Gjest Slettet-QqZexW9o Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 http://195.92.224.73/j20/content/host.asp 41950
Petrvs Romanvs Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Greide ikke testen, måtte bare Krampefremkallende
KjellV Skrevet 26. februar 2003 Skrevet 26. februar 2003 33000. Best å sitte når man knapt kan stå. For sikkerhets skyld.
SnowDOG_ Skrevet 26. februar 2003 Skrevet 26. februar 2003 Fikk 39967! Men det var langt enklere her enn i virkeligheten.
Bytex Skrevet 27. februar 2003 Skrevet 27. februar 2003 Denne testen reflekterer overhodet ikke oss 50% av befolkningen som er kantpissere. Diskriminering! Kantpissing er både diskret og humant. Score etter 2 forsøk: 62657
Simen1 Skrevet 28. februar 2003 Skrevet 28. februar 2003 41941 poeng Noen som husker pissoir-spillet? Jeg har vært på utkikk etter dett en stund, men husker ikke hvor jeg fant det sist. Det går ut på at det er 3, 4, 5, 6, eller 7 pissoirer på rekke, og det står noen person er der fra før. Man skal stille seg der det er "riktig" å stille seg med hensyn på hvem som står der fra før. Eks. Hvis det er 3 pissoirer og det står en svær "apekatt" ved den helt til venstre så stiller man seg selvfølgelig ved den ledige helt til høyre. (og ikke ved siden av "apekatten") Sånn fortsetter det, og det blir vanskeligere etter hvert. Man stiller seg bestandig på den mest diskre plassen lengst mulig unna "apekatter", folk som ser homofile ut, folk som har buksa på knærne når de pisser, fulle folk som pisser på kanten, folk som er veldig interresert i å se på sidemannens utstyr, osv. Etter hvert må man ta kompromisser, eller velge "pass" (Dvs vente til værstingene har pisset fra seg) men man har begrensede antall ganger man kan velge "pass". Please, Noen må da kunne hjelpe til å finne det igjen.. ?
SnowDOG_ Skrevet 1. mars 2003 Skrevet 1. mars 2003 Hehe! Den var kongebra! Er det han colombianske drug lorden du har som avatar? Eller er det sjakalen?
SnowDOG_ Skrevet 1. mars 2003 Skrevet 1. mars 2003 41941 poeng Noen som husker pissoir-spillet? Jeg har vært på utkikk etter dett en stund, men husker ikke hvor jeg fant det sist. Det går ut på at det er 3, 4, 5, 6, eller 7 pissoirer på rekke, og det står noen person er der fra før. Man skal stille seg der det er "riktig" å stille seg med hensyn på hvem som står der fra før. Eks. Hvis det er 3 pissoirer og det står en svær "apekatt" ved den helt til venstre så stiller man seg selvfølgelig ved den ledige helt til høyre. (og ikke ved siden av "apekatten") Sånn fortsetter det, og det blir vanskeligere etter hvert. Man stiller seg bestandig på den mest diskre plassen lengst mulig unna "apekatter", folk som ser homofile ut, folk som har buksa på knærne når de pisser, fulle folk som pisser på kanten, folk som er veldig interresert i å se på sidemannens utstyr, osv. Etter hvert må man ta kompromisser, eller velge "pass" (Dvs vente til værstingene har pisset fra seg) men man har begrensede antall ganger man kan velge "pass". Please, Noen må da kunne hjelpe til å finne det igjen.. ? Den har eg faktisk på en eller annen cd men det blir nesten umulig å finne.
Gabriel_X Skrevet 1. mars 2003 Skrevet 1. mars 2003 Hehe! Den var kongebra! Er det han colombianske drug lorden du har som avatar? Eller er det sjakalen? Sjakalen ja. (Eller Carlos om du vil...) Er faktisk fra platecoveret til en av mine favorittgrupper (Black Grape) som ga ut albumet It's Great When You're Straight...Yeah! i 1995 (Da var vel sjakalen fremdeles på frifot og de synes vel det var artig å ha en pop-art variant av en av verdens mest ettersøkte menn på coveret). 10 poeng til SnowDog_ for observeringsevne!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå