Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Bensinprisen er ned 8-9 kroner her. Litt snodig med mindre de har tatt overpris i forkant. Mulig at det er symbolsk siden folk flest er opptatt i påska. Det er i alle fall ingen kunder ved pumpene.
  3. Så denne nettopp med avkommet på 5 år. Han likte den den så godt at vi skal se den på kino en gang til. For min egen del så var det flotte animasjoner og bra lyddesign, så ser den gjerne igjen selv. I tillegg var det mye fan service, noe som var moro for en kar som har vært Marionerd i snart førti år. Det er gøy at noe som før var sett på som litt sært nå har blitt allemannseie. Og som andre påpeker her: Hva mer kan en forvente?
  4. Nå tenker du langt utenfor boksen til denne 'økonomen' og regjeringen.
  5. Ikke værst at de til og med kan gå inn i området, lande og hente ut sin egen pilot og komme seg ut.
  6. Tar patent på tv uten eltronik
  7. Jeg har helt sluttet og bruke søkemotorer for og finne løsniger på problemer ig svar på ting jeg lurer på, har også sittet og jabbet med Gemeni om alt mellom himmel og jord, det er faktisk svært interessant og lærerikt.
  8. Vel, det koster staten ganske mye hvis disse høye prisene sørger for konkurser, økt arbeidsledighet og raskere prisvekst.
  9. Verken Gemini eller Copilot er en model. Det høres ut som du bruker Gemini 3.0 fast privat og GPT-5.3 Instant på jobb. Dette er modeller som ikke får noe tid til å tenke, så da svarer den ofte feil hvis temaet er komplisert. Jeg bruker Gemini 3.1 pro privat og GPT 5.4 (xhigh) og Claude Opus 4.6 på jobb og jeg er imponert over hva den får til.
  10. Innrømmer sendt epost
  11. Rolling stones
  12. Ned på havna ser @SprengeMobil her
  13. Fredspresidenten ordner fred på under en uke han. Ingenting å være bekymret for. Han har allerede avsluttet flere kriger enn han selv er klar over så dette blir barnemat. Han ble jo faktisk valgt som president nettopp fordi han er en som avslutter kriger i stedet for å starte kriger.
  14. Hadde passet litt bedre med Hegseth 😂
  15. Sett nr 11375 har du kjøpt @SprengeMobil liboMegnetpS@ tpøjk ud rah 57311 rn tteS
  16. JPMorgan har lagt ut en prognose for når kontinentene kommer til å merke oljemangelen hardt: 10 april for Europa 15 april for Nord-Amerika 20 april for Oesania
  17. Beklager om du tar denne innledningen personlig opp, jeg skrev det generelt, og selvfølgelig er jeg opptatt av hva jeg selv skriver også. Det var ikke ment som noen fornærmelse, men mer som en konversajon til skriftspråket om ikke å tolke / tyde noe profet ord i skriften på egen hånd slik 2.Pet.1.20-21 minner oss på om. Det oppfordres til let og finn metoden. Så ikke noe verre stikk enn det. Dette er jo sammenhenger som allerede er satt inn der mellom GT og NT, det er jo bare å slå opp så finner du henvisninger så vel fra GT til NT, som fra NT til GT. Det er da ikke noe jeg selv sjonglerer med. Dette får du opp om du slår opp i 1.Mos.1.3.15: 1.Mos 3.15: (viser til:) Rom 16,20; Hebr 2,14f; 1 Joh 3,8; Åp 12,4f.15–17 Rom.16.20 viser tilbake til 1.Mos.2.15 osv. Disse henger sammen i en forklarings- sortering. Man kan allerede se konturene av ting som er i ferd med å skje som en begynnelse av profetier. Dette vet du allerede, så ingen vits å ta det opp på nytt. (Jes.5) Forbilder mener jeg tilhører den forrige verdens minnerike etterligninger som vil skje/ komme igjen, men på en forbedret måte. Noa = menneskesønnen (Matt. 24. 37-39 - 2.Pet.2.5f. /3.5-7) 2 Pet 2,5 sju andre : Noahs familie. Jf. 1 Mos 8,18; 1 Pet 3,20.
  18. resident evil requiem
  19. Dette bilde var slik på nettet.
  20. For noe tull. Skal den bildeserien være korrekt, så skal det legges til ett bilde til helt øverst hvor Trump og Netanyahu henter steinen lenger vekk fra den bakken.
  21. Men nå får du mange liker knapper, det var meningen også
  22. Denne er mer korrekt:
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...