Gå til innhold

Gunfreak

Medlemmer
  • Innlegg

    32 278
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    5

Gunfreak vant dagen sist 6. desember 2025

Gunfreak hadde mest likt innhold!

3 følgere

Om Gunfreak

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

108 120 profilvisninger

Gunfreak sine prestasjoner

33,4k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Gunman Contracts Standalone kommer 10 September. Og det kan til og med spilles i flat for de 2d peasants der ute. Er til og med steamdeck certified.
  2. Gunman contracts kommer meget snart
  3. Red alert! Red alert! aluuuba aluuuba!! Gunman Contracts Standalone kommer 10 September, kan spilles både i VR og ikke VR, og funker på steamdeck.
  4. For de som ikke er veldig inn i VR, men har en quest liggende. Har Battlegroup 2 VR kommet til quest. Et utrolig kult spill. Litt homeworld, litt star trek bridge commander, litt sins of the solar empire. Spillet har flere moduser, en story driven kampanje som ikke er ferdig enda. En open world sak der du reiser fra område til område og gjør oppdrag, smugler eller hva enn du føler for. Spillet har til og med multiplayer. BGVR var et kult lite still, BGVR2 er hundre ganger bedre. Du styrer et eller flere skip i din flåte. Hvert skip har en hel del moduler som kan ha forskjellige våpen eller annet. Noen av skipene har spesial våpen. Du har fra små lette korvetter til store hangarskip og slag skip. Du styrer alt fra broen din med holografisk interface. Men du kan også ha external view, der du kan zoome ut og inn og se alle de fantastiske detaljene. Zoomer du helt inn så blir skip modellen enorm. https://www.meta.com/en-gb/experiences/battlegroupvr2/9386827918099701/
  5. Problemet er at disse som sitter å jobber ikke får en verdig lønn, jobbvilkår og ofte blir sparket etter et spill er sluppet, så aksjeverdiene går høyere opp. Ja det er mennesker som jobber for disse store selvskapene, men de får bare smuler av kaka uansett.
  6. Når man er lei milsim of gjør swat simulatoren om til sør amerikansk cartel death squad simulator 8mb.video-phS-zWztt6X2.mp4
  7. DCS har fått masse grafiske oppgraderinger i de 15 åra de har holdt på. Nesten hvert eneste nye fly eller helikopter flyttet grensa for grafikk. Kart for bedre og bedre grafikk(i hvertfall noen) effekter og lyden blir bedre. Ting blir mer detaljert. MEN, vannet ser drit ut. En ting er at nye Microsoft flight simulator har bedre vann. Men når spill som er eldre enn DCS uten å ha fått oppgraderinger har bedre vann enn DCS. Så sier det litt om hvordan det ser ut. DCS sitt vann er bare passende for rolige innsjøer og stille rolige elver For alt annet er den upassende, men der Eagle Dynamics feiler tar andre over. Med ATMOS-X 1.2 har vannet endelig fått hvite topper på bølgene. Denne lille forbedringen hjelper enormt. 1.2. Legger også til enda flere typer vær og vind. Nye regn og snø effekter samt nye raketter motor røykt effekter. Endelig ser kysten av nord Norge litt mer værbitt ut
×
×
  • Opprett ny...