Gå til innhold

Forumtreff i Oslo


DJ_Dark

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Vel, nå har jeg sett flere tråder om forumtreff i Bergen, uten å ha sett noen i Oslo (med unntak av hw-fotballen da), så da synes jeg vi skal ha noe i Oslo og.

 

Forrige gang dette ble gjort var vel i våres eller noe, da vi var på Friday's på Aker Brygge. Jeg tenkte vi kunne gjøre noe liknende dette en gang til, siden det var temmelig kos!

Jeg vil foreslå at alle blir med, siden dette er temmelig sosialt, og det er moro å møte folk du bare snakker med fra forumet også.

 

Sted: Stemmes over

Dato: 27 okt, 3 nov eller 10 nov.

 

 

De som er med:

DJ_Dark

GBD

Snobjorn

Den store P

Hazard

DukeCoke

 

 

 

De som kanskje skal være med:

Jesper Karsrud

myst84

EvenEleven

Hylo

Sirslask

Nyhus

Bazukh

Mastergamer

PencilCase

Conzeed

Aidskake

 

 

[skal oppdatere tråden mer etterhvert]

Endret av DJ_Dark
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lite tips til DJ-Dark. Ikke lag polls i denne tråden. Du vil neppe få et relevant resultat. Du kan tenke deg at 20 melder seg på og 200 stemmer. ;) Da er det bedre å be de aktuelle brukerne stemme "manuelt" ved å skrive et innlegg hvor de sier hvilket alternativ de ønsker å gå for. :)

Skrevet

Sånn med tanke på at du ikke ville kommet inn en gang, så hadde det vel uansett vært uaktuelt å sjenke mindreårige forummedlemmer... Mener jeg så noe om det i reglementet :p

 

Jeg setter meg som nølende, får se hvem som blir med, hvor det blir, og når dette eventuelt blir.

Skrevet

Jeg er med, kan alltids ta en kjøretur til oslo.. 3 timer, ta inn på et skittent motel med en eller anna forum tøs..

 

Sign me up! :D

 

Kommer jo selvfølgelig litt ann på når dette skjer, og hvordan min finansielle status er :p

 

Så man kan si at jeg er nesten med... så godt som med...

Gjest Slettet-aNZFa3
Skrevet

Jeg er kanskje med. Det spørs hvor mye jobb det er med skolen.

Skrevet

Får vel foreslå en dato da. Blir jo ikke framdrit hvis man ikke foreslår og stemmer. :p

 

Vet ikke når du hadde tenkt deg DJ_Dark, men antar vi satser på en lørdag? Da foreslår jeg at vi starter med lørdag 27. oktober og utover. Sted overlater jeg til dere siden jeg ikke er så kjent i Oslo.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...