Gå til innhold

Anbefalt kabinett?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på å kjøpe kabinett, men er veldig usikker på hva jeg skal ta...

 

*minst 4 5.25"

*ikke med psu (har fra før)

*minst 5 3.5"

*dør med vindu

*kansje utvidbart for vannkjøling senere

*max ca 1000kr

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Ingenting å si på kvaliteten, den er god den :)

Eneste aberet jeg har på dette kabinettet er at man ikke kan ta ut delen/platen som hovedkortet er skrudd på, noe som kan være praktisk mens man monterer/demonterer. Men kabinettet er såpass romslig og åpent å jobbe i at dette blir uansett ikke noe problem.

Thumbs up :thumbup:

 

Edit: Legg i 300 kr. og du får det også ferdig støydempet fra NoiseControl, noe som er veldig fint hvis du har mange disker og/eller støyende vifter.

NoiseControl Chieftec

Endret av MrCrool
Skrevet

Nei, ingen støvfilter der fra før. Men er en brakett forran diskene hvor man enkelt kan smette på plass en vifte uten å skru skruer.

Skrevet

Coolermaster ATC210BAX1 har alt du ønsker deg, pluss at det er tilvirket i aluminium, har uttagbar HK-skuff ol. Ser også veldig pent ut. Netconnections har det til 799,- nå, det anser jeg som et røverkjøp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...