Gå til innhold

Laptop til enkel kontorjobb?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei!

 

Jeg må ha en ny maskin på jobb. En grei maskin til Max. 5000.-

 

Noen forslag?

 

Mail, åpne tegninger, nettet samt en fordel med blåtann.

Endret av powersound
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Trenger du et dedikert grafikkort for å åpne tegninger? Er vel ikke vits i å bruke penger på dette om du ikke bruker det.

Har vel litt å si om du vil ha W8 eller W7 også. Ikke alle som ville kjøpt W8 til en kontor pc vil jeg tro.

Endret av Choppa
Skrevet

Trenger ikke det, på ingen måte. Men fremdeles mest mulig for pengene. Kommer jeg unna billigere uten så er det klart en fordel! Men skiller det 300.- så er det ikke noen vits å være gjerrig.

 

Kunne jeg fått en grei maskin som jeg kunne ha en stund for 3000.- så er jo det å foretrekke.

 

Helst W7 men er ikke så mange som har det lengre!

 

 

Trenger du et dedikert grafikkort for å åpne tegninger? Er vel ikke vits i å bruke penger på dette om du ikke bruker det.

Har vel litt å si om du vil ha W8 eller W7 også. Ikke alle som ville kjøpt W8 til en kontor pc vil jeg tro.

Skrevet

Den første HP maskinen jeg viste deg var med windows 7! Følger med en Windows 8 plate også så kan du bytte når du vil eller bruke den på en annen maskin antar jeg. Den første HP maskinen fungerer supert til ditt arbeid. Probook 455 har rykte på seg for å være en god kontormaskin! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...