Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. USA vil tape mer, fordi kapitalflyten går inn i USA. Stopper kapitalflyten opp, vil dollaren svekkes, renta fly i været og skatte øke. I tillegg tørker royalty inntektene helt opp. Det er dette MAGA ikke forstår, USA er den største vinneren i det globale økonomiske finanssystemet. Alt er rigget til fordel for USA. Bryter dette sammen, blir USA den store taperen.
  3. At det går rett til inkasso etter ca to uker lukter svidd. Først skal man få en purring. Blir ikke den betalt så skal man få varsel om inkasso. Og blir ikke det betalt skal man motta en siste betalingsoppfordring. Så kan det gå til inkasso når ting ikke er betalt. Fra første forfall til det går til inkasso går det rundt 30 dager (om jeg husker rett) når man tar med nye forfallsdatoer og buffer dager.
  4. MAGA tar det som bekreftelse at vi ikke burde respektere eller støtte EU/NATO og blir sterkere, antar jeg. Handelsbalansen sier at EU skades mer enn usa jo svakere usa blir
  5. Ja LUK er fin 🥰🥰
  6. 27 340
  7. ingen behandling nå. Har ikke ønske om å begynne på antidep eller noe annet grunnet bivirkniner
  8. Registrerer at du gir folk meninger dem ikke har. Da kan vi vel like gjerne finne opp ting om deg også?
  9. Bra pris/ytelse på Aune AR9000
  10. Nå hører vi to på: Sure To Fall ( In Love With You ) - The Beatles.❤️❤️❤️❤️
  11. Vi har kost oss med middag i dag.🍗🍗🍗🍗🥗🥗😋😋
  12. ❤️❤️❤️❤️ Vi ønsker dere alle sammen, en fin og god onsdagskveld.❤️❤️ Vi synes at det er en fin hund.🥰🥰
  13. Fin og god Onsdagskveld ❤️❤️
  14. Som over, hvorfor henviser dere ikke bare til avtalen om den er så god?
  15. Vi ønsker dere alle sammen, en god og fin onsdagskveld.❤️❤️
  16. Hvorfor lenker dere ikke bare til avtalen? Jeg har såklart ikke innsyn i hennes avtaler og har bare forstått at det er en vanlig spare avtale i fra Storebrand. Noe som åpenbart er feil, men lenk gjerne til avtalen slik at en kan lære seg den... Det er dog fortsatt kjipt at det trekkes av den allerede lave lønnen.
  17. Mønsteret er: IS og Al-Qaida er organisasjoner som er/har vært i direkte krig med vestlige land -- og med flere muslimske land sine myndigheter -- og har ikke noen fredsavtale med noen av de vestlige landene som har deltatt i angrep mot dem. Det er smått absurd at andre ser andre mønstre, eller tror religionen islam er problemet -- når konkrete organisasjoner står bak radikalisering av og trening av unge menn som utfører angrep som medlemmer av organisasjonen. --- Hat mot homofile i konservative religiøse miljøer er et separat tema, som er viktig å holde adskilt fra terror utført av organisasjoner 'vi' er i krig med.
  18. Vi har hatt regn og torden her i Bergen i dag.☔☔🌧️🌧️⛈️⛈️
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...