Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Zork

    Norge i VM 2026

    Han har vel neppe noe valg - infantino er den klengete kødden ingen liker men som likevel har makten til å plassere seg der han vil.
  3. Skjerpings Norge!! Wtf!
  4. Man skulle tro KPH ville valgt å sitte annet sted.. (Burde iallefall ha gjort det)
  5. 27 544
  6. Zork

    Norge i VM 2026

    Ja, føles litt som bilder av Mette-Marit ved siden av Epstein dette. Finnes vel knapt noen som er lengre fra norske verdier enn infantino.
  7. Kronprins Haakon ved siden av Infantomet, gitt.
  8. ^fmj

    Norge i VM 2026

    VPN og ITV. Det fungerer faktisk med VPN-en som er tilgengelig i Firefox. Syns Sørloth har fått nok sjanser nå, men Solbakken har vel en plan.
  9. Let's fucking go boys!
  10. Zork

    Norge i VM 2026

  11. Jeg er enig i mesteparten av det du skriver i dette innlegget. Men til det uthevede- det kommer veldig an på hvor man velger å etablere seg. 1 million på tidlig 2000 tall, tilsvarer over 1,7 millioner i dagens verdi (kpi). (Huset er i dag verdt rundt 2 millioner).
  12. Alkan

    Norge i VM 2026

    KOM IGJEN!!!!
  13. Go go go! ⚽🇳🇴
  14. 11 https://no.wikipedia.org/wiki/Kategori:Biller
  15. Det er innføring, og informasjon. Oppstart, og introduksjon til fag. Selvfølgelig er det også fadderuken, en meget god arena for å bli kjent med medstudenter.
  16. Sommerferie er det selvfølgelig. Høgskole har ikke høstferie eller vinterferie, men dette spørs veldig om lærere tar ferie så studentene får ferie. Påskeferien inneholder flere røde dager, her pleier lærere og ta ferie. Det er veldig fra skole til skole, og om alle lærere tar ferie.
  17. Du kan jobbe som etterforsker, tipsmottak på PST, grenseovergang osv. Det er midlertidige stillinger som er kodet som PB0. Hvis du har noen spørsmål ta kontakt med fagforeningen til studentene på Instagram: pfpolitistudentene
  18. Zork

    Norge i VM 2026

    Ja, det er vel mye av poenget mitt, så jeg antar du siterte feil innlegg her..?
  19. Husk at om du har kjøpt ting gjennom selskapet så har du ikke forbrukerrettighetene du ville hatt om du kjøpte noe privat. Så du har ikke reklamasjonsretten og de godene som kommer med det. Og bruker du det private så skal det egentlig fordelsbeskattes.
  20. Diskuterer du virkelig dette fortsatt? Første plass ga potensielt lettere motstand i første utslagsrunde. Det var det, men når man først kommer fordi den runden så kan det jo vise seg å være en fordel å være et av få lag som har fått hvile laget en hel kamp.
  21. Zork

    Norge i VM 2026

    Tenker vi, som du gjentatte ganger har sagt, legger alt dette bak oss og fokuserer på nå/fremtid i steden. God kamp! 😁
  22. Ja, jeg burde ha skrevet ironivarsel i innlegget. Ikke alltid like åpenbart svart på hvitt. My bad.
  23. Synes du ikke Mohsan og andre bør gjøre som deg og ta et oppgjør med egen pakistansk kultur? Æresdrap, dominansekultur, ydmykelsesran, islamistisk terror? Som er litt verre enn vår uskyldige vikingkultur som ikke fører til noe drap i moderne tid. Det fremstår komisk å angripe oss for å se opp til vikingene når de selv ser opp til en barbar som giftet seg med ei 9 år gammel jente og mener dette er det perfekte mennesket.
  24. I dag
  25. Zork

    Norge i VM 2026

    Om du faktisk ikke skjønner forskjellen mellom en kamp som betyr noe og en som ikke gjør det så får du nå bare holde på. Må jo bare håpe at du spøker.
  26. Litt som at "ja, for 1 million kr ekstra i året kunne jeg bodd i Qatar for en begrenset periode". Svaret er altså egentlig "nei" til spørsmålet mitt, det ville ikke vært naturlig for deg å gjøre det.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...