Gå til innhold

Nokia N91 utsettes?


mohamedina

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange venter på Nokia N91, som er en musikkmobil med fire gigabyte harddisk. Telefonen har hele tiden vært ment å dukke opp før jul i år, men bilder fra en intern PowerPoint-presentasjon kan tyde på at den ikke kommer før etter jul.

 

Bildene ble tatt under et Macromedia-arrangement og som man ser er fokuset Flash-støtte i Nokias kommende modeller. Her kan man se at Nokia N91 listes under kategorien Q1 2006 (1. kvartal 2006).

 

Det samme gjør også mobilen Nokia 6280, men denne har vi flere ganger blitt fortalt at vil komme i løpet av relativt kort tid og kan tyde på at informasjonen ikke er helt troverdig, eventuelt at det bare er snakk om Flash-støtten som kommer etter jul.

 

Nye mobiler

Derimot kan man se flere nye modeller fra Nokia. Nokia 6233 ser ut til å være en ny Series 40-mobil, mens N71 og N80 er to nye modeller i den spennende N-serien til Nokia.

 

Forrige uke viste vi faktisk bilder av N80, men det har vist seg i ettertid at dette visstnok ikke er bilder som stammer fra Nokia. Allikevel skal bildene være ganske troverdig i forhold til slik N80 uansett vil se ut.

 

 

 

Kilder:

 

Itavisen

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Posting i feil kategori vil føre til at tråden blir stengt og flyttet. Frekvent feilposting fra samme bruker kan føre til utestengelse. Tråder som "Hvilket skjermkort skal jeg velge?" hører åpenbart hjemme under skjermkortkategorien, om den blir postet i "Annet om hardware" blir den så stengt og flyttet til "Feilpostet". Er du i tvil, poster du der du tror det passer best og kontakter moderatorene via rapporter-knappen og ber om evt. flytting av tråden.
Stenges på grunn av feilposting.
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...