterns mobil ettersom min døde rett før jul.

 

Må si s100 holdt lenge, satser stort på å vinne iphone :D

Skrevet
Håper jeg vinner, har endt opp med å "låne" fatterns mobil ettersom min døde rett før jul.

 

Jeg tror at hvis vi ser gjennom alle julekalendertrådene så er det ALLTID noen som har en tragisk historie om hvordan deres ting som tilsvarer det som loddes ut gikk i stykker for 75 sekunder siden under mystiske omstendigheter! :p

Skrevet

Hva er dette for slags klaging, da? Greia er verdt 5000 kr, for &%##$%! Håper jeg vinner, men er veldig glad på vinnerens vegne uansett :)

 

Ha en riktig god gul alle sammen! ;)

Gjest Slettet+56132
Skrevet
Du er en løgner. Løgnere vinner ikke premier.

Det gjør mest sannsynlig ikke du heller da men men :p

Skrevet (endret)

Kanskje de vinner ja :p men mobilen min er faktisk busted, men er på vei til å kjøpe en demo billig ettersom folk sikkert leverer tilbake åpne mobiler etter juleaften slik at jeg kan få en litt billigere :D Må si at smartelefon er uendelig digg.

 

Btw tror løgnhalser og bløffmakere vinner oftere enn man liker å tro.

Endret av Admin'c
×
×
  • Opprett ny...