Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Inferno - Abysmal Cacophony
  3. Jeg syns Norge klarte seg bra i ekstraomgangene til tross for at de var utslitt.
  4. Det er etter B2 ja, da kan man høre med distriktet man har praksis i. Masse lykke til, skjønner alle venter i spenning på svar.
  5. Han ble forbannet på oljefondet når de trakk seg ut av caterpillar også..Mye trassig oppførsel hos denne mannen på sine eldre dager. Han var en tilhenger av at USA måtte drive sjørøveri verden rundt også. Synes mannen ble rarere og rarere på slutten.
  6. Refererer du til det annullerte målet nå?
  7. Ja, det er vanlig å tro på slike mirakelpiller. Det er kanskje enkelt for deg og meg, men ikke for TS. Ellers hadde han ikke opprettet tråden.
  8. Upassende å kalle noen som står i ledergruppa for fornuftige endringer i verden for senil.
  9. Han ønsket også et nytt Iwo Jima i Iran. Samme idiot skjemte seg ut og mente at Ukrainas president ikke var velkommen til USA lengre, etter Vance & Trumps utskjellingsmøte. Og uttalte at hvis man ikke støttet Israel, ville man få føle Guds vrede. Det spørs hvem det er som har fått føle det idag.
  10. Rår nornenes tråder over livet ditt? Noen kaster blot-spån eller rister runer for å la Urds og Skulds vilje råde. Hvorfor er det så farlig å sitte dådløs? Det avler en ussel og sløvende nederlagsholdning. Det hindrer en niding i å reise seg til dåd, og stenger ham ute fra Allfader Odens mektige kall: Kom hit, du som tørster etter vidsyn, og drikk av visdommens kilde... Vend øret til Håvamåls tale, lytt til de høye råd, så skal din ettermæle leve. Gjør troen på skjebnen at du unnlater å gripe øksen og kjempe, vil du gå glipp av veien til Valhall. I stedet ender du opp i Helheims mørke og stråldødens glemsel blant de æresløse. Det er en ussel pris å betale for en som kunne blitt husket i skalders kvad.
  11. Ja, noen foretrekker senile, gjennomkorrupte, NATO-hatende voldtektsmenn. Hvem er jeg til å dømme?
  12. Og opplevde tidenes raskeste lading. Les hele artikkelen på Tek.no her
  13. Han jublet når de tok Venezuela...aldri sett noe lignende oppførsel av et voksent menneske
  14. Haaland trodde at boksen var matta i WWE.
  15. Subara

    FOTBALL-VM 2026

    Det var litt gøy, da. Rockelegenden Patti Smith takker Haaland. https://www.vg.no/spesial/2026/fotball-vm/?pinnedEntry=81719 Hun skal spille i Kristiansand 18. juli. https://ravnedalenlive.no/
  16. Rår skjebnen over livet ditt.? Noen kaster mynt og krone for å la skjebnen bestemme Hvorfor er det så farlig å være passiv? Det fører ofte til en sløvende nederlagsholdning. Det kan hindre fatalisten i å ta noe som helst initiativ og til og med hindre ham å reagere på Jehova Guds enestående innbydelse: Hør, alle som tørster, kom hit og få vann...Vend øret hit og kom til meg, hør, så skal dere få leve. (Jes 55:1-3) Hvis troen på skjebnen bidrar til at en unnlater å komme og høre, vil en gå glipp av muligheten til å leve, leve evig i det paradisiset som vil bli gjenopprettet på jorden. For en dyr pris å betale.
  17. Det er vel derfor de stiller med uspiselige kandidater hver gang. The Clintons og kaklende høne aka. Kamelen Harry. Nei, gi meg bestefar Trump any given day.
  18. Vel heller enn å la oss overkjøre så bør de selskapene eller den teknologien om mulig kjøpes, eller vi bør slutte å selge til usaianerne i utgangspunktet, jeg synes vi bør utvikle vår egen teknologi i litt større grad enn før. usa har levd altfor gått å Europas gode vilje de siste 80 årene.
  19. Status for russisk oljeproduksjon pr 9. juli 2026: -43,7% Legg merke til hvordan produksjonen øst i Sibir har økt kraftig mens i vest har den stupt. Det har nok to formål: Økt eksport til Kina for å drive økonomien og økt transport vestover i Russland. Kilde: Alexander Stahel på X (sveitsisk investor) Han har også lagt ut et kart over det russiske olje-rørsystemet. Stahel sin analyse:
  20. Pass på at du ikke får diaré @jjkoggan: https://www.huffpost.com/entry/cdc-stopped-monitoring-diarrhea-parasite_n_6a51348fe4b057296980d94b
  21. Så kampen på Tv2 Direkte via bakkenettet, ingen nevneverdige problemer, men oppløsningen og kvaliteten er langt unna 1080p
  22. USA har ikke klart å bygge en like avansert maskin som ASML, men det er amerikanske selskaper som har utviklet noe av kjerneteknologien som ASML benytter og som de må lisensiere. Tror ikke det finnes alternativer og det er uansett ikke bare å bytte.
  23. Mr.Potato Head og en blåst solskinns-blondine forsvarer det siste drapet til ICE på CNN. https://www.youtube.com/watch?v=M5J5YNZHdys
  24. De 12 gruppevinnerne går direkte til EM sammen med de 8 av 12 beste gruppetoerne. Dersom de 4 vertsnasjonene havner blant de 20 direktekvalifiserte nasjonene så blir det 4 plasser i playoffen. Dersom 3 av vertsnasjonene havner blant de 20 vil den siste vertsnasjonen ta en av de 4 playoffplassene og skulle bare 2 av de 4 vertsnasjonene havne blant de 20 direktekvalifiserte nasjonene vil det kun bli 2 plasser i playoffen. De 4 siste gruppetoerne i gruppespillet vil være sikret playoff. Så får man se hvor mange puljevinnere fra Nations League som får sjansen i playoffen.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...