Gå til innhold

^fmj

Medlemmer
  • Innlegg

    9 875
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

54 187 profilvisninger

^fmj sine prestasjoner

2,3k

Nettsamfunnsomdømme

2

Hjelpsomme svar

  1. Dag 1/8 i går. https://www.seher.no/kjendis/statt-flere-timer-i-ko/84482639
  2. Hvorfor gidder folk å stå timesvis i kø og bruke hele dagen bare for å kjøpe noen boller? Er det ekstrem fomo? For å legge ut på sosiale medier?
  3. Jeg har samme problemet, har limt med diverse beregnet for sko, ingenting holder over tid. Vanlig kontaktlim fungerer i alle dårlig. Har sett på shoe goo, tuben jeg har er ødelagt av alderdom. Limte et par fjellsko for flere år siden og det sitter enda som støpt, det var riktignok ikke en del av skoen som får den samme belastningen som tuppen på en langrennssko. Mine sko er ellers fine, jeg har brukt sterk tape, det har fungert bedre enn lim så langt.
  4. Gården drives, det er bare ikke Clarkson som gjør det, forrige sesong var jo bare om baren og hadde lite av sjarmen som var i sesong 1. Almaas driver faktisk gården sammen med kona, det er stor forskjell.
  5. Det er åpenbart mer reelt en det Clarkson driver på med. Helt klart at de ikke kunne holdt på slik om de måtte leve av det, men når de ordentlige bøndene er fornøyde med programmet er det vel greit? Jeg ser i opptak og spoler over deler som er uinteressante.
  6. Coop og Trumf.
  7. Jeg finner ikke info som forbyr meg å koble til en ledning med støpsel til et slikt armatur. Armaturet er dobbeltisolert, har strekkavlaster, "sukkerbit"-kobling, ujordet. Hvor står det at man kun kan bruke et slikt armatur som en fast installasjon?
  8. Denne Johansen.
  9. Har vært noen magre år. De er så dårlige at Glimt ikke en gang kan tømme dem for talenter.
  10. Når jeg bruker støpsel er det vel greit å gjøre selv.
  11. ^fmj

    Har du basa?

    Vi brukte brukte basing om dynking.
  12. ^fmj

    Har du basa?

    Har sett folk bli utsatt for denne barbariske handling, selv var jeg for snill til å gjøre slikt med andre. Dette er egentlig litt pussig, et sterkt minne fra barneskolen er noen som ble utsatt for basing utenfor bussen. En eldre elev, selvsagt en jente som ble baset av en gutt. Du tenker kanskje heller på leking i snøen av egen fri vilje? Det ordet kan jo bety begge deler, alt etter hvor man befinner seg i landet.
  13. Aldersforskjellen er jo ikke et problem i seg selv, hadde ikke reagert på det. Men det er ugunstig med tanke på livet som nevnt over her.
  14. Hva sier flat-folket om Artemis II (Orion) og bildene av jordkloden?
  15. Takk for svar, det går kanskje om jeg får festet de i selve armaturet, nå har ikke jeg så mye erfaring med slike koblinger, men syns den "sukkerbiten" i armaturet var helt horribel i forhold til funksjon og brukervennlighet. Et annet problem er at med såpass tynn kabel vil ikke strekkavlasteren til armaturet fungere. Da må man lure det til med noen runder tape elns rundt ledningen.
×
×
  • Opprett ny...