Gå til innhold

fwj__

Medlemmer
  • Innlegg

    981
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

fwj__ sine prestasjoner

1k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Kudos til de som nevner non-mainstream spill som i andre deler av verden er mainstream. Kan også nevne early access på Liquidation https://store.steampowered.com/app/896250/Liquidation/
  2. Det er bra at tutti frutti og Høyre er meget ansvarlige. Norge må være i førersetet for å få ned forbruket av olje og dermed må det høye avgifter til. Om bedrifter går konkurs så får det være, da har de ikke effektivisert og benyttet nye miljøvennlige muligheter som er billigere i drift.
  3. Naboens forsikringsselskap vil nekte og det vil ta måneder eller år med saksgang.
  4. Det er skremmende at høyresida har fått større oppslutning etter dette skjedde. Man burde ta mye større oppgjør mot høyresiden i norsk politikk. Folk glemmer hvilket fantastisk samfunn venstresiden har bygget opp, men folk vil ha enkle løsninger som ødelegger samfunnet. Det er på tide å kneble høyresiden før de hjernevasker ungdommene med enkel propaganda.
  5. Disse superhelt greiene er bare tåpelig.
  6. fwj__

    FOTBALL-VM 2026

    For noen surpomper folk er her. USA har laget et bra arrangement. Nordmenn er verdens beste i alt i sitt eget hode.
  7. fwj__

    FOTBALL-VM 2026

    Et pasningspill av en annen verden fra Spania.
  8. fwj__

    Norge i VM 2026

    Frankrike -Spania er den reelle finalen, synd de møtes i semifinalen. Bra innsats av Norge, men vi har ikke den bredden i laget som andre lag har. Men vi kunne slått alle på en god dag med alle våre beste.
  9. Planlegger å bruke det på Vianor og vinterdekk til høsten.
  10. Norge kan gjøre et bra VM hvis vi blir kvitt de 2 store "stjernene"
  11. Brus? Er dere 14 år eller yngre?
  12. Nå har vi 7 milliarder mindre til barnehager og skoler. Samtidig har vi 200 milliarder mer til barnehager og skoler. Ikke rart det er vanskelig å forstå hvor vanskelig Norge har det.
  13. Nei da, det blir vridd til at han gir "alkoholikere" et ansikt og at han er da så "folkelig".
  14. Det er slutt på moderate lønnsoppgjør og vi har en arbeidsledighet som offisielt er lav, men i realiteten ikke p.g.a vi svir av mye i trygd og tiltak som maskerer arbeidsledigheten. Mye penger i omløp tilsier høy rente, dette må de som kan det bestemme, selv om det går sterkt utover lavtlønte.
×
×
  • Opprett ny...