All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
1 % mindre batteri, men det er lettere å bytte når det slites… Tror du kommer til å få bedre batteritid i snitt over produktenes levetid.
- 2 svar
-
- 1
-
-
BYD har tatt en stor jafs av det globale bilmarkedet i 2024 og 2025. Jeg skulle likt å sammenligne med tilsvarende infografikk med kun elbiler.
-
– Tilbake til uavhengighet Double Fine og Compulsion optimistiske etter å ha kjøpt seg fri fra Xbox. Les hele saken på Gamer.no»
-
Selvfølgelig! Jeg skylder på at jeg er fargeblind. 🤔
-
Ros til Belgia som brukte den korrupte handlingen til Trump/Infantino som motivasjon. USA fikk som fortjent etter enda en fadese av tåpelige Donald….
-
Grønn overledning er ikke farlig. Det er den røde som sliter batteriet istykker. Noen elbiler har batteripakker i moduler som kan byttes,men får man rød overledning på LFP,spesielt ved lav SOC på under 5%,så må hele batterier byttes. Noen batterier i enkelte biler er festet med doble fustasjeoppheng forkobling,men for Xpeng er batteriet limt og boltet fast og kan ikke byttes. Hele bilen må derfor kondemneres. Litt kjedelig at man har slik bruk og kast filosofi,men de lever av salg..ikke service og vedlikehold.
- 21 svar
-
- 1
-
-
Er valg neste år, og desverre har han hånda si så langt inn i en kroppsdel på mange forbund at han blir gjenvalgt. Men er hans siste, grunnet da har han sittet i 3 perioder.
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Vokteren svarte i et emne i Politikk og samfunn
Det er riktig, men som stor bidragsyter vil vi også kunne bli et mål. Det nåværende problemet heter Donald som med sin oppblåste feighet bidrar til å forlenge krigen. -
Synd med situasjonen som oppstod og at det skulle ende slik, men godt å få USA på hodet og rævva ut av VM etter denne skandalen. Håper Infantino ryker snart også, vært alt for mye idioti, rart han ikke forsvant allerede ved VM i Qatar. Og om jeg ikke kunne fordra Trump allerede fra før, så gjør jeg det vertfall ikke nå.
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Dragavon svarte i et emne i Politikk og samfunn
-
Etter det vi har sett gjennom denne krigen er det ingen ting som vil overaske meg,flere av haukene til putin har truet med atomvåpen så om medev på flaska tar over er det helt klart en fare.
-
Det blir trolig mobilisering i russland,så det ser ikke ut til at puting er klar for noen fredsavtale. https://www.finansavisen.no/politikk/2026/07/07/8364107/russland-forbereder-trolig-ny-mobilisering
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Dragavon svarte i et emne i Politikk og samfunn
-
Hvis Trump prøver å påvirke slik at et annet land skal få en fordel, så er det jo Trump/USA/FIFA som står for korrupsjonen. Det laget Trump påvirker på vegne av kan ikke røres, så sant de ikke faktisk er involvert selv. Det er uansett til syvende og sist FIFA som må ta disse avgjørelsene, altså i dette tilfellet så skal ikke Infantino i det hele tatt prate med Trump om endringer og revurderinger av situasjoner USA har vært involvert i. FIFA/Infantino kunne avfeid Trump, eller enda bedre, gitt de en advarsel om at slike henvendelser ikke er greit. Dersom Trump ikke forstår hvorfor en spiller skal suspenderes i en kamp han ikke spiller (automatisk reaksjon på rødt kort), så får Trump spørre noen andre voksne om hvordan regelen er, og i ettertid feks komme med et forslag til FIFA om å endre på denne regelen, feks med begrunnelsen om at han har vært en god atlet selv og vet godt hvordan sport fungerer. Det er fremdeles irrelevant. Det spiller ingen rolle om USAs røde kort helt tydelig er en ankesak og England sin ikke, fordi ankemulighet ikke finnes. Det som dog finnes, er å betinge suspensjonen som følge av det røde kortet, og her ser jeg ikke hvorfor det skulle være forskjell på Balogun sitt kort fremfor hvilket som helst annet røde kort. Ronaldo fikk også opphevet sin suspensjon, en tydelig villet voldelig handling...
- I dag
-
Jeg hater den norske innvandringspolitikken!!!
Hanhijnn svarte på freedomseeker sitt emne i Politikk og samfunn
Enig! Vi må kaste ut de høyreekstreme terroristene sånn som Behring Breivik og tilhengerne hans. Så er vi kvitt det problemet. Hvor mange liv er det han har på samvittigheten sålangt? -
Jeg hater den norske innvandringspolitikken!!!
skaftetryne32 svarte på freedomseeker sitt emne i Politikk og samfunn
Jeg har aldri sett deg gjøre noe som helst annet enn å lyve om andre sine meninger og påstander, dette er bare nok ett eksempel på det. Jeg har alltid vært enig i at politikken er naiv, du er bare for konspiratorisk å konfrontativ til å se\skjønne det. -
Flere elbiler har oljepumpe. Ikke helt samme som fossilbiler, men mange har oljesmurte og oljekjølte elmotorer. Bl.a. Tesla. Edit: Men det har lite med hurtilading å gjøre.
- 21 svar
-
- 1
-
-
Husk å be dem sjekke fustasjeopphengsforkoblingen med det samme. Den blir lett utsatt for grønn overledning hvis det ikke er brukt rett type sleggefett.
-
Noen som har erfaring med mini split aircondition?
sedsberg svarte på TheKims sitt emne i Hus, hage og oppussing
De med to slanger tar luft utenfra og kjører gjennom AC-en og ut igjen. Litt påvirkning kan det bli avhengig av hvordan slangene kommer ut. ofte har de en liten vegg eller splitt for å redusere dette. Noen av de med to slanger kan også brukes til å varme om vinteren. Som en varmepumpe. De med én slange tar lufta du allerede har brukt energi på å kjøle ned og blåser den ut igjen. I tillegg blir det undertrykk i rommet så du drar varm luft utenfra inn i rommet. -
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Dragavon svarte i et emne i Politikk og samfunn
https://understandingwar.org/research/russia-ukraine/russian-offensive-campaign-assessment-july-6-2026/ -
Switch 2 med utskiftbare batterier kommer til høsten Nintendo slutter å selge den opprinnelige Switchen fra neste år. Les hele saken på Gamer.no»
- 2 svar
-
- 1
-
-
149 297
-
27 576
- 72 424 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
