Gå til innhold

Denne pekeplaten er laget av tre ? og koster over 1000 kroner


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skal man først ha en i tre, må man nok legge ut såpass. Med lavere pris kan man jo regne med at kvaliteten er usikker, og hvem vil vel ha fliser i hånden! :B

  • Liker 1
Skrevet

Dei kunne heller ha laga eit skrivebord med dette innebygd i bordplata.

 

Det er faktisk ikke dumt... tastatur og mus integrert i plata. Trenger ikke gå så langt en gang, kan bare lage en skrivebordsplate som er kompatibelt med Ikeas bordbein med utskjært plass til mac tastatur og pekeplate, så tjener du gode penger på folk med mer penger enn vett. Oooh, kickstarter...

 

(Mener ikke at alle som bruker mac har mer penger enn vett, men en underklasse av alle som bruker mac har det. På samme måte som en underklasse av de som bruker pc har det. Og en underklasse av alle som drikker Coca-Cola)

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Intergrert i bordplate. Da må de ha et større felt av bordet kompatibelt, og at man kan definere hvor på bordet pekeplaten skal fungere, og at man kan redusere og øke størrelsen etter hva som behager en.

 

Skråstilling av plassering synes jeg også må være vesentlig, samt at man har noen tynne og flyttbare som klebes / magnetiserer innramminger til bordet eller lys i bordet som definerer hvor pekeplaten i øyeblikket sitter hen på bordet.

Endret av G
Skrevet

Hvis man vil gjøre plata "glattere", kan man da bare lakkere den, eventuelt male den i den fargen man vil ha?

 

Hvis man vil feste den kan man jo bare hamre den fast :p

 

mange "konfigurasjonsmuligheter" ser jeg :p

Skrevet

De kunne nå brukt hvalpenisskinn når de først tok seg make med å lage noe "eksklusivt", for det er jo et veldig mykt skinn.

Skrevet

Dersom den fungerer med iOS så er det løp og kjøp, ville vært genialt med enn sånn til iPaden når man kobler til datamaskiner med eksternt skrivebord.

 

Dessverre så kan man ikke bruke mus/pekeplate med iPad, går ut i fra at det er en trykkfeil i artikkelen.

Skrevet

Og som så mange merkelige men interessante tastatur før dette, er heller ikke denne gangen nordisk utlegg blant de første tilgjengelige, og blir gjerne aldri tilgjengelig heller pga. det meget snevre markedet for tastatur som absorberer svette.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...