Gå til innhold

Acers Ultrabook kommer i november


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Bortsett fra at jeg er svært misfornøyd med Acer support, og aldri derfor kunne tenke meg en slik en, ser det ut som en veldig vakker PC. Gleder meg til å se Asus sine svar på denne i endelig utgave :)

Endret av Nator
Skrevet (endret)

Ingen touchskjerm på denne? Det burde den hatt med tanke på at Windows 8 er på vei, og da er det fordelsaktig å også ha en touchskjerm man kan bruke, hvis man vil. Denne PCen vil nok ikke oppfylle kravene til "Designet for Windows 8" logo programmet.

 

Edit: Tittet på en del reviews av denne på ulike nettsteder. Det er flere som bemerker dette. Her er en av dem:

 

"With Microsoft hyping Windows 8, it remains to be seen whether consumers will buy an ultrabook now or wait a little bit longer for a next-generation model with a touch-screen"

Endret av reidar76
Skrevet

Faen, det der må jeg innrømme var pen design.

 

Hvor er norsk IT-lage-data-firma nå for tiden egentlig? Har vi noen i det hele tatt?

 

Snakker du om elektronikk-produsenter? Vi har ihvertfall Mist og Multicom.

Skrevet

FullHD skjerm hadde vært noe. Frister mer med en Sony Vaio selv om den ikke er like snerten.

 

Har Vaio Z21 selv og er utrolig fornøyd. Vekt på 1.3Kg og batterilevtid så det holder. Ikke laget i aluminium som alle disse ultrabookene er nå til dags, men er egentlig itt kjekt med noe annerledes! :) For ikke å snakke om den ekstreme ytelsen!

Skrevet
6790 kroner for modellen med HDD og 9490 kroner for modellen med SSD

Hva skyldes den store prisforskjellen? Bare SSDer med stor lagringskapasitet som blir tilgjegnelig?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...